СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕСЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

23 грудня 2016 року                                                                        10/1

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Програми

економічного і соціального розвитку

Станично-Луганського району на 2017 рік.

 

 

 Програма економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2017 рік (надалі - Програма) розроблена на основі п.1 статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Конституції України, Закону України «Про державне прогнозування і розробку програм економічного і соціального розвитку України». Керівництвом для розробки Програми є Постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», з метою реалізації на території району державної політики у сферах економічного і соціального розвитку та забезпечення стабілізації реального сектору економіки і на цій основі поліпшення якості життя населення, максимально можливого зменшення негативних соціально-економічних наслідків.

Програма базується на принципах пріоритетності отримання соціально значущих короткострокових результатів та вимагає реалізації пріоритетів у економічній сфері із запровадженням чіткої взаємодії районної державної адміністрації, її структурних підрозділів з районною радою, сільськими та селищними радами, підприємствами, установами та організаціями району.

Для забезпечення послідовності регіональної політики з метою досягнення зазначеної цілі та виконання завдань на 2017 рік визначено головні пріоритети за такими основними напрямами:

забезпечення зайнятості, підвищення доходів та забезпечення соціальних гарантій населення;

розвиток конкурентоспроможного виробництва на основі власних можливостей та залучення інвестицій;

розвиток регіонального споживчого ринку, забезпечення населення продуктами харчування, основними товарами масового попиту, платними послугами;

формування сприятливого середовища щодо розвитку                        підприємницької діяльності;

підтримка ділової і інвестиційної активності, розвитку конкуренції на ринку товарів і послуг, створення нових робочих місць;

активізація фінансово-кредитних і інвестиційних механізмів, пошук нових форм фінансування пріоритетних галузей;

створення привабливого соціального клімату, розвиток                    загальноосвітнього, культурного та духовного потенціалу суспільства;

збереження і відновлення навколишнього природного середовища, гарантія екологічної безпеки населення району;

збереження здоров’я та тривалості життя (розвиток сфери охорони здоров’я, освіти, культури і спорту, покращення демографічних тенденцій).

З огляду на значення цих напрямків, згідно п.16 ч.1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2017 рік.

 

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                       В.О. МЯГКИЙ

 


 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕСЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

23 грудня 2016 року                                                                        10/2

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження основних заходів

районної Програми розвитку та підтримки

малого та середнього підприємництва

у  Станично-Луганському районі

на 2016-2017 роки у новій редакції

 

 

           Відповідно до Законів України від 22 березня 2012 року № 4618-VI «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», від 21 грудня 2000 року № 2157-ІІІ «Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні», керуючись ст.ст. 6, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою підвищення рівня розвитку та підтримки підприємництва району, керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Станично-Луганська районна  рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

          1. Затвердити зміни до розділу 5 «Основні заходи з реалізації Районної програми розвитку та підтримки малого та середнього підприємництва у Станично-Луганському районі на 2016-2017 роки» Районної програми розвитку та підтримки малого та середнього підприємництва у Станично-Луганському районі на 2016-2017 роки, затвердженої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 15 грудня 2015 року № 214, виклавши їх у новій редакції (додається).

 

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                           В.О. МЯГКИЙ

                                                                                                                  


 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ДЕСЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

23 грудня 2016 року                                                                       №10/5

смт. Станиця Луганська

 

Про затвердження Програми

розвитку «Невідкладна соціальна допомога»

комунальної установи «Станично-Луганський

територіальний центр  соціального

обслуговування (надання соціальних послуг)»

на 2017-2020 роки.

 

            Розглянувши лист Станично-Луганської районної державної адміністрації вих. №6153 від 21.12.2016 року щодо затвердження Програми розвитку «Невідкладна соціальна допомога» комунальної установи «Станично-Луганський територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» на 2017-2020 роки, з метою забезпечення потреб громадян, які опинилися у скрутних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, впровадження нових видів соціальних послуг та запровадження інноваційних моделей соціальної роботи, керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму розвитку «Невідкладна соціальна допомога» комунальної установи «Станично-Луганський територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» на 2017-2020 роки та внести її до  Програми  економічного і соціального розвитку  Станично-Луганського району на 2017 рік (додається).

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                      В.О. МЯГКИЙ

 

 


 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕСЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

23 грудня   2016 року                                                                  №10/6

смт Станиця Луганська

 

Про надання згоди на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт опалювальної мережі головного корпусу філії «Петрівська лікарня Станично-Луганського РТМО» 

 

 

 

Розглянувши лист Станично-Луганської районної державної адміністрації вих. №6120 від 19.12.2016 року, керуючись Порядком погодження капітальних ремонтів майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженим рішенням районної ради №7/8 від 28.10.2016 року, п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт опалювальної мережі головного корпусу філії «Петрівська лікарня Станично-Луганського РТМО», за адресою: смт. Петрівка,  вул. Больнична, 2.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                         В.О. МЯГКИЙ