Новини

Інформація

щодо намірів  встановлення тарифів на теплову енергію 

           Відповідно до ст.20 ЗУ «Про теплопостачання»   тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії. 

          Статтею 31 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та Постановою КМУ № 869 (зі змінами 2020р.) «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» передбачено, що з метою забезпечення відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних з виробництвом, транспортуванням та постачанням теплової енергії, перегляд тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, та їх структури здійснюється уповноваженим органом кожного року (до початку опалювального періоду) за заявою ліцензіата (суб’єкта господарювання). Діючі  на підприємстві двоставкові тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергіі для потреб бюджетних та інших споживачів були встановлені 07 червня 2019 року та скориговані станом на 1 березня 2020 року.

   Економічно обґрунтовані планові витрати в тарифі на планований період визначені на підставі державних та галузевих нормативних витрат ресурсів, техніко-економічних розрахунків, з урахуванням ставок податків та зборів, цін на паливно-енергетичні, матеріальні ресурси та послуги в планованому періоді.

На підставі вищевикладеного підприємством здійснено перегляд діючих тарифів та сформовано  нові тарифи на теплову енергію з метою встановлення їх органами місцевого самоврядування

Планований економічно обґрунтований двоставковий тариф:

-  для бюджетних установ:

                 опалювальний період

Плата за одиницю теплової енергії -  1145,67 грн/Гкал.з ПДВ 20% .

Плата за одиницю приєднаного навантаження -21,337 грн/100 ккал/год з ПДВ 20%. міжопалювальний період

      Плата за одиницю приєднаного навантаження – 21,337 грн/100 ккал/год з ПДВ 20%.

-  для інших споживачів:

                 опалювальний період

 Плата за одиницю теплової енергії -  1053,17 грн/Гкал.з ПДВ 20%

 Плата за одиницю приєднаного навантаження -21,337 грн/100 ккал/год з ПДВ 20%.

                 міжопалювальний період

Плата за одиницю приєднаного навантаження – 21,337 грн/100 ккал/год з ПДВ 20%

           Зауваження та пропозиції відповідно до «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру  тарифів, зміну тарифів з обґрунтуванням  її необхідності  та про врахування відповідної позиції територіальних громад», приймаються протягом 7 календарних днів за адресою: смт. Станиця Луганська, кв. Молодіжний, 10б, або  на ел. адресу: teploservis-stanitsa@ukr.net

                                           

                                   Адміністрація КП «Теплосервіс Станично-Луганського району»