СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА   СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 липня 2018 року                                                                      № 25/1

смт Станиця Луганська

 

Про визнання повноважень депутата

Станично-Луганської районної ради

сьомого скликання 

 

         Заслухавши інформацію голови  Станично-Луганської районної  виборчої комісії у Луганській області про визнання повноважень депутата Станично-Луганської районної ради сьомого скликання Сащенко Лариси Миколаївни, відповідно до п.2 ч.2 ст. 5  Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 90 Закону України «Про місцеві вибори», враховуючи Постанову Станично-Луганської районної  виборчої комісії у Луганській області № 55 від 12.07.2018 року «Щодо реєстрації обраного депутата Станично-Луганської районної ради сьомого скликання», керуючись ч.11 ст. 49, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Інформацію голови Станично-Луганської районної  виборчої комісії у Луганській області  «Про визнання повноважень депутата Станично-Луганської районної ради сьомого скликання Сащенко Лариси Миколаївни»  прийняти до відома.

 

2.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, прав людини, депутатській діяльності та етики.

 

 

Голова районної ради                                                 В.О.МЯГКИЙ

 


 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА   СЕСІЯ

               Р І Ш Е Н Н Я

20 липня 2018 року                                                                      № 25/2

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження комплексної

районної програми створення умов для

сталого функціонування та динамічного

розвитку первинної медичної

допомоги на 2018 рік.

 

Реалізуючи державну політику щодо реформи первинної медичної допомоги, де одним з ключових елементів є зміна порядку фінансування системи  охорони здоров’я з оплати за нормативами на оплату за надання медичних послуг конкретним особам, відповідно до пп. г п.3 ч.1 ст. 89 розділу 6 «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного Кодексу України, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»   районна  рада

ВИРІШИЛА:

          1. Затвердити  комплексну районну програму створення умов для сталого функціонування та динамічного розвитку первинної медичної допомоги на 2018 рік (далі Програма).

         2. Включити комплексну районну програму створення умов для сталого функціонування та динамічного розвитку первинної медичної допомоги у Станично-Луганському районі на 2018 рік до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік.

3. Обсяг фінансування заходів Програми визначити при затвердженні районного бюджету.

4. Головним розпорядником коштів визначити Станично-Луганську райдержадміністрацію.

5. Визначити відповідальним виконавцем Програми  комунальний заклад «Станично-Луганський районний центр ПМСД».

6. Комунальному закладу «Станично-Луганський районний центр ПМСД» в І кварталі 2019 року надати районній раді звіт про хід виконання Програми.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                 В.О.МЯГКИЙ

 


 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА   СЕСІЯ

 

           Р І Ш Е Н Н Я

20 липня 2018 року                                                                      № 25/3

смт Станиця Луганська

 

 Про внесення змін до додатку рішення районної ради

№ 22/8 від 20.04.2018 року «Про  припинення

юридичної особи Комунальний заклад

«Станично-Луганський районний центр

первинної медико-санітарної допомоги»

шляхом реорганізації  (перетворення)  у

некомерційне комунальне підприємство»

 

 

Розглянувши  лист Станично-Луганської райдержадміністрації          вхд. № 446 від 13.07.2018 року, лист Станично-Луганського районного центру первинної медико-санітарної допомоги №  438 від 12.07.2018р. щодо внесення змін до складу комісії з припинення шляхом перетворення КЗ «Станично-Луганський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», відповідно до ст. 105 ЦК України, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до додатку рішення Станично-Луганської районної ради № 22/8 від 20.04.2018 року «Про  припинення юридичної особи Комунальний заклад  «Станично-Луганський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  шляхом реорганізації  (перетворення)  у некомерційне комунальне підприємство», виклавши його в новій редакції (додається).

 

2. Контроль за виконанням цього питання покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

 

Голова районної ради                                                В.О. МЯГКИЙ

 

                                                                                 

 


 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА   СЕСІЯ

 

           Р І Ш Е Н Н Я

20 липня 2018 року                                                                      № 25/4

смт Станиця Луганська

 

 

Про надання згоди на коригування

проектно-кошторисної документації

по об`єкту «Капітальний ремонт (санація)

будівлі головного корпусу

Станично-Луганського РТМО»

 

 

Розглянувши лист від Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №391 від 14.06.2018 року, згідно із Порядком розроблення проектної документації на будівництво об’єктів  (зі змінами), затвердженим Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.05.2011 року № 45 та Порядком погодження капітальних ремонтів майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженим рішенням сесії районної ради від 28.10.2016 року № 7/8, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.    Надати згоду на коригування проектно-кошторисної документації по об`єкту «Капітальний ремонт (санація) будівлі головного корпусу Станично-Луганського РТМО»

2.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                  В.О. МЯГКИЙ

 

 


 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА   СЕСІЯ

 

           Р І Ш Е Н Н Я

20 липня 2018 року                                                                      № 25/5

смт Станиця Луганська

 

 

 

Про  надання згоди на передачу оргтехніки

Станично-Луганській райдержадміністрації

 

        

Розглянувши лист Станично-Луганської райдержадміністрації № 2528 від 22.06.2018 року про виділення у тимчасове користування оргтехніки, керуючись п.20 ч.1 ст. 43, ст. 60 Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на передачу оргтехніки – БФП Brother DCP-L2540DNR (DCPL2540DNR1), (кабель USB з додатковим картриджем ) у кількості трьох одиниць, балансова вартість 26658,00 грн. (інвентарні номери: 10400072, 10400073, 10400074) ЦНАП Станично-Луганській райдержадміністрації.

2. Бухгалтеріям Станично-Луганської районної ради та Станично-Луганської райдержадміністрації здійснити передачу даного майна відповідно до законодавства України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                              В.О. МЯГКИЙ