Новини

Січень 2020р

 

 

Інформаційне повідомлення

 

про прийняте рішення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію

 по КП «Теплосервіс Станично-Луганського району»

 

          На виконання Постанови КМУ від 24.12.2019р. №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв`язку із зміною ціни природного газу» та з урахуванням змін, що вносяться до Правил користування тепловою енергією, КП

«Теплосервіс Станично-Луганського району» прийнято рішення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію ( умовно-змінну частину) для всіх категорій споживачів, починаючи з грудня 2019р.

           Для перерахунку вартості теплової енергії ( умовно-змінної частини тарифу)  визначено вартість природного газу у відповідному місяці та відповідно до методики, яка визначена Постановою КМУ від 24.12.2019р. №1082, розраховано коефіцієнт перерахунку (К).

 

                               К = Вп / Вт,  де

 

Вп – перерахована річна планована вартість теплової енергії, на основі якої встановлено тарифи для відповідної категорії споживачів, що враховує перераховану вартість природного газу;

Вт - річна планована вартість теплової енергії для відповідної категорії споживачів відповідно до встановлених тарифів.

Для бюджетних організацій  коефіціент перерахунку ( К ) складає 0,88.

Для інших споживачів коефіціент перерахунку ( К ) складає  0,81.

Суму перерахунку для споживача визначено за формулою:

     

                                       С = (1 - К) * П ,    де

К – коефіцієнт перерахунку;

П – плата за теплову енергію для споживача, визначена у відповідному місяці згідно з діючими тарифами на теплову енергію.