СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

17 січня 2020 року

смт. Станиця Луганська                                                           №44/1

 

Про надання згоди на укладання договору

оренди між КП «Теплосервіс Станично-

Луганського району» та Сєвєродонецькою

квартирно-експлуатаційною частиною (району)

 

Розглянувши лист від Комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району» вхд. № 16 від 16.01.2020 року, відповідно до Постанови КМУ №786 від 04.10.1995 року, Положення про оренду майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району від 06.04.2012 року, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на укладання договору оренди між комунальним підприємством «Теплосервіс Станично-Луганського району» код ЄДРПОУ 35259450 та Сєвєродонецькою квартирно-експлуатаційною частиною (району) код ЄДРПОУ 26614952 на приміщення загальною площею 49,23 м2 у будівлі котельні, розташованій за адресою: Луганська область, Станично-Луганський район, смт Станиця Луганська, вул. Деповська (Піонерська), буд. 38 б, згідно Додатку 1.

2. Установити розмір річної орендної плати, як з бюджетною організацією.

          3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                 Віктор МЯГКИЙ        

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

17 січня 2020 року

смт. Станиця Луганська                                                     №44/2

 

Про надання дозволу на укладання договору

про міжбюджетні розрахунки з Біловодською

селищною радою за надання спеціалізованої

акушерської допомоги вагітним, роділлям,

породіллям та оперативної, ургентної  гінекологічної

допомоги жінкам  Станично-Луганського району

міжрайонним акушерсько-гінекологічним відділенням

КНП «Біловодська центральна районна лікарня»

Біловодської селищної ради

 

Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №15 від 16.01.2020 року щодо укладання договору між Станично-Луганською районною радою та Біловодською селищною радою про міжбюджетні розрахунки за надання спеціалізованої акушерської допомоги вагітним, роділлям, породіллям та оперативної, ургентної гінекологічної допомоги жінкам Станично-Луганського району Луганської області міжрайонним акушерсько-гінекологічним відділенням КНП «Біловодська центральна районна лікарня» Біловодської селищної ради, відповідно до ст. 101 Бюджетного кодексу України, Постанови КМУ № 1132 від 15.12.2010 року, керуючись ч. 2 ст. 43  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати голові Станично-Луганської районної ради Мягкому Віктору Олександровичу дозвіл на укладання договору з Біловодською селищною радою в особі голови Олєйнікова Едуарда Миколайовича про міжбюджетні розрахунки за надання спеціалізованої акушерської допомоги вагітним, роділлям, породіллям та оперативної, ургентної гінекологічної допомоги жінкам Станично-Луганського району Луганської області міжрайонним акушерсько-гінекологічним відділенням КНП «Біловодська центральна районна лікарня» Біловодської селищної ради  у 1 кварталі  2020 року.

2.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                               Віктор МЯГКИЙ