СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 березня  2020 року                             № 46/1

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до Програми  

розвитку та фінансової підтримки

КНП «Центр первинної медико-санітарної

допомоги Станично-Луганської районної

ради» на 2020 рік

 

Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №191 від 18.03.2020 року, враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської райдержадміністрації від 17.03.2020 року №198 «Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2020 рік»,  на підставі Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постанови КМУ №211 від 11.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України короно вірусу COVID-19» та ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короно вірусної хвороби (COVID—19)», керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

ВИРІШИЛА:

 

          1. Внести зміни до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2020 рік (далі Програма), виклавши її в новій редакції (додається).

2. Зазначені зміни внести до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2020 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                    Віктор МЯГКИЙ

 

  

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 березня  2020 року                              № 46/2

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до фінансового

плану КНП «Центр первинної медико-

санітарної допомоги Станично-

Луганської районної ради» на 2020 рік

 

Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №198 від 18.03.2020 року, з метою вдосконалення системи фінансового планування суб’єктами господарюванню комунального сектору економіки, підвищення ефективності роботи комунальних некомерційних підприємств, покращення якості медичного обслуговування в Станично-Луганському районі, відповідно до ст. 78 Господарського кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року №1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», рішення Станично-Луганської районної ради від 20.03.2020 року № 46/1 «Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного  підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2020 рік, керуючись п. 20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада     

      

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2020 рік  (додається).

2. Контроль за виконанням цього питання покласти на районну комісію з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                Віктор МЯГКИЙ

 

 СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 березня  2020 року                              № 46/3

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін до Програми

розвитку та фінансової підтримки КНП

«Станично-Луганське районне територіальне

медичне об`єднання» на 2020 рік

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації № 207 від 19.03.2020 року, з метою забезпечення надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню району,  враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської районної державної адміністрації № 206  від 19.03.2020  року, на підставі Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я»,постанови КМУ №211 від 11.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України короно вірусу COVID-19» та ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короно вірусної хвороби (COVID—19)», керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити зміни до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Станично-Луганське районне територіальне медичне об`єднання» на 2020 рік, виклавши її у новій редакції (додається).

2. Зазначені зміни внести до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2020 рік.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                         Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 березня  2020 року                              № 46/4

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Порядку складання,

затвердження та контролю виконання

фінансового плану Комунального

некомерційного підприємства

«Станично-Луганське районне територіальне

медичне об’єднання»

 

Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №209 від 19.03.2020 року, з метою вдосконалення системи фінансового планування суб’єктами господарюванню комунального сектору економіки, підвищення ефективності роботи комунальних некомерційних підприємств, засновниками яких є районна рада, відповідно до статей 75, 78 Господарського кодексу України, враховуючи наказ Міністерства економічного розвитку  і торгівлі України від 2 березня 2015 року  № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки»,  керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання» (додається).

2. Затвердити форму фінансового плану (додаток 1) та форму звіту про виконання фінансового плану (додаток  2).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту, та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 березня  2020 року                                                             № 46/5

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження фінансового плану

Комунального некомерційного підприємства

«Станично-Луганське районне територіальне

медичне об’єднання» на 2020 рік

 

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №208 від 19.03.2020 року з метою впровадження нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення, покращення якості медичного обслуговування в Станично-Луганському районі шляхом зміни моделі організації та фінансування вторинної медичної допомоги, відповідно до ст.ст. 75, 78 Господарського кодексу України, ст.ст. 106-108 Цивільного кодексу України, Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити фінансовий план Комунального некомерційного підприємства «Станично-Луганське районне територіальне  медичне об’єднання» на 2020 рік.(додається).

 

2. Контроль  за виконанням цього питання покласти на районну комісію з питань бюджету та фінансів..

 

 

Голова районної ради                                                Віктор МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

        

20 березня 2020 року                                                            № 46/6

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін та

доповнень до Програми

економічного і соціального розвитку

Станично-Луганського району на 2020 рік

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації  вхд. №210 від 19.03.2020 року, з метою забезпечення повноцінного функціонування структурних підрозділів райдержадміністрації, забезпечення оптимального балансу інтересів держави, місцевих органів влади та самоврядування,  на підставі статті 6, 13, пункту 1 статті 17, Закону України «Про державне прогнозування і розробку програм економічного і соціального розвитку України» та постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розробку прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку, основних напрямів бюджетної політики», враховуючи рішення районної ради від 20.03.2020 року №46/1 та №46/3, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА :

                                                                                     

         1. Затвердити зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2020 рік, а саме до «Заходів щодо забезпечення виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2020 рік», згідно додатку.

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

20 березня  2020 року                              № 46/8

смт Станиця Луганська

 

Про надання згоди Станично-Луганській

районній раді на списання

демонтованих матеріалів

Відповідно до Положення про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженого рішенням районної ради          № 28/19 від 20.09.2013 року (далі Положення), керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду  Станично-Луганській районній раді на списання демонтованих матеріалів, що утворилися під час проведення капітального ремонту будівлі за адресою: стм Станиця Луганська вул. Центральна 10, згідно Додатку 1.

2. Надати згоду  Станично-Луганській районній раді на списання демонтованих матеріалів, що утворилися під час проведення капітального ремонту будівлі за адресою: стм Станиця Луганська вул. Центральна 25, згідно Додатку 2.

3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого апарату районної ради оприбуткувати  демонтовані матеріали, як металобрухт з подальшою реалізацією, згідно чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                       Віктор МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 березня  2020 року                              № 46/9

смт Станиця Луганська

 

Про визначення місць                                              

розмноження диких тварин на території

Державного підприємства «Станично-Луганське

досвідне лісомисливське господарство»

 

         Розглянувши лист Державного підприємства «Станично-Луганське досвідне лісомисливське господарство», відповідно до ч. 5 ст. 39 Закону України «Про тваринний світ», ч.1, ч.2 ст. 27 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», Порядком визначення територій для охорони та відтворення мисливських тварин (відтворювальних ділянок), затвердженого наказом Державного комітету лісового господарства України від 22.01.2004 року № 4, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 05.02.2004 року N 158/8757, керуючись п. 24 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                               Визначити місця масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами (відтворювальних ділянках), згідно з додатком №1.

2. Заборонити з 1 квітня по 15 червня 2020 року проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою у місцях масового розмноження та вирощування потомства.

3. Проінформувати населення через засоби масової інформації про заборону проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою у місцях масового розмноження тварин.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів і охорони навколишнього природного середовища.

 

 

Голова районної ради                                                   Віктор МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

20 березня  2020 року                              № 46/10

смт Станиця Луганська

 

Про заборону відвідування

лісових (хвойних) насаджень Станично-Луганського

району в пожежонебезпечний період з

01.04. по 31.10.2020  року

 

         З метою недопущення лісових пожеж у лісах району, посилення протипожежного захисту лісів району, відповідно до п.3 Інструкції «З організації ведення обліку пожеж та їх наслідків в системі Держкомлісгоспу України», Правил пожежної безпеки в лісах України, керуючись ст. 33, ст. 86, ст. 88  Лісового Кодексу України, ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                 Протягом пожежонебезпечного періоду з 01.04 по 31.10.2020 року заборонити дії, передбачені п. 3 Правил пожежної безпеки в лісах України, затверджених наказом Державного комітету лісового господарства України №278 від 27.12.2004 року згідно додатку 1.

2.                Посадовим особам  Державного підприємства «Станично-Луганське досвідне лісомисливське господарства» вжити заходи щодо недопущення порушень «Правил пожежної безпеки в лісах України».

3.                Директору Державного підприємства «Станично-Луганське досвідне лісомисливське господарство» надати інформаційний матеріал з роз’ясненням стосовно цього питання у районній газеті «Время».

4.                Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів і охорони навколишнього природного середовища.

 

 

Голова районної ради                                            Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 березня 2020 року

cмт Станиця Луганська                                                    № 46/11

 

Про створення комісії з питань прийому-передачі будівлі  з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району

         З метою ефективного та раціонального утримання та використання комунального майна, розглянувши розпорядження КМУ № 139-р від 19.02.2020 року «Про передачу будівлі у спільну власність територіальних громад Станично-Луганського району», враховуючи пропозиції Державної Судової Адміністрації України № 14-5053/20 від 13.02.2020 року щодо включення кандидатур до складу комісії з питань передачі об’єкта державного нерухомого майна – нежитлової будівлі по вул. Барбашова, 1 у смт Станиці Луганській, відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи рішення районної ради № 38/22 від 26.07.2019 року , керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43, частиною 2 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Створити комісію з питань прийому-передачі будівлі (реєстраційний номер 1730139344248), розташованої за адресою: вул. Барбашова, 1, смт Станиця Луганська, Луганської області, з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району та затвердити її склад, згідно з додатком 1.

2. Комісії в місячний термін надати на затвердження районній раді акт прийому-передачі будівлі (реєстраційний номер 1730139344248), розташованої за адресою: вул. Барбашова, 1, смт Станиця Луганська, Луганської області, з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

Голова районної ради                                                   Віктор МЯГКИЙ