СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15 червня 2018 року                                                                                             № 24/1

смт Станиця Луганська  

                        

Про  звіт з виконання Районної програми

щодо медичного та соціального забезпечення,

адаптації, психологічної реабілітації, професійної

підготовки (перепідготовки) учасників

антитерористичної операції на

2017-2018 роки за 2017 рік.

 

         Розглянувши щорічний звіт  про хід  виконання  заходів Районної програми щодо медичного та соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції  на 2017-2018 роки за 2017 рік, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                  Щорічний звіт  про хід  виконання  заходів Районної програми щодо медичного та соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції  на 2017-2018 роки за 2017 рік прийняти до відома.

 

2.       Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                                            В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15 червня 2018 року                                                                                             № 24/2

смт Станиця Луганська  

                         

Про звіт з  виконання

Районної цільової програми

соціального захисту громадян, які

постраждали внаслідок Чорнобильської

катастрофи,  на 2017-2018 роки за 2017 рік

 

         Розглянувши  звіт  з  виконання   Районної цільової програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  на 2017-2018 роки за 2017 рік, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                  Звіт  з виконання   Районної цільової програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017-2018 роки за 2017 рік прийняти до відома.

 

 2.       Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                                            В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15 червня 2018 року                                                                                             № 24/3

смт Станиця Луганська  

                        

 

Про звіт з виконання Програми

інформатизації та комп’ютеризації

загальноосвітніх навчальних закладів

Станично-Луганського району на 2016-2020 роки

за 2016-2017 роки

 

             Заслухавши звіт про виконання районної Програми інформатизації та комп’ютеризації загальноосвітніх навчальних закладів Станично-Луганського району на 2016-2020 роки, відповідно до ст. 12, 30, 41, 53, 54 Закону України «Про освіту»,  керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.      Інформацію про виконання районної Програми інформатизації та комп’ютеризації загальноосвітніх навчальних закладів  Станично-Луганського району на 2016-2020 роки  за 2016-2017 роки прийняти до відома.

2.      Відділу освіти Станично-Луганської райдержадміністрації продовжити оснащення комп’ютерною та мультимедійною технікою загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади району, заміну наявної застарілої техніки у ЗНЗ району за рахунок місцевого бюджету.

3.      Відділу освіти Станично-Луганської райдержадміністрації  здійснити закупівлю ліцензійного програмного забезпечення.

4.      Районному методичному кабінету здійснювати  замовлення  для проходження курсової перепідготовки    педпрацівників району з питань ІКТ при ЛОІППО.

5.        Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15 червня 2018 року                                                                                             № 24/4

смт Станиця Луганська  

 

Про списання основних засобів з балансу

філії «Петропавлівська лікарня

Станично-Луганського районного

територіального медичного об’єднання»

 

Розглянувши листа Станично-Луганського районного територіального медичного об'єднання (далі РТМО) вхд. № 290 від 02.05.2018 року, керуючись Положенням «Про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району», затвердженого рішенням № 28/19 від 20.09.2013 року, на підставі п.20 ч.1 ст. 43, ч.5,6 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Списати з балансу філії «Петропавлівська лікарня Станично-Луганського районного територіального медичного об’єднання» (далі Філія) основні засоби, згідно додатку 1.

2.      Філії, відповідно до Положення «Про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району», зробити списання з балансу основних засобів, розібрати списані медичні прилади та комісійно визначити придатність складових обладнання для подальшого використання.

3.      Бухгалтерії Філії оприбуткувати придатні для подальшого використання складові обладнання, непридатні – оприбуткувати, як металобрухт, з подальшою реалізацією, згідно чинного законодавства. Оформити відповідні документи.

4.      Бухгалтерії Філії подати до районної ради у місячний строк після закінчення процедури розбирання та оприбуткування звіт про списання майна.

5.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                                      В.О. МЯГКИЙ                                                                                                    

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15 червня 2018 року                                                                                                № 24/5

смт Станиця Луганська

 

Про надання дозволу на передачу

 основних засобів з балансу філі

ї «Петропавлівська лікарня Станично-

Луганського РТМО»   

 

Розглянувши лист від Станично-Луганського районного територіального медичного об`єднання вхд. № 341 від 24.05.2018 року, про передачу обладнання з балансу Філії «Петропавлівська лікарня Станично-Луганського РТМО» та лист Петропавлівської селищної ради від 03 травня 2018 року № 318, згідно із Положенням про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженого рішенням сесії районної ради від 20.09.2013 року № 28/19, керуючись п. 20 ст. 43, ч. 4,5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на передачу з балансу Філії «Петропавлівська лікарня Станично-Луганського РТМО», що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл селищ Станично-Луганського району, до комунальної власності Петропавлівської селищної ради стальної ємкості інв. номер 1131050 у кількості 1 шт., балансовою вартістю 47 грн. та глибинного насосу інв. номер 1044141 у кількості 1 шт., балансовою вартістю 1001 грн..

2. Передачу матеріальних цінностей зробити відповідно до Положення про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженого рішенням сесії районної ради від 20.09.2013 року № 28/19.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв'язку й торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                                            В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Рішення

15 червня 2018 року                                                                                              № 24/6

смт Станиця Луганська

 

Про надання дозволу на безоплатну

передачу автомобіля ВАЗ 2107 з балансу

Станично-Луганської районної ради

на баланс Чугинської сільської ради

 

 

Розглянувши листа  Чугинської сільської ради вхд. № 279 від 27.04.2018 року про передачу на баланс ради автомобіля, згідно Положення про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженого рішенням сесії районної ради від 20.09.2013 № 28/19, керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43, ч. 4, 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

            1. Надати дозвіл на безоплатну передачу, без зміни форми власності з балансу Станично-Луганської районної ради на баланс Чугинської сільської ради, автомобіль ВАЗ 2107, реєстраційний номер ВВ 2330 АС, рік випуску 2005 року, інвентарний номер 10500004, балансовою вартістю 21150 грн.

            2. Передачу матеріальних цінностей зробити відповідно до Положення про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району.

            3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв'язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                                            В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Рішення

15 червня 2018 року                                                                                              № 24/7

смт Станиця Луганська

 

Про надання згоди на укладання

договору про надання місцевої гарантії

 

            Розглянувши  листа  КП «Теплосервіс Станично-Луганського району»   вхд. № 286 від 02.05.2018 року, з метою забезпечення надання послуг з теплопостачання комунальним підприємством, на виконання вимог Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії»,  керуючись п. 20 ч. 1, ч.2 ст. 43 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                  Виступити гарантом виконання КП «Теплосервіс Станично-Луганського району» зобов’язань за укладеним, відповідно до рішення Станично-Луганської районної ради від 29.08.2017 р. №16/5, договором про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ, та доручити заступнику голови Станично-Луганської районної ради Миронову Максиму Юрійовичу підписати договір про надання місцевої гарантії.

 

2.                  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі Станично-Луганської районної ради.

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Рішення

 

15 червня 2018 року                                                                                                № 24/8

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження «Угоди

про передачу коштів позики»

№13010-05/99 від 07.08.2017 року

 

Розглянувши лист Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №2333 від 11.06.2018 року, з метою забезпечення виконання Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, яка фінансується в рамках Фінансової угоди між Україною та Європейським Інвестиційним Банком від 22 грудня 2014 року, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» від 25 листопада 2015 року  №1068, керуючись п.20 ч.1 ст. 43, ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.      Затвердити «Угоду про передачу коштів позики» № №13010-05/99 від 07.08.2017 року між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово–комунального господарства України, Станично-Луганською районною радою Луганської області та Відділом освіти Станично-Луганської районної державної адміністрації Луганської області.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15 червня 2018 року                                                                                                № 24/9

смт Станиця Луганська

 

Про надання дозволу на виготовлення

проектно-кошторисної документації на

капітальний ремонт КЗ «Станично-Луганський

районний будинок культури» розташований

за адресою: вул. Центральна, 26.

 

Розглянувши лист КЗ «Станично-Луганський районний будинок культури» вхд. №370 від 08 червня 2018 року  щодо проведення капітального ремонту будівлі за адресою: вул. Центральна, 26, згідно із Порядком погодження капітальних ремонтів майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженим рішенням районної ради №7/8 від 28.10.2016 року, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт КЗ «Станично-Луганський районний будинок культури» розташований за адресою: вул. Центральна, 26.

2. Надати згоду на проведення капітального ремонту КЗ «Станично-Луганський районний будинок культури» розташований за адресою: вул. Центральна, 26.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                                              В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15 червня 2018 року                                                                                                № 24/10

смт Станиця Луганська

 

Про надання згоди на виготовлення проектно-кошторисної

документації на  капітальний ремонт будівель  та підвалів

Станично-Луганської центральної районної лікарні

Станично-Луганського РТМО за адресою: вул. 5-та Лінія, 39,

смт. Станиця Луганська, Станично-Луганського району,

Луганської області (електроосвітлення та силові проводки,

централізоване водопостачання та водовідведення, опалення

та вентиляція, зв’язок та сигналізація, пожежна сигналізація,

стіни, перегородки, перекриття та підлоги, сходи,

штукатурні та малярні роботи)

 

            Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 391 від 14.06.2018 року, згідно із Порядком погодження капітальних ремонтів майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженим рішенням районної ради №7/8 від 28.10.2016 року, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

            1. Надати згоду  на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт будівель  та підвалів (А-1, А-2, А-3, А-5, Пд/А-1, Пд/А-2, Пд/А-3, Пд/А-5,  згідно технічного паспорту від 10.01.2009 року) Станично-Луганської центральної районної лікарні Станично-Луганського РТМО за адресою: вул. 5-та Лінія, 39, смт. Станиця Луганська, Станично-Луганського району, Луганської області (електроосвітлення та силові проводки, централізоване водопостачання та водовідведення, опалення та вентиляція, зв’язок та сигналізація, пожежна сигналізація, стіни,  перегородки, перекриття та підлоги, сходи, штукатурні та малярні роботи).

 

            2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                                В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

15     травня  2018 року

смт. Станиця Луганська                                                                         №24/11

 

Про надання згоди на укладання договору

оренди приміщення між КУ «Станично-

Луганським територіальним центром

соціального обслуговування (надання

соціальних послуг)» та в/ч № 1567

Лисичанського прикордонного загону за адресою:

смт Станиця Луганська, вул. Дубравна, 35

 

Розглянувши листа Комунальної установи «Станично-Луганський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» вхд. № 379 від 12.06.2018 року та листа Лисичанського прикордонного загону Донецько-Луганського регіонального управління державної прикордонної служби України вхд. №376 від 08.06.2018 року, враховуючі Положення про оренду майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-луганського району, затверджене рішенням районної ради №16/11 від 06.04.2012 року та Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району,  затверджену рішенням районної ради №10/9 від 28.09.2011 року, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на укладання договору оренди приміщення між Комунальною установою «Станично-Луганський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»  та військовою частиною  №1567 Лисичанського прикордонного загону Донецько-Луганського регіонального управління державної прикордонної служби України,  розташованого за адресою: смт Станиця Луганська, вул. Дубравна, 35  строком з 01.07.2018 року до 31.12.2018 року, як з бюджетною організацією.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку й торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                                В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15 червня 2018 року                                                                                             № 24/12

смт Станиця Луганська  

 

Про внесення змін до штатного розпису

Станично-Луганської районної ради на 2018 рік

 

 

        Відповідно  до вимог постанови Кабінету Міністрів України  від 9 березня 2006 року №268, згідно додатку 49 до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268,  керуючись ч.4 ст. 10, п.4 ч.1 ст. 43, ст. 58 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Внести зміни до  штатного розпису Станично-Луганської районної ради на 2018 рік чисельністю 25 одиниць, до графи «Посадовий оклад» та  графи «Фонд заробітної плати на місяць» з 18 травня 2018 року (додається).

 

    2.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію       

 районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                                  В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15 червня 2018 року                                                                                             № 24/13

смт Станиця Луганська  

 

Про внесення змін до штатного

Розпису комунального закладу

«Станично-Луганський районний

будинок культури»

 

Розглянувши лист Станично-Луганської райдержадміністрації           вхд. № 390 від 14.06.2018 року щодо внесення змін до штатного розпису      КЗ «Станично-Луганський районний будинок культури», керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону «Про місцеве самоврядування» в Україні районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Внести зміни до штатного розпису КЗ «Станично-Луганський районний будинок культури», збільшити штат працівників на одну одиницю – водій, у зв’язку з придбанням пасажирського мікроавтобусу марки- Ford Transit V363 Minibus.

2.      Нарахування заробітної плати здійснювати в межах фонду оплати праці.

3.      Контроль за виконанням цього питання покласти на постійну комісію з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15 червня 2018 року                                                                                             № 24/14

смт Станиця Луганська  

 

Про внесення змін до рішення сесії районної

ради №21/29 від 23 лютого 2018 року «Про

створення тендерного комітету та затвердження

Положення про тендерний комітет

Станично-Луганської районної ради»

 

    З метою забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвитку добросовісної конкуренції, відповідно до ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі», наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30 березня 2016 року № 557 «Про затвердження Типового положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб)», враховуючи розпорядження голови районної ради про призначення начальника відділу районного комунального майна виконавчого апарату районної ради №5-ос від 22.05.2018 року, керуючись ч.2 ст. 43 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до складу тендерного комітету Станично-Луганської районної ради та викласти додаток 1 в новій редакції  (додається).

 

2.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності прав людини, депутатської діяльності та етиці.

 

 

Голова  районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ                                         

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15 червня 2018 року                                                                                             № 24/15

смт Станиця Луганська  

                        

Про затвердження Районної цільової

програми сприяння розвитку громадянського

суспільства на 2018-2020 роки та включення

її до Програми економічного і соціального

розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік.

 

            Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №374, від 08 червня 2018 року, з метою налагодження ефективного діалогу та партнерських відносин між місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями, насамперед з питань забезпечення прав і свобод людини та громадянина, враховуючи розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 лютого 2017 року № 115 «Про затвердження Регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Луганській області на 2017-2020 роки», відповідно до Указу Президента України від 26 лютого 2016 року № 68/2016 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

            1. Затвердити Районну цільову програму сприяння розвитку громадянського суспільства на 2018-2020 роки (додається) та включити її до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік.

 

            2.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності прав людини, депутатської діяльності та етиці.

 

Голова районної ради                                                                            В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

15 червня 2018 року                                                                                             № 24/16

смт Станиця Луганська  

 

Про створення комунальної

установи « Іклюзивно-ресурсний центр

Станично-Луганського району»

 

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №380 від 12 червня 2018 року, з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти,  шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, відповідно до статті 19, 20 Закону України «Про освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», керуючись п.2 §1 статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1.                  Створити Комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр Станично-Луганської району».

2. Затвердити Статут Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Станично-Луганської району (Додається).

          3. Відділу освіти  районної державної адміністрації  здійснити заходи пов’язані з державною реєстрацією юридичної особи, відповідно до вимог чинного законодавства

          4. Здійснити призначення  в.о. директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», відповідно до вимог чинного законодавства.

          5. Відділу районного комунального майна виконавчого апарату районної ради внести зміни до Переліку підприємств, організацій та установ, що знаходяться в управлінні Станично-Луганської районної ради, затвердженого рішенням сесії районної ради № 34/19 від 23.12.2009 року.

        6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                               В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15 червня 2018 року                                                                                             № 24/17

смт Станиця Луганська  

 

Про внесення змін та доповнень до Програми 

економічного і соціального розвитку

Станично-Луганського району на 2018 рік

 

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 382   від 12.06.2018 року, відповідно до Закону України «Про державне прогнозування і розробку програм економічного і соціального розвитку України» та постанови Кабінету Міністрів України   № 621 від 26 квітня 2003 року «Про розробку прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку, основних напрямів бюджетної політики», з метою забезпечення повноцінного функціонування структурних підрозділів райдержадміністрації, забезпечення оптимального балансу інтересів держави, місцевих органів влади та самоврядування, відновлення економічного зростання на базі інвестиційної складової, що стане базовою передумовою для розв‘язання соціально-економічних проблем та підвищення добробуту населення на території району, керуючись п.16 ч.1 ст. 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік,  до Додатку 2 «Заходи щодо забезпечення виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік», до Додатку 3 «Перелік місцевих (цільових) програм, діючих на території Станично-Луганського району, які передбачається виконувати у 2018 році» та до Додатку 4 «Перелік інвестиційних проектів за пріоритетними напрямками соціально-економічного розвитку, які передбачається реалізувати у 2018 році у Станично-Луганському районі» (додаються).

 

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                               В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15 червня 2018 року                                                                                              № 24/19

смт Станиця Луганська  

 

  Про припинення юридичної особи

  Комунальний заклад «Плотинський

  навчально-виховний комплекс

  Станично-Луганського району

Луганської області»

 

З метою забезпечення  реалізації права громадян на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, створення умов для оптимізації та модернізації системи освіти району, виявлення ефективних моделей діяльності закладів освіти та формування мережі опорних закладів, відповідно до ст. 13 Закону України «Про освіту», п.3 ст. 9  Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 12 Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року № 306, Постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №777 «Про затвердження положення про освітній округ» (у редакції від 06.05.2017), враховуючи рішення сесії Станично-Луганської районної ради № 19/17 від 15 грудня 2017 року «Про надання статусу опорного закладу КЗ «Нижньовільхівський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області» та № 19/18 від 15 грудня 2017 року «Про створення філії «Плотинський заклад дошкільної освіти-заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Комунального опорного закладу «Нижньовільхівський заклад дошкільної освіти-заклад загальної середньої освіти Станично-Луганського району Луганської області», керуючись   п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування» районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Припинити юридичну особу Комунальний заклад «Плотинський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області», місцезнаходження: 93643 вул. Івана Франка, 38а, с. Плотина, Станично-Луганський район, Луганська область, Україна шляхом реорганізації (приєднання) до Комунального опорного закладу  «Нижньовільхівський заклад дошкільної освіти-заклад загальної середньої освіти Станично-Луганського району Луганської області».

2.       Утворити та затвердити склад комісії з припинення діяльності КЗ «Плотинський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області»  шляхом реорганізації (приєднання) до Комунального опорного закладу  «Нижньовільхівський заклад дошкільної освіти-заклад загальної середньої освіти Станично-Луганського району Луганської області», яка знаходиться за адресою: 93643 вул. Івана Франка, 38а, с. Плотина, Станично-Луганський район, Луганська область, Україна

3.    Установити двомісячний строк пред’явлення кредиторами своїх вимог до КЗ «Плотинський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області», що реорганізується, з дня оприлюднення відповідного повідомлення на офіційному сайті Міністерства юстиції України. Встановити, що кредитори не вправі вимагати від КЗ «Плотинський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області», припинення або дострокового виконання зобов’язання або забезпечення зобов’язання. 

4.                  Визначити  Комунальний опорний заклад  «Нижньовільхівський заклад дошкільної освіти-заклад загальної середньої освіти Станично-Луганського району Луганської області» правонаступником КЗ «Плотинський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області»

5.      Голові комісії з припинення діяльності КЗ «Плотинський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області» у встановленому чинним законодавством України порядку забезпечення вжиття всіх необхідних заходів щодо реорганізації та державної реєстрації припинення діяльності КЗ «Плотинський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області» шляхом реорганізації (приєднання) до Комунального опорного закладу  «Нижньовільхівський заклад дошкільної освіти-заклад загальної середньої освіти Станично-Луганського району Луганської області».

6.      Проведення інвентаризації майна, яке перебуває на бухгалтерському обліку централізованої бухгалтерії відділу освіти Станично-Луганської райдержадміністрації, протягом 2 (двох) місяців від дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення діяльності КЗ «Плотинський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області» шляхом реорганізації (приєднання) до Комунального опорного закладу  «Нижньовільхівський заклад дошкільної освіти-заклад загальної середньої освіти Станично-Луганського району Луганської області», складання передавального акту та надання його для затвердження до Станично-Луганської районної ради.

7.      Надання за запитом голови Станично-Луганської районної ради звіту про стан виконання заходів з припинення шляхом реорганізації (приєднання) КЗ «Плотинський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області».

8.        Для проведення державної реєстрації, подати державному реєстратору рішення про припинення юридичної особи КЗ «Плотинський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області» шляхом реорганізації (приєднання).

9.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                                В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15     червня  2018 року

смт. Станиця Луганська                                                                        №24/20

 

Про внесення змін до рішення сесії

Станично-Луганської районної ради шостого

скликання № 39/4 від 05 грудня 2014 року.

 

            Розглянувши листа Комунальної установи «Станично-Луганський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» вхд. № 388 від 13.06.2018 року, враховуючі розбіжності у назві рішення сесії Станично-Луганської районної ради шостого скликання № 39/4 від 05 грудня 2014 року та у її результативній частині, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Змінити  назву рішення  сесії Станично-Луганської районної ради  шостого   скликання № 39/4 від 05 грудня 2014 року а саме:

«Про призначення Пономарьової Т.М. на посаду виконуючої обов’язки директора Комунальної установи «Станично-Луганський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

 

   2.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності прав людини, депутатської діяльності та етиці.

 

 

Голова районної ради                                                                В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15    червня  2018 року

смт. Станиця Луганська                                                                      №24/21

 

Про затвердження Порядку розроблення

районних цільових програм, фінансування,

моніторингу та звітності про їх виконання

 

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 394 від 14.06.2018 року, з метою встановлення єдиного порядку розроблення та підвищення ефективності реалізації районних цільових програм, використання коштів, спрямованих на їх виконання, організації контролю та звітності про їх виконання,  відповідно до Закону України «Про державні цільові програми», Порядку розроблення та виконання державних цільових програм, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 106, Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання, затверджених наказом Міністерства економіки України від 04.12.2006 № 367, керуючись  ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Порядок розроблення районних цільових програм, фінансування, моніторингу та звітності про їх виконання (додається).

 

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                                В.О. МЯГКИЙ