СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

27 червня 2019 року                                                                        37/1

смт Станиця Луганська

 

Про пониження ступеню філії «Верхньобогданівський

заклад дошкільної освіти-заклад загальної

середньої освіти І-ІІ ступенів Комунального

опорного закладу «Великочернігівська

спеціалізована школа Станично-Луганського

району Луганської області»

 

З метою створення умов для оптимізації та модернізації системи освіти району, виявлення ефективних моделей діяльності закладів освіти та формування мережі опорних закладів, з метою ефективного використання наявних ресурсів, у зв’язку з негативною демографічною ситуацією на території с. Верхньобогданівка, відповідно ст. 13 Закону України «Про освіту», ст. 9, ст. 14  Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року № 306, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №777 «Про затвердження положення про освітній округ», керуючись   ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                Понизити ступінь філії «Верхньобогданівський  заклад дошкільної освіти-заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Комунального опорного закладу «Великочернігівська спеціалізована школа Станично-Луганського району Луганської області», яка знаходиться за адресою: 93610, Луганська область, Станично-Луганський район, село Верхньобогданівка, площа Миру, будинок 2.

 

2.                Перейменувати філію «Верхньобогданівський  заклад дошкільної освіти-заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Комунального опорного закладу «Великочернігівська спеціалізована школа Станично-Луганського району Луганської області» у філію «Верхньобогданівський  заклад дошкільної освіти-заклад загальної середньої освіти І ступеню Комунального опорного закладу «Великочернігівська спеціалізована школа Станично-Луганського району Луганської області».

 

 

 

 

 

 

3. Затвердити в новій редакції Положення про філію «Верхньобогданівський заклад дошкільної освіти-заклад загальної середньої освіти І ступеню

Комунального опорного закладу «Великочернігівська спеціалізована школа Станично-Луганського району Луганської області» (Додається).

 

4. Відділу освіти Станично-Луганської РДА забезпечити дотримання трудового законодавства у зв’язку із пониженням ступеню філії.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 Голова районної ради                                     В.О.МЯГКИЙ

 

 

  

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

27 червня 2019 року                                                                        № 37/2

смт Станиця Луганська

 

Про надання згоди на списання частини будівлі

поліклініки філії «Петропавлівська лікарня

Станично-Луганського РТМО» з балансу

Станично-Луганського районного

територіального медичного об’єднання

 

Розглянувши листа  Станично-Луганської райдержадміністрації № 421 від 19.06.2019 року, відповідно до Положення «Про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району», затвердженого рішенням № 28/19 від 20 вересня 2013 року (далі Положення) , згідно акту про пожежу від 27.04.2014 року та акту про службове розслідування від 14 червня 2019 року, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

        1. Надати згоду на списання частини будівлі поліклініки філії «Петропавлівська лікарня Станично-Луганського районного територіального медичного об’єднання» за адресою: смт. Петропавлівка, вул. Лікарняна, буд. 2, загальною площею - 358,3 кв.м., рік вводу в експлуатацію - 1913 (інв.№ 010130005), залишковою вартістю - 0,00 грн. (нуль грн. 00 коп.) з балансу Станично-Луганського районного територіального медичного об’єднання (далі Майно).

         2. Бухгалтерії Станично-Луганського районного територіального медичного об’єднання зробити списання Майна, у відповідності до Положення та надати до районної ради у місячний строк звіт про списання Майна.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                В.МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

27 червня  2019 року                                                                          №37/3

смт Станиця Луганська

 

Про створення Комунального некомерційного

підприємства «Станично-Луганське районне територіальне

медичне об’єднання» шляхом реорганізації (перетворення)

комунальної установи «Станично-Луганське районне

територіальне медичне об’єднання »

 

         Розглянувши лист Станично-Луганської райдержадміністрації вх. від 19.06.2019 року № 416, з метою впровадження нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення, покращення якості медичного обслуговування в Станично-Луганському районі шляхом зміни моделі організації та фінансування вторинної медичної допомоги, відповідно до ст.ст. 57, 78 Господарського кодексу України, ст.ст. 106-108 Цивільного кодексу України, ст.ст. 16, 35-1 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», Методичних рекомендацій Міністерства охорони здоров’я з питань перетворення закладів охорони здоров’я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства від 14.02.2018 року, рішення Станично-Луганської районної ради № 35/18 від 22.03.2019 року «Про припинення юридичної особи Комунальна установа «Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання» шляхом реорганізації (перетворення) у некомерційне комунальне підприємство», керуючись ч.2 ст. 43, ст.44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Створити Комунальне некомерційне підприємство «Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання» (далі-КНП «Станично-Луганське РТМО») шляхом реорганізації (перетворення)  Комунальної установи «Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання» (код ЄДРПОУ 01983602).        

2.     Визначити КНП  «Станично-Луганське РТМО» правонаступником майна, прав та обов’язків комунальної установи «Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання».

3.     Затвердити передавальний акт основних засобів та інших матеріальних цінностей комунальної установи «Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання»  до правонаступника-КНП «Станично-Луганське РТМО». 

4.     Затвердити статут КНП «Станично-Луганське РТМО».

5.     Закріпити нерухоме майно за новоствореним комунальним некомерційним підприємством на праві оперативного управління згідно додатку № 1 (рахунок 1013 «Будівлі, споруди та передавальні пристрої» ) до передавального акту.

6.     Визначити статутний капітал новоствореного комунального некомерційного підприємства - 5000 грн. (п’ять тисяч гривень 00 копійок). Статутний капітал сформувати у грошовій формі протягом року з дати державної реєстрації підприємства.

7.     Уповноважити Забудкову  Світлану Іванівну  особисто подати документи для їх державної реєстрації комунального некомерційного підприємства «Станично-Луганське районне  територіальне медичне об’єднання» в Єдиному державному  реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань державному реєстратору виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області .

8.       Станично-Луганській районній державній адміністрації (Уповноваженому органу управління) доручити призначити виконуючого обов’язки генерального директора КНП «Станично-Луганського РТМО» до призначення генерального директора КНП «Станично-Луганського РТМО»  за результатами конкурсу відповідно до  Порядку  проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою КМУ від 27.12.2017 № 1094.

9.       Станично-Луганській  районній державній адміністрації доручити оголосити конкурс на посаду генерального директора КНП «Станично-Луганське РТМО» та здійснити інші організаційні дії щодо проведення конкурсу відповідно до Порядку  проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою КМУ від 27.12.2017 № 1094.

10.                       Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                          В.О. МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

27 червня 2019 року                                                                        № 37/4

смт Станиця Луганська


Про затвердження  Програми розвитку

та фінансової підтримки комунального

некомерційного підприємства «Станично-

Луганське районне територіальне медичне

об`єднання» на 2019 рік.

 

Розглянувши листа  Станично-Луганської райдержадміністрації вхд.№ 419 від 19.06.2019 року та враховуючи  розпорядження голови Станично-Луганської райдержадміністрації № 919 від 19.06.2019 року, з метою забезпечення соціальної справедливості та захисту конституційних прав громадян на охорону здоров`я, підвищення якості надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню районну, забезпечення утримання закладів охорони здоров`я оновленням матеріально-технічної бази та ефективного використання бюджетних коштів, керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Станично-Луганське районне територіальне медичне об`єднання» на 2019 рік, (далі - Програма), що додається.

2.  Обсяг фінансування заходів Програми визначати при затвердженні  районного бюджету на 2019 рік.

3. Визначити головним розпорядником коштів Програми Станично-Луганську районну державну адміністрацію Луганської області.

4. Визначити відповідальним виконавцем Програми комунальне некомерційне підприємство «Станично-Луганське районне територіальне медичне обєднання».

5. Комунальному некомерційному підприємству «Станично-Луганське районне територіальне медичне обєднання» звітувати перед районною радою про хід виконання заходів Програми у 1 кварталі наступного за звітним періодом року.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                         В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

27 червня 2019 року                                                                        № 37/6

смт Станиця Луганська

 

Про надання згоди на укладання

договору оренди приміщення у будівлі

за адресою: смт. Станиця Луганська,

вул. Центральна, буд. 52-А

 

Розглянувши листа КПНЗ музична школа естетичного виховання Станично-Луганського району Луганської області вхд. № 420 від 19 червня 2019 року, згідно із Положенням про оренду майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженого рішенням сесії районної ради від 06.04.2012 року № 6/11, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на укладання договору оренди між комунальним позашкільним навчальним закладом музична школа естетичного виховання Станично-Луганського району Луганської області, (балансоутримувач - Орендодавець) та фізичною особою-підприємцем Онищенко Валерієм Олеговичем, реєстраційний номер облікової картки платника податків -  3342715215 (Орендар)  приміщення загальною площею 9,8 кв.м., у будівлі, розташованій за адресою: смт. Станиця Луганська, вулиця Центральна, будинок 52-А.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв'язку й торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                    В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

27 червня 2019 року                                                                        № 37/7

смт Станиця Луганська

 

 

 

 

 

Про надання згоди на укладання договору

 позички приміщення у будівлі за адресою:

 смт. Станиця Луганська, вул. 2-га Лінія, буд.11

 

  Розглянувши     листа     Станично-Луганської     райдержадміністрації

вхд. № 437 від 25.06.2019, відповідно до ст.ст. 793, 827   Цивільного кодексу України, згідно із Порядком укладання договорів позички (безоплатного користування) нерухомого майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженого рішенням сесії районної ради № 23/13 від 27.12.2012 року, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на укладання договору позички приміщення загальною площею 7,8 кв.м. між відділом культури Станично-Луганської райдержадміністрації Луганської області (Позичкодавець), як балансоутримувачем та Луганською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України, код ЄДРПОУ 02940121, місцезнаходження: 93400, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, будинок 17 (Користувач),   у будівлі, розташованій за адресою: Луганська область, Станично-Луганський район, смт Станиця Луганська, вул. 2-га Лінія, буд. 11

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв'язку й торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                    В.О. МЯГКИЙ

 

  

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

27 червня 2019 року                                                                        № 37/8

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до рішення

Станично-Луганської районної ради

№ 30/10 від 16.11.2018 року

 

 

 

Розглянувши    листа    Станично-Луганської   райдержадміністрації вхд. № 438 від 25.06.2019 р., згідно виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 31.01.2017 року, керуючись  п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Внести зміни до рішення Станично-Луганської районної ради          № 30/10 від 16.11.2018 року (далі – рішення),  а саме  назву населеного пункту с.Нижнє Тепле  змінити  на с.Нижньотепле.

 

         2. В іншій частині рішення Станично-Луганської районної ради № 30/10 від 16.11.2018 року залишити без змін.

 

3.    Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                     В.О. МЯГКИЙ

  

 

  

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

27 червня 2019 року                                                                        № 37/9

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін та

доповнень до Програми

економічного і соціального розвитку

Станично-Луганського району на 2019 рік

 

         З метою забезпечення повноцінного функціонування структурних підрозділів райдержадміністрації, забезпечення оптимального балансу інтересів держави, місцевих органів влади та самоврядування, відновлення економічного зростання на базі інвестиційної складової, що стане базовою передумовою для розв’язання соціально-економічних проблем та підвищення добробуту населення на території району, відповідно до Закону України «Про державне прогнозування і розробку програм економічного і соціального розвитку України» та постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розробку прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку, основних напрямів бюджетної політики», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

                                                                                     

          1. Затвердити зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2019 рік, а саме до Додатку 3 «Перелік місцевих (цільових) програм, діючих на території Станично-Луганського району, які передбачається виконувати у 2019 році», до Додатку 4 «Перелік інвестиційних проектів за пріоритетними напрямками соціально-економічного розвитку, які передбачається реалізувати у 2019 році у Станично-Луганському районі» (додаються).

 

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                         В.О. МЯГКИЙ