СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

11 травня 2018 року                                                                                 № 23/1                

смт Станиця Луганська

 

Про припинення повноважень депутата

Станично-Луганської районної ради

сьомого скликання  Адашкевича Д.О.

 

 

          На підставі особистої заяви депутата Станично-Луганської районної ради сьомого скликання Адашкевича Д.О. від 10 квітня 2018 року «Про припинення повноважень депутата», відповідно до п.2 частини 2, статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 81 Закону України «Про вибори депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних міських голів», керуючись пунктом 10 частини 2 статті 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Достроково припинити повноваження депутата Станично-Луганської районної ради сьомого скликання  Адашкевича Дмитра Олександровича  з  11 травня 2018 року.

2. Про прийняте рішення проінформувати  Станично-Луганську районну територіальну виборчу комісію в Луганській області.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, прав людини, депутатській діяльності та етики.

 

 

 

Голова районної ради                                                                В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

11 травня 2018 року                                                                              №23/2

смт Станиця Луганська

 

Про підсумки виконання

Програми економічного і

соціального розвитку

Станично-Луганського району

на 2018 рік за перший квартал

 

Розглянувши  лист  Станично-Луганської  райдержадміністрації          вхд. №305 від 07.05.2018 року та заслухавши звіт про підсумки  виконання Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району  на  2018 рік за перший квартал, керуючись п. 28 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада 

В И Р І Ш И Л А: 

 

1. Звіт про підсумки  виконання Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік   за   перший квартал   прийняти до відома

2. Рекомендувати сільським та селищним головам:

- вжити необхідні заходи щодо вирішення проблемних питань, що стримують економічний та соціальний розвиток територій, застосовувати дійові механізми з  залучення інвестиційних коштів та розробки інвестиційних проектів, спрямованих на залучення грантових коштів  для громад.

 

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                                  В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

11 травня 2018 року                                                                                 № 23/3                

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Районної цільової                                                              програми національно-патріотичного                                                               виховання молоді на 2018-2022 роки

Розглянувши листа  Станично-Луганської райдержадміністрації         вхд. №277 від 27 квітня 2018 року, з метою вдосконалення і розвитку комплексної системи національно-патріотичного виховання молоді у Станично-Луганському районі, спрямованої на виховання громадянина-патріота України,  відповідно до Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років», до Указу Президента України від 12.06.2015 року № 334/2015 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», від 13.10.2015 року № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», постанови Верховної Ради України від 12.05.2015 року № 373-VIII «Про вшанування героїв АТО та вдосконалення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 року № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді», керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

          1. Затвердити Районну цільову програму національно-патріотичного виховання молоді на 2018-2022 роки та включити її у Програму економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік.

2. Щорічний обсяг фінансування заходів Програми визначити при затвердженні районного бюджету.

3. Визначити відповідальним виконавцем Програми відділ освіти Станично-Луганської райдержадміністрації.

4.  Керівнику відділу освіти Станично-Луганської райдержадміністрації щорічно, у першому кварталі року наступного за звітом, надавати районній раді звіт про хід виконання Програми.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                                  В.О.МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

11 травня 2018 року                                                                                 № 23/4                

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Програми щодо профілактики

та боротьби із захворюванням тварин на сказ на

території населених пунктів та мисливських

угідь Станично-Луганського району на 2018-2022

роки та включення її до Програми економічного

і соціального розвитку Станично-Луганського

району на 2018 рік.

       Розглянувши лист Станично-Луганської районної державної адміністрації №310 від 07 травня 2018 року, з метою здійснення упродовж 2018-2022 років ряду спеціальних профілактичних і оздоровчих заходів, організаційно-господарчих та інших передбачених законодавством заходів, що дадуть змогу забезпечити контрольований стабільний епізоотичний стан на території району щодо сказу серед домашніх тварин і представників дикої фауни, враховуючи розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 лютого 2018 року № 16 «Про схвалення Програми щодо профілактики та боротьби із захворюванням тварин на сказ на території населених пунктів та мисливських угідь Станично-Луганського району на 2018-2022 роки», відповідно до Указу Президента України від 22 березня 2001 року № 192/2001 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення  стабільної епізоотичної ситуації в Україні»,  керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

            1. Затвердити Програму щодо профілактики та боротьби із захворюванням тварин на сказ на території населених пунктів та мисливських угідь Станично-Луганського району на 2018-2022 роки (далі Програма) та включити її до Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік (додається).

            2.  Визначити відповідальним виконавцем Програми Станично-Луганське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

         3. Начальнику  Станично-Луганського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області щорічно надавати звіт про хід виконання Програми.

      4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі Станично-Луганської районної ради.

 

Голова районної ради                                                                          В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

11 травня 2018 року                                                                                 № 23/5                

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Програми надання

одноразової грошової допомоги

громадянам району, направлених

Біловодським РВК для проходження

військової служби за контрактом у ЗСУ

в 2018-2022 роках  та включення її до

 Програми економічного і соціального

розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік.

 

  Розглянувши клопотання Станично-Луганської районної державної адміністрації від 07.05.2018 року за № 309, у відповідності до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про оборону України», «Про місцеві державні адміністрації» від 25.03.1992 р.  2232-XII,    «Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 року   № 352, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Затвердити  Програму надання одноразової грошової допомоги громадянам району, направлених Біловодським районним військовим комісаріатом для проходження військової службі за контрактом у Збройних Силах Україні в  2018-2022 роках (далі - Програма), що додається та включити її до Програми економічного і соціального розвідку району на 2018 рік.

2.     Обсяг фінансування заходів Програми визначати при затвердженні районного бюджету.

3.    Визначити головним розпорядником коштів Програми Управління соціального захисту населення Станично-Луганської районної державної адміністрації.

4.    Сектору з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації щороку проводити звітування щодо виконання заходів програми не пізніше місяця наступного за звітний період.

5.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради: з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

Голова районної ради                                                                          В.О.МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

11 травня 2018 року                                                                                 № 23/6                 

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до районної

Програми відпочинку та оздоровлення

дітей в Станично-Луганському районі 

на 2015-2018 роки

 

Розглянувши лист  Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №302 від 05 травня 2018 року, з метою зміцнення здоров¢я дітей, молоді та сімей з дітьми, забезпечення їх соціального захисту та сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення дітей, відповідно до  п.3 ч.1 ст. 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 року  № 375-VI, керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни до районної Програми відпочинку та оздоровлення  дітей в Станично-Луганському районі на 2015-2018 роки , а саме:

 абзац 3 розділу 7 «Ресурсне забезпечення Програми. Координація та контроль за ходом виконання Програми», викласти в такій редакції:

«Відповідальним виконавцем Програми є Станично-Луганська районна державна адміністрація, відділ освіти Станично-Луганської районної державної адміністрації, управління соціального захисту населення Станично-Луганської районної державної адміністрація та Комунальний заклад «Станично-Луганський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», які забезпечують фінансування передбачене даною Програмою в районному бюджеті на відповідний рік».

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                                   В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

 СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

11 травня 2018 року                                                                              № 23/7

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін та доповнень до Програми 

економічного і соціального розвитку

Станично-Луганського району на 2018 рік

 

         Розглянувши лист від Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 303 від 07 травня 2018 року, відповідно до Закону України «Про державне прогнозування і розробку програм економічного і соціального розвитку України» та постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розробку прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку, основних напрямів бюджетної політики», з метою забезпечення повноцінного функціонування структурних підрозділів райдержадміністрації, забезпечення оптимального балансу інтересів держави, місцевих органів влади та самоврядування, відновлення економічного зростання на базі інвестиційної складової, що стане базовою передумовою для розв‘язання соціально-економічних проблем та підвищення добробуту населення на території району, керуючись п. 16 ч.1 ст. 43   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік, а саме до Додатку 2 «Заходи щодо забезпечення виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік» та Додатку №4 «Перелік інвестиційних проектів за пріоритетними напрямками соціально-економічного розвитку, які передбачається реалізувати у 2018 році у Станично-Луганському районі» (додаються).

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                                  В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

11 травня 2018 року                                                                                 № 23/8                

смт Станиця Луганська

 

Про перейменування комунального закладу

 «Станично-Луганський районний центр

 соціальної реабілітації дітей-інвалідів»

 

         Розглянувши листа управління соціального захисту населення Станично-Луганської райдержадміністрації №296 від 03.05.2018 року, відповідно до  Закону  України  “Про внесення змін до деяких законодавчих актів  України”, на підставі якого виключено із законодавства України термін «інвалід» і замінено його терміном «особа з інвалідністю», керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Перейменувати  комунальний заклад «Станично-Луганський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» на «Станично-Луганський районний центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю».

2. Затвердити  Положення  комунального закладу «Станично-Луганський районний центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю» (додається).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення Станично-Луганської районної ради Станично-Луганського району Луганської області.

 

Голова районної ради                                                                   В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

11 травня 2018 року                                                                                 № 23/9               

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до Статуту

комунального підприємства

«Теплосервіс Станично-Луганського району»

 

            Розглянувши листа  комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району» вхд. №293 від 03.05.2018 року  «Про внесення змін до Статуту КП «Теплосервіс Станично-Луганського району», з метою розширення напрямів діяльності, поліпшення санітарного стану та благоустрою території Станично-Луганського району, вирішення питання спорожнювання та очищення вигрібних ям, відстійників та септиків, обслуговування хімічних туалетів, технічного огляду та чищення каналізації та дренажних каналів, керуючись, п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до Статуту комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району», доповнивши пункт 2.2. розділу 2 «Мета і предмет діяльності підприємства» новим підпунктом: «Каналізація, відведення й очищення стічних вод», відповідно до розділу 37 секції Е Класифікації видів економічної діяльності.

 

2. Затвердити Статут комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району» в новій редакції (додається).

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі Станично-Луганської районної ради.

 

 

 

Голова районної ради                                                                  В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

11 травня 2018 року                                                                                 № 23/10                

смт Станиця Луганська

 

Про погодження КП «Теплосервіс

Станично-Луганського району»

попередньої оплати при здійсненні

закупівлі подрібнювача деревини

 

            Розглянувши листа  комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району» вхд. №287 від 02.05.2018 року , з метою реалізації «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району» шляхом здійснення внесків до статутного капіталу підприємства на 2018 рік», затвердженої рішенням Станично-Луганської районної ради №21/16 від 23.02.2018 року, відповідно до пп. 3 п. 1 постанови Кабінету Міністрів України № 117 від 23.04.2014 року «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», керуючись ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Погодити комунальному підприємству «Теплосервіс Станично-Луганського району»  здійснення попередньої оплати при закупівлі, шляхом проведення відкритих торгів, подрібнювача деревини «Junkkari HJ-170G» або «Farmi СН 180HF-НЕ» наступним чином:

- попередня оплата - 50% вартості товару;

- остаточний розрахунок: у строк не більше  3 місяців з моменту здійснення попередньої оплати.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі Станично-Луганської районної ради.

 

 

Голова районної ради                                                                  В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

11 травня 2018 року                                                                                 № 23/11                

смт Станиця Луганська

 

Про надання згоди на укладання

договору про надання місцевої гарантії

 

         Розглянувши  лист  КП «Теплосервіс Станично-Луганського району»   № 286 від 02.05.2018 року, з метою забезпечення надання послуг з теплопостачання комунальним підприємством, на виконання вимог Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії»,  керуючись ст. 43 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                Виступити гарантом виконання КП «Теплосервіс Станично-Луганського району» зобов’язань за укладеним, відповідно до рішення Станично-Луганської районної ради від 29.08.2017 р. №16/5, договором про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ, та доручити заступнику голови Станично-Луганської районної ради Миронову Максиму Юрійовичу підписати договір про надання місцевої гарантії.

 

2.                Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі Станично-Луганської районної ради.

 

 

 

Голова районної ради                                                                     В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

11 травня 2018 року

смт Станиця Луганська                                                                                  №23/12

 

Про надання згоди на виготовлення проектно-

кошторисної документації та проведення

капітального ремонту (санації) приміщень філії

«Петропавлівська лікарня Станично-Луганського

районного територіального медичного

об’єднання» за адресою: вул. Лікарняна, буд. 2,

смт. Петропавлівка

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації від 10.05.2018 року № 314, згідно із Порядком погодження капітальних ремонтів майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженим рішенням районної ради №7/8 від 28.10.2016 року, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

         1. Надати згоду на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту (санації) приміщень філії «Петропавлівська лікарня Станично-Луганського районного територіального медичного об’єднання».

         2. Надати згоду на проведення капітального ремонту (санації) приміщень філії «Петропавлівська лікарня Станично-Луганського районного територіального медичного об’єднання» за адресою: вул. Лікарняна, буд. 2, смт. Петропавлівка.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

11 травня 2018 року                                                                              №23/14

смт Станиця Луганська

 

Про  розгляд  запита  депутатів

Станично-Луганської районної ради

 

 

         Розглянувши запит депутатів Станично-Луганської районної ради вхд. №315 від 10 травня 2018 року щодо напруженої ситуації  з виплат пенсій громадянам на території Станично-Луганського району, відповідно до ст.22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,  ст. ст.23, 31 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  керуючись п.9 ч.1 ст. 43, ст. 44 Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.            Станично-Луганській райдержадміністрації провести заходи щодо координації роботи управління Пенсійного Фонду України у Станично-Луганському районі по усуненню недоліків.

 

2.            Про результати проведених заходів проінформувати Станично-Луганську районну раду в місячний термін.

 

3.            Контроль виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ