СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

03 жовтня 2016 року                                                                                            № 6/1

смт Станиця Луганська

 

Про звернення депутатів районної ради

до голови Луганської обласної адміністрації –

керівника обласної військово-цивільної

адміністрації  Гарбуза Ю.Г. стосовно відводу

підрозділів ЗСУ з займаних позицій  для

створення ділянки розведення смт Станиця

Луганська, відповідно до вимог  рамкового

рішення, щодо розведення сил та засобів

у районі проведення АТО, прийнятих у ході

засідання контактної групи у м. Мінськ

21 вересня 2016 року.

 

Розглянувши звернення депутатів та керуючись ч.2  ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти звернення депутатів районної ради до голови Луганської обласної адміністрації –керівника обласної військово-цивільної адміністрації  Гарбуза Ю.Г. стосовно відводу підрозділів ЗСУ з займаних позицій  для створення ділянки розведення смт Станиця Луганська, відповідно до вимог  рамкового рішення, щодо розведення сил та засобів у районі проведення АТО, прийнятих у ході засідання контактної групи у м. Мінськ 21 вересня 2016 року (додається).

 

 

Голова районної ради                                                                  В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

03 жовтня 2016 року                                                                         № 6/2

       смт Станиця Луганська

 

      Про підтримку звернення депутатів

      Попаснянської районної ради Луганської

      області щодо недопущення повного

     відключення електропостачання на

     насосних станціях КП «Попаснянський

     районний водоканал».

 

        Розглянувши звернення депутатів  Попаснянської районної ради Луганської області, керуючись ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

      ВИРІШИЛА:

 

  1. Підтримати звернення депутатів  Попаснянської районної ради Луганської області щодо недопущення повного відключення електропостачання на насосних станціях КП «Попаснянський районний водоканал» (додається).
  2. Направити звернення депутатів Станично-Луганської районної ради щодо недопущення повного відключення електропостачання на насосних станціях КП «Попаснянський районний водоканал»  до голови Луганської обласної адміністрації–керівника обласної військово-цивільної адміністрації  Гарбуза Ю.Г.

 

 

 

    Голова районної ради                                                               В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ШОСТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

03  жовтня 2016 року                                                                                        № 6/3

смт Станиця Луганська

  

         Про внесення змін

         до районного бюджету

         на 2016 рік

           

            Відповідно до п.17 ч.1 ст. 43, ч.2 ст. 61, ст.ст. 62 - 64  Закону України  „Про місцеве самоврядування  в Україні”, ст. ст. 14, 55, 64, 71-78, 89, 91, 96,  101  Бюджетного кодексу України  Станично-Луганська  районна  рада

 

 ВИРІШИЛА:

           

1.        Викласти рішення районної ради від 24 грудня 2015 №  40/4 «Про районний бюджет на 2016 рік» у новій редакції:

 

« 1  Визначити на 2016 рік:

 

доходи районного бюджету у сумі  221 263 529 грн., у тому числі: загального фонду – 213 886 505 грн., спеціального фонду – 7 377 024 грн. згідно з додатком 1;

видатки  районного бюджету у сумі 234 042 579 грн, у тому числі: загального фонду – 222 582 195 грн., спеціального фонду -  11 460 384 грн., згідно з додатком 2.

 

2  Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2016 рік у сумі 234 042 579 грн., у тому числі за  загальним фондом – 222 582 195 грн. та спеціальним фондом -  11 460 384 грн., згідно з додатком 3.

 

3  Установити профіцит загального фонду  районного бюджету в сумі 3 883 360 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)  згідно з додатком  4.

 

  4  Установити дефіцит районного бюджету в сумі  16 662 410 грн., в тому числі:

загального фонду районного бюджету в сумі  12 579 050 грн. за рахунок зміни залишків коштів районного бюджету на початок року;

спеціального фонду районного бюджету в сумі 4 083 360 грн., джерелом покриття якого визначити:

 надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) в сумі 3 3 883 360 грн.;

 зміну залишку коштів районного бюджету на початок року в сумі 200 000 грн. згідно з додатком 4.

 

5 Затвердити на 2016 рік за рахунок медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам іншу субвенцію Біловодському району у сумі 922 353 грн., в тому числі на  надання медичної допомоги у 2016 році мешканцям Станично-Луганського району у сумі 135 480 грн. та на виконання рішення господарського суду  у сумі 786 873 грн. за надану медичну допомогу  у 2015 році. Визначити головним розпорядником Станично-Луганську  районну державну адміністрацію.

 

6   Затвердити по коду 250344 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів» видатки  у сумі 25 000 грн. на виконання районної Програми, щодо забезпечення заходів з протидії терористичної діяльності Новоайдарським міжрайвідділом Управління Служби Безпеки України в Луганської обл. на 2016 р. за рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету. Визначити головним розпорядником Станично-Луганську  районну державну адміністрацію.

 

7  Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів районного бюджету  у сумі  40 000 грн.

 

8  Затвердити перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком 5.

 

9  Установити обсяг резервного фонду районного бюджету на 2016 рік у сумі 1 000 000 гривень.

 

10 Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду районного  бюджету на 2016 рік за їх економічною  структурою:

 оплата праці працівників бюджетних установ;

 нарахування на заробітну плату;

 придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

   забезпечення продуктами харчування;

   оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

 поточні трансферти населенню;

 поточні трансферти місцевим бюджетам.

 

11 Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих програм  на загальну суму  1 278 330 грн.  згідно з додатком 6.

 

12 Встановити, що пільги по сплаті податків та зборів (обов’язкових платежів) до районного бюджету у 2016 році не надаються.

 

13  Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право управлінню фінансів Станично-Луганської районної державної адміністрації Луганської області в особі начальника управління фінансів Лукашової Олени Миколаївни, а у разі відсутності начальника управління (відпустка, хвороба, відрядження) – заступника начальника – начальника бюджетного відділу Клецько Діни Петрівни, отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, в органах Державної казначейської служби  України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 

14  Делегувати Станично-Луганській районній державній адміністрації Луганської області за погодженням з головою районної ради після попереднього розгляду в постійній комісії районної ради з питань бюджету та фінансів право щодо прийняття рішень про розподіл та перерозподіл обсягів міжбюджетних трансфертів між бюджетами сіл, селищ та головними розпорядниками коштів районного бюджету у відповідності з фактичними зобов’язаннями щодо здійснення видатків за рахунок таких трансфертів та/або зміну їх обсягу у разі здійснення Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України, Міністерством Фінансів України та Луганською обласною державною адміністрацією протягом 2016 року зміни загального обсягу трансфертів, чи внесення змін до розпису Державного бюджету з подальшим внесенням змін до рішення про районний бюджет.

 

   15  Визначити розпорядником коштів освітньої субвенції з державного бюджету відділ освіти Станично-Луганської райдержадміністрації.

 

    16   Визначити розпорядником коштів медичної субвенції з державного бюджету Станично-Луганську райдержадміністрацію. 

 

    17 Розпорядникам коштів місцевих бюджетів забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

Керівникам бюджетних установ утримувати чисельність працівників та здійснювати фактичні видатки на заробітну плату лише в межах фонду заробітної плати.

 

    18   Додатки № 1 - 6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

   

    19 Це рішення набирає чинності з дня його опублікування та  застосовується з 1 січня 2016 року.

 

    20  Контроль   за     виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію районної   ради з питань  бюджету та фінансів.»

 

2  Контроль   за     виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію районної   ради з питань  бюджету та фінансів

 
 
Голова  районної  ради                                                  В.О.МЯГКИЙ