СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

20 грудня 2019 року                                                 № 43/1

смт  Станиця-Луганська

 

Про затвердження Програми розвитку та

фінансової підтримки комунального

некомерційного підприємства

«Станично-Луганське районне територіальне

 медичне об`єднання» на 2020 рік

 

Розглянувши листа  Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №742 від 16.12.2019 року, з метою підвищення якості надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню району, забезпечення утримання закладів охорони здоров`я з оновленням матеріально–технічної бази та ефективного використання бюджетних коштів, враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської райдержадміністрації №1726 від 13.12.2019 року «Про схвалення Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Станично-Луганське районне територіальне медичне об`єднання» на 2020 рік, керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.       Затвердити Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Станично-Луганське районне територіальне медичне об`єднання» на 2020 рік, (далі - Програма), що додається.

2. Обсяг фінансування заходів Програми визначити при затвердженні районного бюджету.

3. Визначити відповідальним виконавцем Програми  Комунальне некомерційне підприємство «Станично-Луганське районне територіальне медичне об`єднання».

4. Комунальному некомерційному підприємству «Станично-Луганське районне територіальне медичне об`єднання» звітувати про підсумки виконання Програми у 1 кварталі наступного року за звітним.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                  Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

20 грудня 2019 року                                                 № 43/2

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін до Районної

програми надання пільг у готівковій

формі з оплати проїзду автомобільним

транспортом загального користування на

міських та приміських маршрутах на 2019-2021 роки

 

          Розглянувши листа  Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №738 від 12.12.2019 року, з метою соціального захисту пільгових категорій населення району, враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської райдержадміністрації №1720 від 11.12.2019 року, відповідно до статей 22, 70, 91 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року     № 197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Затвердити зміни до Районної програми надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду автомобільним транспортом загального користування на міських та приміських маршрутах на 2019-2021 роки (далі – Програма).

2.  Визначити головним розпорядником Програми управління соціального захисту населення Станично-Луганської райдержадміністрації Луганської області.

3.  Щорічний обсяг фінансування заходів Програми визначити при затвердженні районного бюджету на кожний бюджетний рік протягом терміну її дії.

4.  Управлінню соціального захисту населення Станично-Луганської райдержадміністрації Луганської області щорічно у 1 кварталі звітувати перед районною радою про хід виконання Програми.

5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                  Віктор МЯГКИЙ        

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

20 грудня 2019 року                                                             № 43/3

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін до Програми

розвитку та фінансової підтримки

Комунального некомерційного

підприємства «Центр первинної

медико-санітарної допомоги  Станично-

Луганської районної ради" на 2019 рік

    

 

 

 

 

 

     

   Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації     №749 від 16.12.2019 року, враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської районної державної адміністрації від  13.12.2019 р. № 1728 «Про схвалення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2019 рік, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону «Про місцеве самоврядування» в Україні районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1. Затвердити зміни до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2019 рік, (далі- Програма), виклавши її у новій редакції, що додається.

2. Зазначені зміни внести до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2019 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

 

Голова районної ради                                               Віктор МЯГКИЙ        

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

20 грудня 2019 року                                                             № 43/4

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до фінансового

плану Комунального некомерційного

підприємства  «Центр первинної медико-

санітарної допомоги Станично-

Луганської районної ради» на 2019 рік

 

Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №751 від 16.12.2019 року, з метою підвищення ефективності роботи комунального некомерційного підприємства, покращення якості медичного обслуговування в Станично-Луганському районі, відповідно до  Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. №1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», рішення Станично-Луганської районної ради від 20.12.2019 року № 43/3 «Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного  підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2019 рік, керуючись п. 20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада     

      

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2019 рік (додається).

2. Контроль за виконанням цього питання покласти на районну комісію з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                     Віктор МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

20 грудня 2019 року                                                 № 43/5

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Програми розвитку

та фінансової підтримки Комунального

некомерційного підприємства «Центр первинної

медико-санітарної допомоги  Станично-Луганської

районної ради» на 2020 рік

         Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 750  від 16.12.2019 року, з метою підвищення якості надання первинної  медичної допомоги населенню району, забезпечення утримання закладів охорони здоров`я з оновленням матеріально–технічної бази та ефективного використання бюджетних коштів,  враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської районної державної адміністрації від   13.12.2019 року № 1729  «Про схвалення  Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2020 рік, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити   Програму   розвитку та фінансової підтримки  Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2020 рік  (далі Програма), що додається.

  2. Обсяг фінансування заходів Програми визначити при затвердженні районного бюджету.

  3. Визначити відповідальним виконавцем Програми  Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради».

  4. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» звітувати про підсумки виконання Програми у 1 кварталі наступного року за звітним.

  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                  Віктор МЯГКИЙ        

  

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 грудня 2019 року                                                             № 43/6

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін та

доповнень до Програми

економічного і соціального розвитку

Станично-Луганського району на 2019 рік

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №  766  від 18.12.2019 року,   з метою забезпечення повноцінного функціонування структурних підрозділів райдержадміністрації, забезпечення оптимального балансу інтересів держави, місцевих органів влади та самоврядування, відновлення економічного зростання на базі інвестиційної складової, що стане базовою передумовою для розв’язання соціально-економічних проблем та підвищення добробуту населення на території району на підставі статті 6, 13, пункту 1 статті 17, Закону України «Про державне прогнозування і розробку програм економічного і соціального розвитку України» та постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розробку прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку, основних напрямів бюджетної політики», враховуючи розпорядження  голови Станично-Луганської районної державної адміністрації №1732 від 17.12.2019 року, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА :

                                                                                      

          1. Затвердити зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2019 рік до Додатку 2 «Заходи щодо забезпечення виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району» (додається).

 

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                             Віктор МЯГКИЙ

  

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 грудня 2019 року                                                            № 43/8

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Програми

економічного і соціального розвитку

Станично-Луганського району на 2020 рік

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №765 від 18.12.2019 року, відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 № 335 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621», враховуючи розпорядження  голови Станично-Луганської районної державної адміністрації №1762 від 18.12.2019 року, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2020 рік (додається).

 

2. Станично-Луганській районній державній адміністрації:

- забезпечити виконання заходів, передбачених цією Програмою та щокварталу  інформувати районну раду про хід її виконання;

- фінансувати заходи цієї Програми, враховуючи можливості районного бюджету на 2020 рік.

 

3. Рекомендувати селищним, сільським радам, управлінням і відділам районної державної адміністрації, керівникам підприємств, установ та організацій району здійснити організаційно-практичні заходи щодо виконання завдань, визначених у Програмі.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                      Віктор МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

20 грудня 2019 року                                                          № 43/9

смт Станиця Луганська

 

Про районний бюджет на 2020 рік

 

У відповідності до п.17 ч.1 ст. 43, ч.2 ст. 61, ст.ст. 62 - 64  Закону України  «Про місцеве самоврядування  в Україні», Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» Станично-Луганська  районна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

           1. Визначити на 2020 рік:

- доходи районного  бюджету у сумі 236 283 828 грн, в тому числі доходи загального фонду - 233 259 951 грн, доходи спеціального фонду – 3 023 877 грн, згідно з додатком  1 до цього рішення;

- видатки районного бюджету у сумі 236 283 828 грн, в тому числі видатки загального фонду – 230 592 545 грн, видатки спеціального фонду     5 691 283 грн;

- профіцит загального фонду районного бюджету  у сумі 2 167 406 грн, дефіцит спеціального фонду у сумі 2 667 406 грн згідно з додатком 4 до цього рішення;

- оборотний залишок бюджетних коштів районного  бюджету у розмірі 40 000 гривень, що становить 0,02 відсотки видатків загального фонду районного бюджету, визначених цим пунктом;

- резервний фонд районного бюджету у розмірі 2 200 000 гривень, що становить 1 відсоток видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2020 рік по загальному фонду 230 592 545 грн та спеціальному фонду 5 691 283 грн згідно з додатком № 2 до цього рішення.

  3.  Затвердити на 2020 рік  міжбюджетні трансферти згідно з додатком   № 3 до цього рішення.

 

Делегувати Станично-Луганській районній державній адміністрації Луганської області за погодженням з головою районної ради після попереднього розгляду в постійній комісії районної ради з питань бюджету та фінансів право щодо прийняття рішень про розподіл та перерозподіл обсягів міжбюджетних трансфертів між бюджетами сіл, селищ та головними розпорядниками коштів районного бюджету у відповідності з фактичними зобов’язаннями щодо здійснення видатків за рахунок таких трансфертів та/або зміну їх обсягу у разі здійснення Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України, Міністерством Фінансів України та Луганською обласною державною адміністрацією протягом 2020 року зміни загального обсягу трансфертів, чи внесення змін до розпису Державного бюджету з подальшим внесенням змін до рішення про районний бюджет.

 

4. Затвердити на 2020 рік розподіл коштів бюджету розвитку згідно з додатком 5 до цього рішення.

 

5. Затвердити розподіл витрат районного бюджету на реалізацію місцевих програм у сумі  24 965 846  гривень згідно з додатком 6 до цього рішення.

 

6. Визначити на 2020 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками районного бюджету видатки загального фонду на:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

оплату енергосервісу.

 

7. Головним розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

 

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних призначень та оцінки ефективності бюджетних програм; ефективне результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

 

3) доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2020 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня їх затвердження;

 

4) затвердження лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних призначень на 2020 рік;

 

5) укладання угод з кожного виду енергоносіїв розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів у межах затверджених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів лімітів їх споживання та проведення у повному обсязі розрахунків за спожиті електричну та теплову енергії, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку.

 

8. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право управлінню фінансів Станично-Луганської районної державної адміністрації Луганської області в особі начальника управління фінансів Лукашової Олени Миколаївни, а у разі відсутності начальника управління (відпустка, хвороба, відрядження) – заступника начальника управління – начальника бюджетного відділу Клецько Діни Петрівни, отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 

9.  Визначити головним розпорядником коштів освітньої субвенції з державного бюджету відділ освіти Станично-Луганської районної державної адміністрації.

 

10.  Визначити головним розпорядником коштів медичної субвенції з державного бюджету Станично-Луганську районну державну адміністрацію. 

 

11. Встановити, що пільги по сплаті податків та зборів (обов’язкових платежів) до районного бюджету у 2020 році не надаються.

 

12.   Додатки № 1 - 6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

   

13. Це рішення набирає чинності з дня його опублікування у газеті «Время» та  застосовується з 1 січня 2020 року.

 

14.  Контроль   за     виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію районної   ради з питань  бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                     Віктор МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

20 грудня 2019 року                                                 № 43/10

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження перспективного

плану роботи Станично-Луганської

районної ради на 2020 рік

 

Перспективний план роботи районної ради розроблений відповідно до діючих норм, закріпленими в Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також Регламентом районної ради.

Метою перспективного плану районної ради є: якісне виконання покладених на районну раду функцій, плідна робота постійних комісій районної ради, депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради.

Виходячи з вищевикладеного, керуючись п. 6 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1      Затвердити перспективний план роботи Станично-Луганської районної ради на 2020 рік (додається).

 

2     Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, прав людини, депутатської діяльності та етиці.

 

 

Голова районної ради                                                      Віктор МЯГКИЙ        

 

  

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 грудня 2019 року                                                 № 43/11

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження штатного розпису

виконавчого апарату Станично-

Луганської районної ради на 2020 рік

 

 Керуючись ч.5 ст. 10, п.4 ч.1 ст. 43, ст. 58 Закону України «Про місцеве 

 самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Затвердити штатний розпис  виконавчого апарату Станично-Луганської районної ради на 2020 рік чисельністю 25 одиниць, згідно додатку.

 

    2.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію       

          районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                         Віктор МЯГКИЙ       

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 грудня 2019 року                                                 № 43/12

смт Станиця Луганська

 

Про умови оплати праці голови

Станично-Луганської районної ради

на 2020 рік

 

         Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», керуючись ч.2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Умови оплати праці голови районної ради на 2020 рік визначити відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів» у тому числі встановити надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг і вислугу років.

2. Встановити доплату у розмірі 5 відсотків посадового окладу, враховуючи науковий ступінь кандидата економічних наук  ДК № 058292 Мягкого Віктора Олександровича «Рішення президії Вищої атестаційної комісії від 10.03.2010 року (протокол № 29.06/2)».

        3. Виплату разової матеріальної допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки голові районної ради та матеріальну допомогу на вирішення соціально–побутових питань при наявності економії фонду оплати праці здійснювати згідно розпорядження голови районної ради сьомого скликання.

        4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                      Віктор МЯГКИЙ        

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 грудня 2019 року

смт  Станиця Луганська                                          № 43/13

 

Про преміювання голови

Станично-Луганської районної ради

на 2020 рік

 

         Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», керуючись ч.2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Преміювання голови здійснювати щомісячно у розмірі 45 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок та доплат,  в межах затверджених витрат на оплату праці  на 2020 рік.

 

         2. При наявності економії фонду оплати праці питання про преміювання голови районної ради вище 45 відсотків виносити на розгляд сесії районної ради.

 

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                  Віктор МЯГКИЙ        

 

  

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

20 грудня 2018 року                                                                        №43/14

смт  Станиця Луганська             

                                              

Про умови оплати  праці

заступника голови

Станично-Луганської районної

 ради на 2020 рік

 

         Відповідно до Постанови  Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», керуючись ч.2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Умови оплати праці заступника голови районної ради на 2020 рік визначити відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», у тому числі встановити надбавку за результатами праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг і вислугу років.

         2. Виплату разової матеріальної допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки заступнику голови районної ради та матеріальну допомогу на вирішення соціально–побутових питань при наявності економії фонду оплати праці здійснювати  згідно розпорядження голови районної ради.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                  Віктор МЯГКИЙ        

  

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20  грудня 2019 року

смт. Станиця Луганська                                                    №43/15

 

Про преміювання заступника голови

Станично-Луганської районної

 ради на 2020 рік

 

         Відповідно до Постанови  Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», керуючись ч.2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                Преміювання заступника голови районної ради здійснювати щомісячно у розмірі 45 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок та доплат,  в межах затверджених витрат на оплату праці  на 2020 рік.

 

2.                При наявності економії фонду оплати праці питання про преміювання заступника голови районної ради вище 45 відсотків виносити на розгляд сесії районної ради.     

 

 3.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                      Віктор МЯГКИЙ        

 

  

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20  грудня 2019 року

смт. Станиця Луганська                                                              №43/16

 

Про надання згоди на укладання договору

оренди приміщення між КУ «Станично-

Луганський територіальний центр

соціального обслуговування (надання

соціальних послуг)» та в/ч № 1567

Лисичанського прикордонного загону за адресою:

смт Станиця Луганська, вул. Дубравна, 35

 

Розглянувши листа Лисичанського прикордонного загону Донецько-Луганського регіонального управління державної прикордонної служби України вхд. №729 від  05.12.2019 року та листа КУ «Станично-Луганський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» вхд. №745 від 16.12.2019 року, враховуючі Положення про оренду майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженого рішенням районної ради №16/11 від 06.04.2012 року , керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на укладання договору оренди приміщення між Комунальною установою «Станично-Луганський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»  та військовою частиною  №1567 Лисичанського прикордонного загону Донецько-Луганського регіонального управління державної прикордонної служби України,  розташованого за адресою: смт Станиця Луганська, вул. Дубравна, 35  строком з 02.01.2020 року до 01.05.2020 року, як з бюджетною організацією.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку й торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                  Віктор МЯГКИЙ        

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

20  грудня 2019 року

смт Станиця Луганська                                                                №43/17

 

Про надання згоди на укладання

договору безоплатного користування

(позички) між КУ «Стадіон «Нива»

Станично-Луганського району» та

КЗ «Станично-Луганська районна дитячо-

юнацька спортивна школа»

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації Луганської області вхд. № 754 від 16.12.2019 року та листа КУ «Стадіон «Нива» Станично-Луганського району» вхд. № 764 від 18.12.2019 року, відповідно до       гл. 60 Цивільного Кодексу України, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на укладання договору безоплатного користування (позички) спортивним обладнанням та спортивним інвентарем у кількості 72 шт., згідно специфікації (Додаток 1) вартістю 359 428,44 грн. між комунальною установою «Стадіон «Нива» Станично-Луганського району» (далі КУ «Стадіон «Нива») код ЄДРПОУ 38560217 та комунальним закладом  «Станично-Луганська районна дитячо-юнацька спортивна школа» код ЄДРПОУ 36649963.

2. Рішення Станично-Луганської районної ради №41/13 від 11 жовтня 2019 року «Про надання згоди на укладання договору безоплатного користування (позички) між КУ «Стадіон «Нива» Станично-Луганського району» та Петропавлівською селищною радою Станично-Луганського району Луганської області» вважати таким, що втратило чинність.

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                        Віктор МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

20  грудня 2019 року

смт  Станиця Луганська                                                            №43/18

 

Про укладання Меморандуму про партнерство та

співробітництво у соціально-гуманітарній сфері

між Станично-Луганською районною радою та

Переяслав-Хмельницькою районною радою

 

      Враховуючи рішення сесії Переяслав-Хмельницької районної ради № 459-34-VІІ від 29.11.2019 року «Про заключення Меморандуму про партнерство та співробітництво у соціально-гуманітарній сфері між Станично-Луганською районною радою та Переяслав-Хмельницькою районною радою», керуючись ч.2 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.    Укласти Меморандум про партнерство та співробітництво у соціально-гуманітарній сфері між Станично-Луганською районною радою та Переяслав-Хмельницькою районною радою.

 

2.    Доручити голові Станично-Луганської районної ради Мягкому В.О. підписати Меморандум про партнерство та співробітництво у соціально-гуманітарній сфері між Станично-Луганської районною радою та Переяслав-Хмельницької районною радою.

 

3.    Даний Меморандум  набирає чинності з моменту підписання.

 

4.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, прав людини, депутатської діяльності та етиці.

 

 

Голова районної ради                                                         Віктор МЯГКИЙ