Група здоров’я.

15 лютого 2019 року заступник голови Станично-Луганської районної ради М.Ю.Миронов відвідав приміщення де знаходиться група здоров’я відділення денного перебування Територіального центру соціального обслуговування та ознайомився з умовами надання послуг.

Повідомлення для депутатів

 

22 лютого 2019 року о 10:00 годині відбудеться засідання тридцять четвертої сесії Станично-Луганської районної ради сьомого скликання у залі засідання районної ради за адресою: смт Станиця Луганська, вул. Центральна, 25.
Запрошуємо всіх депутатів районної ради прийняти участь в засіданні тридцять четвертої сесії  районної ради сьомого скликання.

Розпорядження №12

Інформація про роботу КЗ «Станично-Луганський РЦ СРДІ»
           за січень 2019 року

 

За січень 2019 р. у центрі було обслуговано 22 дитини, з них -18 дітей з інвалідністю та 4 дитини групи ризику щодо отримання інвалідності.

З дітьми працювали: медична сестра з масажу, медична сестра з лікувальної фізкультури , вчитель-логопед  та практичний психолог.

Масажу було проведено 388 одиниць та 204 процедури з лікувальної фізкультури, логопедичних занять – 62 та 116 корекційно-відновлювальних занять з психологом.

Фахівцями центру було проведено 24 консультації для батьків.

      3 січня було продено свято «Вітаємо Новий рік» за участю фахівців центру дитячої творчості «Світанок»,а 4 січня відбулися традиційні «Різдвяні зустрічі» вихованців музичної школи з дітьми з особливими потребами та їх батьками. Як завжди свято завершилося дружнім солодким застіллям.  

Робочій візит

05 лютого 2019 року голова Станично-Луганської районної ради В.О.Мягкий відвідав Біловодську селищну об’єднану територіальну громаду де було обговорене питання щодо подовження на 2019 рік Договору про міжбюджетні розрахунки за надання спеціалізованої акушерської допомоги вагітним, роділлям та породіллям Станично-Луганського району міжрайонним акушерсько-гінекологічним відділенням комунального закладу «Біловодська центральна районна лікарня» та ознайомився з умовами надання послуг КЗ  «Біловодська центральна районна лікарня».

Головам сільських та селищних рад Директорам шкіл Станично-Луганського району Депутатам районної ради Керівникам громадських організацій району Керівникам медичних закладів району

 

      31 січня 2019 року о 10:00 у залі засідань Станично-Луганської районної ради відбудеться засідання круглого столу на тему «Перспективи формування нової системи адміністративно – територіального устрою Луганщини».

     Просимо Вас особисто прийняти участь у засіданні

Нижньотеплівська сільська рада 

     28.01.2019 р . о 14 -00 в Нижньотеплівській сільській раді відбулась 64 сесія на яку прибуло 11 депутатів.

Було розглянуто ряд питань:

1.      Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 2018 рік.

2.      Про внесення змін до місцевого бюджету на 2019 рік.

3.      Про внесення змін до  Програми по благоустрою на 2019 рік

4.      Про  внесення змін до договору позички нерухомого майна що належить до співвласністі територіальних громад, сіл, селищ Станично-Луганського району   від 02.01.2019р. та надання згоди на передання у тимчасове безоплатне користування будівлі котельної комунальному підприємству «Теплосервіс Станично-Луганського району».

5.      Про затвердження Правил благоустрою на території Нижньотеплівської сільської ради.

6.      Про затвердження Плану організаційних заходів щодо РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ Нижньотеплівської сільської ради.

7.      Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність в натурі на місцевості для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівельних споруд (присадибна ділянка) Зоріну О.О.

Повідомлення

Про початок проходження перевірки в Станично-Луганській районній раді щодо Зінченко Олени Миколаївни.

Докладніше

Відбулось засідання 33 сесії районної ради сьомого скликання.

 

21 грудня 2018 року відбулось засідання 33 сесії районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні В.О. Мягкий. Із 34 депутатів зареєструвалися 28.

В роботі пленарного засідання  також взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, керівники комунальних установ та підприємств Станично-Луганського району, голови сільських та селищних рад, представники громадськості та преси.

Тридцять третю сесію розпочали з виконання Державного Гімну України. У ході пленарного засідання було розглянуто 7 питань. З усіх розглянутих питань депутати прийняли рішення шляхом поіменного голосування.

Поіменне голосування

Відбулось засідання 32 сесії районної ради сьомого скликання.

 

14 грудня 2018 року відбулось засідання 32 сесії районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні В.О. Мягкий. Із 34 депутатів зареєструвалися 24.

В роботі пленарного засідання  також взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, керівники комунальних установ та підприємств Станично-Луганського району, голови сільських та селищних рад, представники громадськості та преси.

Тридцять другу сесію розпочали з виконання Державного Гімну України. У ході пленарного засідання було розглянуто 24 питання. З усіх розглянутих питань депутати прийняли рішення шляхом поіменного голосування.

 Поіменне голосування