СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

28 вересня 2018 року                                                                      №28/1

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін  до   Плану   заходів

Стратегії розвитку Станично-Луганського

району до 2020 року на період 2019-2020 роки

 

        Необхідність внесення змін та доповнень до Стратегії розвитку Станично-Луганського району на 2013-2020 роки, затвердженої рішенням двадцять сьомої сесії шостого скликання Станично-Луганської ради  № 27/5 від 07 серпня 2013 року, обумовлена змінами загальної ситуації та суспільним запитом на нове  бачення майбутнього розвитку району. Актуальність внесення змін та доповнень зумовлена потребою у комплексному підході до  послідовного виконання стратегічних завдань, спрямованих на відновлення соціально-економічної інфраструктури та подальший сталий розвиток району.

Стратегія визначає систему взаємовідносин між різними органами влади для координації зусиль всіх зацікавлених сторін щодо управління змінами у всіх сферах суспільного життя. Нова державна політика децентралізації відкриває нові можливості для територіальної громади району щодо залучення додаткового фінансування та реалізації проектів розвитку. Реалізація Стратегії забезпечить соціально-економічну стабільність в районі.

       Розглянувши лист Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №598  від 20.09.2018 року, відповідно до Законів України «Про засади державної регіональної політики», «Про стимулювання розвитку регіонів», постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385 «Про затвердження Державної  стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», Порядку розроблення  регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також  проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 932, керуючись  ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

          1. Затвердити зміни до Плану заходів Стратегії розвитку Станично-Луганського району до 2020 року на період 2019-2020 роки (додається).

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                            В.О. МЯГКИЙ

 


 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

28 вересня 2018 року                                                                       №28/2

смт Станиця Луганська

 

Про  затвердження змін та

доповнень до Програми

економічного і соціального розвитку

Станично-Луганського району за 2018 рік

 

      Розглянувши лист Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. № 596 від 20.09.2018 року, з метою врегулювання механізму надання та використання коштів з міського бюджету, що надаються у вигляді фінансової підтримки комунальним підприємствам територіальної громади, забезпечення оптимального балансу інтересів держави, місцевих органів влади та самоврядування,  розв’язання  соціально-економічних проблем та підвищення добробуту населення на території району на підставі статті 143, статей 71, 91 Бюджетного кодексу України, керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  районна  рада

 

В И Р І Ш И Л А :

                                                                                     

          1. Затвердити  зміни до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік», а саме до Додатку № 2 «Заходи щодо забезпечення виконання завдань Програми  економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік» та Додатку №4 «Перелік інвестиційних проектів за пріоритетними напрямками соціально-економічного розвитку, які передбачається реалізувати у 2018 році у Станично-Луганському районі» (додається).

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                    В.О. МЯГКИЙ

 

 


 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

28 вересня 2018 року                                                                          №28/3

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Порядку

проведення конкурсу на зайняття

посади директора комунальної

установи «Інклюзивно-ресурсний центр

Станично-Луганського району»  

 

           Розглянувши лист Станично-Луганської райдержадміністрації          вхд. № 581 від 18.09.2018 року, з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти,  відповідно до ч.5 ст. 20 Закону України «Про освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 року № 545 «Про затвердження  Положення про інклюзивно-ресурсний центр» та рішення Станично-Луганської районної ради №24/16 від 15.06.2018 року «Про створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Станично-Луганського району»,  керуючись  ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.                Затвердити Порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Станично-Луганського району» (додається).

2.                Затвердити склад конкурсної комісії (додається).

3.                Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                         В.О.МЯГКИЙ

 

 

 


 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

28 вересня 2018 року                                                                            №28/4

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до рішення

районної ради № 16/3 від 29.08.2017 року

«Про затвердження  Положення про

опорний навчальний заклад в

межах Станично-Луганського

району»

 

         Розглянувши лист Станично-Луганської райдержадміністрації          вхд. № 580 від 18.09.2018 року, з метою забезпечення учнів високим рівнем загальної середньої освіти, створення умов для оптимізації та модернізації системи освіти району, виявлення ефективних моделей діяльності закладів освіти та формування мережі опорних закладів та приведенням Положення про опорний навчальний заклад в межах Станично-луганського району у відповідність до чинного законодавства, відповідно до ст. 13 Закону України «Про освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №777 «Про затвердження положення про освітній округ» (у редакції від 06.05.2017), «Положення про загальноосвітній навчальний заклад» від 27 серпня 2010 року № 778 (у редакції від 13.10.2016 року), Положенням про опорний навчальний заклад в межах Станично-Луганського району, затвердженим рішенням  районної ради № 16/3 від 29.08.2017р,  керуючись  ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.     Затвердити «Положення про опорний навчальний заклад в межах Станично-Луганського району»  в новій редакції (додається).

 

2.     Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію  

      районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та    

     соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                             В.О.МЯГКИЙ

 

 

 


 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

28 вересня 2018 року                                                                            №28/5

смт Станиця Луганська

 

Про проведення конкурсу щодо визначення

опорного закладу освіти на території

смт Станиця Луганська та затвердження

персонального складу конкурсної комісії

з визначення опорних закладів освіти

 

         Розглянувши лист Станично-Луганської райдержадміністрації          вхд. № 617 від 25.09.2018 року, з  метою забезпечення учнів високим рівнем загальної середньої освіти, створення умов для оптимізації та модернізації системи освіти району, виявлення ефективних моделей діяльності закладів освіти та формування мережі опорних закладів, відповідно до ст. 13 Закону України «Про освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №777 «Про затвердження положення про освітній округ» (у редакції від 06.05.2017), «Положення про загальноосвітній навчальний заклад» від 27 серпня 2010 р. № 778 (у редакції від 13.10.2016), Положення про опорний навчальний заклад в межах Станично-Луганського району, затвердженим рішенням районної ради № 16/3 від 29.08.2017 року, керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Провести Конкурс щодо визначання опорного закладу освіти на території смт Станиця Луганська з 1 жовтня 2018 року по 15 жовтня 2018 року.

2. Затвердити персональний склад конкурсної комісії з визначення опорного закладу освіти на території смт Станиця Луганська (додається).

3.     Відділу освіти Станично-Луганської РДА довести до відома керівників закладів освіти на території смт Станиця Луганська умови проведення конкурсу щодо визначення опорного закладу.

4.     Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію  

      районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та    

     соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                            В.О.МЯГКИЙ

 

 


 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

28 вересня 2018 року                                                                 №28/6

смт Станиця Луганська

 

Про призначення Ясінчак Л.М. на

посаду директора КОЗ «Нижньовільхівський

заклад дошкільної освіти-заклад загальної

середньої освіти Станично-Луганського району

Луганської області»

 

     Розглянувши лист Станично-Луганської райдержадміністрації вхд.       № 572 від 07.09.2018 року, враховуючи протокол №1 від 21.08.2018 року засідання конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора КОЗ «Нижньовільхівський заклад дошкільної освіти-заклад загальної  середньої освіти Станично-Луганського району Луганської області», відповідно до ч.2 ст. 26 Закону України «Про освіту», ч.2 ст. 26 Закону України «Про загальну середню освіту», керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Призначити Ясінчак Людмилу Миколаївну на посаду директора Комунального опорного закладу «Нижньовільхівський заклад дошкільної освіти-заклад загальної  середньої освіти Станично-Луганського району Луганської області» з 1 вересня 2018 року  строком на шість років.

 

 

 

Голова районної ради                                             В.О.МЯГКИЙ

 

  


 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

28 вересня 2018 року                                                                      №28/7

смт Станиця Луганська

 

Про призначення Чепігі Т.А. на

посаду директора КОЗ «Теплівський

навчально-виховний комплекс

Станично-Луганського району

Луганської області»

 

 

         Розглянувши лист Станично-Луганської райдержадміністрації вхд.       № 571 від 07.09.2018 року, враховуючи протокол  №2 від 21.08.2018 року    засідання конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора КОЗ «Теплівський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області»,  відповідно до  ч.2 ст. 26 Закону України «Про освіту», ч.2 ст. 26 Закону України «Про загальну середню освіту»,  керуючись  п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Призначити Чепігу Тетяну Анатоліївну на посаду директора Комунального опорного закладу «Теплівський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області» з 1 вересня 2018 року  строком на шість років.

 

 

 

Голова районної ради                                          В.О.МЯГКИЙ

 

   


 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

28 вересня 2018 року                                                                       №28/8

смт Станиця Луганська

 

Про звільнення Порохні С.В.

з посади директора КЗ «Станично-

Луганська районна дитячо-юнацька

спортивна школа»

 

     Розглянувши лист Станично-Луганської райдержадміністрації вхд.       № 604 від 20.09.2018 року, на підставі заяви Порохні Сніжани Вікторівни, відповідно до п.5 ст. 36 КЗпП України, керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.    Звільнити Порохню Сніжану Вікторівну з посади директора КЗ «Станично-Луганська районна дитячо-юнацька спортивна школа», у зв’язку  з переведенням до Станично-Луганської РДА з 31 серпня 2018 року.

 

 

 Голова районної ради                                         В.О.МЯГКИЙ

 


 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

28 вересня 2018 року                                                                       №28/9

смт Станиця Луганська

 

 Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на  «Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям»   за адресою: смт. Петропавлівка, вул. Зоряна, 4.

 

 

 

Розглянувши лист Станично-Луганської райдержадміністрації вхд.       № 568 від 07.09.2018 року, відповідно до Порядку погодження капітальних ремонтів, реконструкцій, реставрації об’єктів загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженим рішенням районної ради №6/18 від 30.03.2011 року, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації на «Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям»   за адресою: смт. Петропавлівка, вул.. Зоряна, 4.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                        В.О. МЯГКИЙ

 

  


  

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

28 вересня 2018 року                                                                       №28/10

смт Станиця Луганська

 

 Про передачу комунального

майна КП « Редакція газети «Время»

Станично-Луганського району»

 

Розглянувши  лист КП «Редакція газети «Время» Станично-Луганського району» №  37  від 25 вересня 2018 року, беручи до уваги рішення Станично-Луганської районної ради № 3/11 від 25.03.2016 року «Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції КП «Редакція газети «Время» Станично-Луганського району», засновником якого є Станично-Луганська районна рада», відповідно до ч.1 ст. 9 Закону України « Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати комунальному підприємству «Редакція газети «Время «Станично-Луганського району» комунальне майно (крім приміщень і земельних ділянок), що на момент набрання чинності Закону України «« Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації » перебувало у нього на балансі (майно надане засновником у користування та майно, придбане трудовим колективом) з послідуючою передачею у власність новоствореному суб’єкту господарювання – ТОВ «Редакція газети «Время» Станично-Луганського району» безоплатно, за умови забезпечення функціонування друкованого засобу масової інформації, збереження його назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості (додаток 1, додаток 2, додаток 3).

2. Контроль за виконанням цього питання покласти на постійну комісію з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                            В.О. МЯГКИЙ

 

  


 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

28 вересня 2018 року                                                                       №28/13

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Програми

фінансової підтримки комунального

підприємства «Теплосервіс Станично-

Луганського району» шляхом здійснення

внесків до статутного капіталу підприємства

на 2018-2019 роки.

          

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №612 від 21.09.2018 року, враховуючи висновок управління фінансів вхд. № 621 від 25.09.2018 року та висновок управління економічного розвитку і торгівлі РДА вхд. №620 від 25.09.2018 року, лист комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району» вхд. №606 від 20.09.2018 року, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району» шляхом здійснення внесків до статутного капіталу підприємства на 2018-2019 роки (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                          В.О. МЯГКИЙ

 

 


 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

28 вересня 2018 року                                                                       №28/12

смт Станиця Луганська

 

Про встановлення тарифів на теплову енергію, 

її виробництво,транспортування, постачання

яке надається  КП «Теплосервіс Станично-Луганського району»

 

              Розглянувши лист Станично-Луганської РДА вхд. №605 від 20.09.2018 року щодо встановлення тарифів на теплову енергію КП «Теплосервіс Станично-Луганського району», відповідно до Закону України «Про теплопостачання» та  Постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869, керуючись п.37 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити  КП «Теплосервіс Станично-Луганського району» двоставкові тарифи на теплову енергію її виробництво, транспортування, постачання, встановивши їх на рівні:

-         для бюджетних установ:

                 опалювальний період

Плата за одиницю теплової енергії -  1528,31грн/Гкал.з ПДВ 20% та рентабельністю 0%

      Плата за одиницю приєднаного навантаження -14,08 грн/100 ккал/год з ПДВ 20% та рентабельністю 0%.

                    міжопалювальний період

      Плата за одиницю приєднаного навантаження – 14,08 грн/100 ккал/год з ПДВ 20% та рентабельністю 0%.

-         для інших споживачів:

                 опалювальний період

Плата за одиницю теплової енергії -  1492,67грн/Гкал.з ПДВ 20% та рентабельністю 0%

      Плата за одиницю приєднаного навантаження -14,09 грн/100 ккал/год з ПДВ 20% та рентабельністю 0%.

                    міжопалювальний період

      Плата за одиницю приєднаного навантаження – 14,09 грн/100 ккал/год з ПДВ 20% та рентабельністю 0%.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв`язку та торгівлі Станично-Луганської районної ради.

 

Голова районної ради                                        В.О.МЯГКИЙ