СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТА СЕСІЯ

РІшенНЯ

 

20 грудня 2017 року

смт. Станиця Луганська                                                             № 20/2

 

Про умови оплати праці голови

Станично-Луганської районної ради

на 2018 рік

 

         Відповідно до ч. 3 ст. 55  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Умови оплати праці голови районної ради на 2018 рік визначити відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів» у тому числі встановити надбавку за результатами праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг і вислугу років.

2. Встановити доплату у розмірі 5 відсотків посадового окладу, враховуючи науковий ступень кандидата економічних наук  ДК № 058292 Мягкого Віктора Олександровича «Рішення президії Вищої атестаційної комісії від 10.03.2010 року (протокол № 29.06/2)».

        3. Виплату разової матеріальної допомоги на оздоровлення та соціально - побутові потреби голови районної ради сьомого скликання здійснювати щорічно згідно розпорядження голови ради.

        4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                         В.О.МЯГКИЙ

 

 


 

 

                                                                             

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТА СЕСІЯ

РІшенНЯ

 

20 грудня 2017 року

смт. Станиця Луганська                                                             №20/3

 

Про умови оплати  праці

заступника голови

Станично-Луганської районної

 ради на 2018 рік

 

      Відповідно ст. 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови  Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Умови оплати праці заступника голови районної ради на 2018 рік визначити відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», у тому числі встановити надбавку за результатами праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг і вислугу років.

         2. Виплату разової матеріальної допомоги на оздоровлення та соціально-побутові потреби заступника голови районної ради сьомого скликання здійснювати щорічно згідно розпорядження голови ради.

          3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                    В.О.МЯГКИЙ