СІЛЬСЬКІ ТА СЕЛИЩНІ РАДИ       ГОЛОВИ (СЕКРЕТАРІ)

Найменування

відділу

Посада

П.І.П.

Номер

телефону

1.

Станично-Луганська

селищна рада

Голова селищної ради

Гавриш Зінаїда Андріївна

р. 31483

 

2.

Станично-Луганська

селищна рада

Заступник голови селищної ради

Макєєв Володимир Михайлович

р. 31483

 

3.

Станично-Луганська

селищна рада

Керуюча справами

Готовчиц Наталья Васильевна

 

4.

Петропавлівська

селищна рада

Голова

селищної ради

Балабай

Олександр Іванович

р. 36404

 

5.

Петропавлівська

селищна рада

Секретар селищної ради

Тріщенко

Олена Петрівна

р. 36405

 

6.

Петропавлівська

селищна рада

Секретар виконкома

Захарова

Світлана Миколаївна

р. 36446

 

7.

Валуйська

сільська рада

В.о сільського голови

Ольшевська

Тетяна Юріївна

 

р. 38300

 

8.

Валуйська

сільська рада

Заступник голови сіль ради

Водолага

Олександр

Сергійович

р. 38301

 

9.

Валуйська

сільська рада

Секретар сільської ради

Ольшевська

Тетяна Юріївна

р. 38300

 

10.

Великочернігівсь-

ка сільська рада

Голова сільської ради

Кенюк

Юрій Вячеславович

р. 94617

 

11.

Великочернігівсь-ка сільська рада

Секретар

сільської ради

Ільченко

Світлана Іллівна

р. 94662

 

12.

Верхньобогданівська сільська рада

Голова сільської ради

Тіщенко

Борис Сергійович

р. 99510

 

13.

Верхньобогданівська сільська рада

Секретар

сільської ради

Луганська

Віра Олександрівна

р. 99510

 

14.

Гарасимівська

сільська рада

 

Голова сільської ради

Пєвнєва

Олена Шалвівна

д. 97723

 

15.

Гарасимівська

сільська рада

 

Секретар

сільської ради

Лєбєдь

 Світлана Миколаївна

р. 97719

 

16.

Камишненська

сільська рада

Голова сільської ради

 

р. 95523

 

17

Камишненська

сільська рада

Секретар сільської ради

Сольона

Людмила Петрівна

р. 95530

 

18.

Сотенська сільська рада

Голова сільської ради

Горбунова

Ольга Михайлівна

р. 99370

 

19.

Сотенська сільська рада

Секретар сільської ради

Нєчаєв

Ігор Юрійович

р. 99370

 

20.

Красноталівська сільська рада

Голова сільської ради

Федоров

Кирило Миколайович

 

21.

Красноталівська сільська рада

Секретар сільської ради

Савенко Олена

Станіславовна

р.96250

 

22.

Нижньотеплівська сільська рада

Голова сільської ради

Ушакова

Наталія Іванівна

р. 35831

 

23.

Нижньотеплівська сільська рада

Секретар сільської ради

Вєсєлова

Наталія Петрівна

р. 35701

 

24.

 ВЦА сіл.Н.Вільхова,В.Вільхова,

Плотина,Малинове,Пшеничне.

Керівник

Пеньков Юрій Іванович

 

25.

Передільська сільська рада

Голова сільської ради

Кузьміна

Тетяна Олексіївна

р. 94444

 

26.

Передільська сільська рада

Секретар сільської ради

Твердохліб

Тетяна Олександрівна

р. 94444

 

27.

Розквітненська сільська рада

Голова сільської ради

Діденко

Віталій Олексійович

р. 95235

 

28.

Розквітненська сільська рада

Секретар сільської ради

Міренкова

Світлана Миколаївна

р. 95234

 

29.

Талівська сільська рада

Голова сільської ради

Тарасов

Андрій Васильович

р. 95140

 

30.

Талівська сільська рада

Секретар сільської ради

Шаповалова

 Надія Олександрівна

р. 95118

 

31.

Теплівська сільська рада

Голова сільської ради

Зименко

Ірина Володимирівна

р. 99249

 

32.

Теплівська сільська рада

Секретар сільської ради

Свістула Наталія Геннадіївна

р. 99231

 

33.

Чугинська сільська рада

Голова сільської ради

Дугіна

Тетяна Олександрівна

  р. 97213

 

34.

Чугинська сільська рада

Секретар сільської ради

Борзилова

Наталья Сергеевна

р.97241

 

35.

Широківська сільська рада

Голова сільської ради

Черніков

Михайло Євдокимович

р. 34725