Інформація про роботу КЗ «Станично-Луганський РЦ СРДІ»
з 01.01.18. по 30.11.2018р.

 

За цей період  у центрі було обслуговано 69 дітей з них: 53 дитини з інвалідністю та 16 дітей групи ризику щодо отримання інвалідності.

10 дітей отримували корекційні послуги дистанційно.

У Центрі є відділення психолого-педагогічної корекції, де з дітьми працює вчитель-логопед та практичний психолог і відділення фізичної реабілітації, у якому дітям надають реабілітаційні послуги медична сестра з масажу та медична сестра з лікувальної фізкультури

Логопедичних занять було проведено 807, корекційно - відновлювальних та розвивальних занять з практичним психологом 817.

Масажу було проведено 5682 одиниць та 2734  процедур з лікувальної фізкультури.

Фахівцями центру була проведено 246 консультацій для батьків та 284 занять - консультацій по дистанційній роботі.

Спеціалістами центру регулярно проводять лекції для батьків на теми розвитку, виховання та навчання дітей з особливими потребами.

05.01.2018р. та 15.01.2018 були проведені  «Різдвяні зустрічі»;де діти отримали подарунки від волонтерів.

02.03.2018 року у центрі було проведено святковий ранок, приурочений  до Свята жінок 8 березня. 26.01.2018 , 20.02.2018 та 12.03.2018 і 19.04.2018 проводилися тренінги для батьків центру за участю фонду «СОС-Восток».

У квітні було проведено 3 тематичні виставки дитячих робіт, приурочених до Великодня та Дня космонавтики та у вересні- «Вітаємо осінь».

20 листопада фахівці центру прийняли участь у виїзді соціальних служб до селищ Красна Талівка, Талове та Красний Деркул, де були надані консультації та проведені заняття для дітей з інвалідністю.

У центрі створено пункт взаємодопомоги з предметів одягу «З рук в руки».   Спеціалісти центру співпрацюють з педіатрами лікарні, соціальними службами прав дитини, Станично-Луганським УСЗН, волонтерами Християнської церкви «Любов не має кордонів», «Від серця до серця», волонтерами з міста Харкова, волонтерами з Дніпровської області.

  

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

   Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування - державним святом.

Бажаємо вам миру, міцного здоров’я, наполегливості, мужності і нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

 З повагою

Голова Станично-Луганської районної ради       В.О.Мягкий.

Голова Станично-Луганської РДА                        Ю.О.Золкін

 

Повідомлення для депутатів

 

14 грудня 2018 року о 10:00 годині відбудеться засідання тридцять другої сесії Станично-Луганської районної ради сьомого скликання у залі засідання районної ради за адресою: смт Станиця Луганська, вул. Центральна, 25.
Запрошуємо всіх депутатів районної ради прийняти участь в засіданні тридцять другої сесії сесії районної ради сьомого скликання.

Розпорядження №95

УВАГА  КОНКУРС!

 

 

Станично-Луганська районна рада оголошує

 

конкурс на заміщення вакантних посад:

 

 

Головного спеціаліста відділу правового та документального забезпечення виконавчого апарату районної ради 2 вакансії.

Головного спеціаліста організаційного відділу виконавчого апарату районної ради 2 вакансії.

Головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого апарату районної ради 1 вакансія.

 

Умови конкурсу:

 

- повна вища освіта професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом

- вільне володіння українською мовою;

- володіння комп’ютером на рівні фахівця.

 

Строк подання заяв – 30 календарних днів з дня виходу оголошення.

 

За довідками звертатися:

Станично-Луганська районна рада, вул. Центральна, 25;

 

Тел. 3-12-88

Відбулось засідання 31 сесії районної ради сьомого скликання.

 

          23 листопада 2018 року відбулось засідання 31 сесії районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні В.О. Мягкий. Із 34 депутатів зареєструвалися 24.

           В роботі пленарного засідання  також взяли участь голова райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості та преси.

         Традиційно, сесію розпочали з виконання Державного Гімну України. У ході пленарного засідання було розглянуто 5 питань. З усіх розглянутих питань депутати прийняли рішення шляхом поіменного голосування

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

20  листопада   2017 року                                                            № 18/1

смт Станиця Луганська

  

Про внесення змін до

районного бюджет на 2017 рік

 

У відповідності до п.17 ч.1 ст. 43, ч.2 ст. 61, ст.ст. 62 - 64  Закону України  «Про місцеве самоврядування  в Україні», ст.ст. 71-72, ст. 78, ст. 89, ст. 91, ст. 93, ст.ст. 96-97 ст. 103(2), ст. 103(4) Бюджетного кодексу України  Станично-Луганська  районна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.         1. Викласти рішення районної ради від 23 грудня 2016 №  10/3 «Про районний бюджет на 2017 рік» у новій редакції:

 

          « 1. Визначити на 2017 рік:

 

-  доходи районного  бюджету у сумі 347 331 963 грн., в тому числі доходи загального фонду -  302 768 972 грн., доходи спеціального фонду – 44 562 991 грн., згідно з додатком № 1 цього рішення;

-  видатки районного бюджету у сумі 371 206 450,39 грн., в тому числі видатки загального фонду – 303 993 986 грн., видатки спеціального фонду  67 212 464,39 гривень;

- дефіцит районного бюджету у сумі 23 874 487,39 грн., в тому числі загального фонду районного бюджету – 1 225 014 грн. та спеціального фонду районного бюджету – 22 649 473,39 грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2017 рік по загальному фонду 303 993 986 грн. та спеціальному фонду 67212 464,39 грн. згідно з додатком № 3 до цього рішення.

 

          3.  Затвердити на 2017 рік за рахунок власних надходжень до загального фонду районного бюджету видатки по функції 8800 «Інші субвенції» у сумі   324 912 грн. Біловодському району за надання у 2017 році  медичних послуг мешканцям Станично-Луганського району. Визначити головним розпорядником коштів Станично-Луганську  районну державну адміністрацію.

 

          4. Затвердити видатки у сумі 2 440 040 грн. на співфінансування Проекту регіонального розвитку «Придбання комунальної (спеціалізованої) техніки для потреб Станично-Луганського району», що буде реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Визначити головним розпорядником коштів Станично-Луганську районну державну адміністрацію.

 

5.  Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного  бюджету  у сумі 40 000 гривень.

 

6.  Затвердити на 2017 рік  міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 6 до цього рішення.

 

 7. Затвердити на 2017 рік  перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 4 до цього рішення.

 

8. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду районного бюджету на 2017 рік за їх економічною  структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 

9. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 1 167 057 грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.

 

10. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право управлінню фінансів Станично-Луганської районної державної адміністрації Луганської області в особі начальника управління фінансів Лукашової Олени Миколаївни, а у разі відсутності начальника управління (відпустка, хвороба, відрядження) – заступника начальника управління – начальника бюджетного відділу Клецько Діни Петрівни, отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 

11. Розпорядникам коштів місцевих бюджетів забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

Керівникам бюджетних установ утримувати чисельність працівників та здійснювати фактичні видатки на заробітну плату лише в межах фонду заробітної плати.

 

12.  Делегувати Станично-Луганській районній державній адміністрації Луганської області за погодженням з головою районної ради після попереднього розгляду в постійній комісії районної ради з питань бюджету та фінансів право щодо прийняття рішень про розподіл та перерозподіл обсягів міжбюджетних трансфертів між бюджетами сіл, селищ та головними розпорядниками коштів районного бюджету у відповідності з фактичними зобов’язаннями щодо здійснення видатків за рахунок таких трансфертів та/або зміну їх обсягу у разі здійснення Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України, Міністерством Фінансів України та Луганською обласною державною адміністрацією протягом 2017 року зміни загального обсягу трансфертів, чи внесення змін до розпису Державного бюджету з подальшим внесенням змін до рішення про районний бюджет.

 

13.  Визначити розпорядником коштів освітньої субвенції з державного бюджету відділ освіти Станично-Луганської районної державної адміністрації.

 

14.  Визначити розпорядником коштів медичної субвенції з державного бюджету Станично-Луганську районну державну адміністрацію. 

 

15. Встановити, що пільги по сплаті податків та зборів (обов’язкових платежів) до районного бюджету у 2017 році не надаються.

 

16.   Додатки № 1 - 6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

   

17. Це рішення набирає чинності з дня його опублікування та  застосовується з 1 січня 2017 року.

 

18.  Контроль   за     виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію районної   ради з питань  бюджету та фінансів.»

 

2. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію районної  ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

 

Голова районної ради                                   В.О.МЯГКИЙ

 


 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

20 листопада 2017 року                                                            №18/2

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до рішення сесії

районної ради №14/11 від 23.06.2017 року

«Про затвердження  розпорядників субвенції за

 місцевими бюджетами/одержувачів субвенції за

проектами, що реалізуються у рамках

 Надзвичайної кредитної програми для

відновлення України/

 

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 787  від 17.11.2017 року, з метою забезпечення належної підготовки договорів про безповоротну передачу коштів позики Європейського інвестиційного банку в рамках реалізації проектів, відібраних для фінансування в 2017-2018 роках, що реалізуються у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (Пул 2а) постанови Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2017 року №754 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року №1068,  керуючись п.20 ч.1, ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1.  Внести зміни до рішення сесії районної ради №14/11 від 23.06.2017 року «Про визначення розпорядників субвенції за місцевими бюджетами /одержувачів субвенції за проектами, що реалізуються у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (Пул 2а) постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2017 р. №754 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 р. №1068», згідно додатку.   

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                      В.О. МЯГКИЙ

 

 


 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

20 листопада  2017 року                                                                                 № 18/3

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земельної ділянки

кадастровий номер 4424885500:14:002:0098, яка

буде надана в оренду  ТОВ «Жовтень-РК-2» для

ведення товарного сільськогосподарського виробництва

під будівлями та спорудами господарського комплексу з

зерносховищами, розташованою за межами населених

пунктів, які за даними Державного земельного кадастру,

враховується в Теплівській сільської ради

Станично-Луганського району Луганської області

 

            Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення за кадастровим номером 4424885500:14:002:0098  площею 6,0510 га , яка буде надана в оренду  ТОВ «Жовтень-РК-2» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва під будівлями та спорудами господарського комплексу з зерносховищами, розташованою за межами населених пунктів, які за даними Державногоземельного кадастру,

враховується в Теплівській сільської ради Станично-Луганського району Луганської області, розроблену ПП «Обласний центр впровадження «Агроцентрнаука»», враховуючи позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації від 14.07.2017 року № 72, який наданий Головним управлінням Держгеокадастру у Луганській області, Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (кадастровий номер 4424885500:14:002:0098) від 07.06.2017 року, відповідно до ст. 144 Конституції України, ст. 10, 201 Земельного кодексу України, ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», керуючись п.21 ч.1 ст. 43 Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1.      Затвердити технічну документацію земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення за кадастровим номером 4424885500:14:002:0098  площею 6,0510 га , яка буде надана в оренду  ТОВ «Жовтень-РК-2» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва під будівлями та спорудами господарського комплексу з зерносховищами, розташованою за межами населених пунктів, які за даними Державногоземельного кадастру, враховується в Теплівській сільської раді Станично-Луганського району Луганської області, і в цінах на 01.03.2017 року становить – 136823,77 грн.

2.      Контроль виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельним ресурсам та охороні навколишнього середовища.

 

Голова районної ради                                                   В.О. Мягкий

 


 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

20 листопада 2017 року                                                               № 18/4

смт Станиця Луганська

 

Про  надання дозволу відділу освіти

Станично-Луганської райдержадміністрації

на розміщення та харчування евакуйованого

населення району  в навчальних закладах освіти

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації № 6405 від 01.11.2017 року  щодо можливості розміщення та харчування евакуйованого населення району у навчальних закладах освіти, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Надати дозвіл відділу освіти Станично-Луганської райдержадміністрації на розміщення та харчування  евакуйованого населення району в навчальних закладах освіти згідно переліку (Додаток № 1).

 

2.     Контроль виконання цього рішення покласти на постійну освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

 

Голова районної ради                                              В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 


 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 листопада 2017 року                                                                       №18/5

смт Станиця Луганська

 

Про надання згоди на укладання договору оренди між КУ “Стадіон “Нива” та Станично-Луганською

районною організацією Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України

 

 

        Розглянувши листа  Комунальної установи “Стадіон “Нива” Станично-Луганського району вхд. № 760 від 06.11.2017 року, враховуючи лист Станично-Луганської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України, згідно із Положенням про оренду майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженого рішенням сесії районної ради №16/11  від 06.04.2012 року, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на укладання договору оренди між КУ “Стадіон “Нива” Станично-Луганського району” та Станично-Луганською районною організацією Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України, код ЄДРПОУ 02653396. Місцезнаходження: 93600, Луганська область, Станично-Луганський район, смт. Станиця Луганська, вулиця 5-лінія, будинок 22-Б, як з неприбутковою організацією.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв'язку й торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                               В.О. МЯГКИЙ

 

 


 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20  листопада 2017 року                                                             № 18/6                                                         

смт Станиця Луганська

                                                                                                                                                                                               

Про преміювання

голови районної ради за жовтень 2017 року

 

           Відповідно до Положення про умови оплати праці, преміювання  голови, заступника голови, працівників виконавчого апарату  районної ради та обслуговуючого  персоналу Станично-Луганської  районної ради, затвердженого рішенням   районної ради  №11/15 від 27.01.2017 року, на виконання постанови КМУ від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постанови КМУ від 24.05.2017 року №353 «Про внесення змін до постанови  Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», керуючись ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Преміювати  голову районної ради сьомого скликання за результатами роботи у жовтні 2017 року  за фактично відпрацьований час у  розмірі  30% від посадового окладу  з урахуванням надбавок та доплат за рахунок фонду оплати праці та економії фонду оплати праці.

 

2. Виплатити вищезазначену премію під час виплати заробітної плати за листопад 2017 року.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію   районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                         В.О.МЯГКИЙ

 

 

 


СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20  листопада 2017 року                                                             № 18/7                                                         

смт Станиця Луганська

                                                                                                                            Про преміювання заступника

голови районної ради за жовтень 2017 року

 

       Відповідно до Положення про умови оплати праці, преміювання  голови, заступника голови, працівників виконавчого апарату  районної ради та обслуговуючого  персоналу Станично-Луганської  районної ради, затвердженого рішенням   районної ради  №11/15 від 27.01.2017 року, на виконання постанови КМУ від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постанови КМУ від 24.05.2017 року №353 «Про внесення змін до постанови  Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», керуючись ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Преміювати  заступника голови районної ради сьомого скликання за результатами роботи у жовтні 2017 року  за фактично відпрацьований час у  розмірі 30% від посадового окладу з урахуванням надбавок та доплат за рахунок фонду оплати праці та економії фонду оплати праці.

 

2. Виплатити вищезазначену премію під час виплати заробітної плати за листопад  2017 року.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію   районної ради з питань бюджету та фінансів

 

 

 

Голова районної ради                                          В.О.МЯГКИЙ

 

 

 


СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20  листопада 2017 року                                                             № 18/8                                                         

смт Станиця Луганська

                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Про преміювання

голови районної ради

за листопад 2017 року

 

           Відповідно до Положення про умови оплати праці, преміювання  голови, заступника голови, працівників виконавчого апарату  районної ради та обслуговуючого  персоналу Станично-Луганської  районної ради, затвердженого рішенням   районної ради  №11/15 від 27.01.2017 року, на виконання постанови КМУ від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постанови КМУ від 24.05.2017 року №353 «Про внесення змін до постанови  Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», керуючись ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Преміювати  голову районної ради сьомого скликання за результатами роботи у листопаді 2017 року  за фактично відпрацьований час у  розмірі  30% від посадового окладу  з урахуванням надбавок та доплат за рахунок фонду оплати праці та економії фонду оплати праці.

 

2. Виплатити вищезазначену премію під час виплати заробітної плати за листопад 2017 року.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію   районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                               В.О.МЯГКИЙ

 

 


 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20  листопада 2017 року                                                             № 18/9                                                        

смт Станиця Луганська

                                                                                 

Про преміювання заступника

голови районної ради

за листопад 2017 року

 

       Відповідно до Положення про умови оплати праці, преміювання  голови, заступника голови, працівників виконавчого апарату  районної ради та обслуговуючого  персоналу Станично-Луганської  районної ради, затвердженого рішенням   районної ради  №11/15 від 27.01.2017 року, на виконання постанови КМУ від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постанови КМУ  від 24.05.2017 року №353 «Про внесення змін до постанови  Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», керуючись ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Преміювати  заступника голови районної ради сьомого скликання за результатами роботи у листопаді 2017 року  за фактично відпрацьований час у  розмірі 30% від посадового окладу з урахуванням надбавок та доплат за рахунок фонду оплати праці та економії фонду оплати праці.

 

2. Виплатити вищезазначену премію під час виплати заробітної плати за листопад 2017 року.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію   районної ради з питань бюджету та фінансів

 

 

 

Голова районної ради                                         В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

11 травня 2018 року                                                                                 № 23/1                

смт Станиця Луганська

 

Про припинення повноважень депутата

Станично-Луганської районної ради

сьомого скликання  Адашкевича Д.О.

 

 

          На підставі особистої заяви депутата Станично-Луганської районної ради сьомого скликання Адашкевича Д.О. від 10 квітня 2018 року «Про припинення повноважень депутата», відповідно до п.2 частини 2, статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 81 Закону України «Про вибори депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних міських голів», керуючись пунктом 10 частини 2 статті 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Достроково припинити повноваження депутата Станично-Луганської районної ради сьомого скликання  Адашкевича Дмитра Олександровича  з  11 травня 2018 року.

2. Про прийняте рішення проінформувати  Станично-Луганську районну територіальну виборчу комісію в Луганській області.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, прав людини, депутатській діяльності та етики.

 

 

 

Голова районної ради                                                                В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

11 травня 2018 року                                                                              №23/2

смт Станиця Луганська

 

Про підсумки виконання

Програми економічного і

соціального розвитку

Станично-Луганського району

на 2018 рік за перший квартал

 

Розглянувши  лист  Станично-Луганської  райдержадміністрації          вхд. №305 від 07.05.2018 року та заслухавши звіт про підсумки  виконання Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району  на  2018 рік за перший квартал, керуючись п. 28 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада 

В И Р І Ш И Л А: 

 

1. Звіт про підсумки  виконання Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік   за   перший квартал   прийняти до відома

2. Рекомендувати сільським та селищним головам:

- вжити необхідні заходи щодо вирішення проблемних питань, що стримують економічний та соціальний розвиток територій, застосовувати дійові механізми з  залучення інвестиційних коштів та розробки інвестиційних проектів, спрямованих на залучення грантових коштів  для громад.

 

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                                  В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

11 травня 2018 року                                                                                 № 23/3                

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Районної цільової                                                              програми національно-патріотичного                                                               виховання молоді на 2018-2022 роки

Розглянувши листа  Станично-Луганської райдержадміністрації         вхд. №277 від 27 квітня 2018 року, з метою вдосконалення і розвитку комплексної системи національно-патріотичного виховання молоді у Станично-Луганському районі, спрямованої на виховання громадянина-патріота України,  відповідно до Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років», до Указу Президента України від 12.06.2015 року № 334/2015 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», від 13.10.2015 року № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», постанови Верховної Ради України від 12.05.2015 року № 373-VIII «Про вшанування героїв АТО та вдосконалення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 року № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді», керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

          1. Затвердити Районну цільову програму національно-патріотичного виховання молоді на 2018-2022 роки та включити її у Програму економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік.

2. Щорічний обсяг фінансування заходів Програми визначити при затвердженні районного бюджету.

3. Визначити відповідальним виконавцем Програми відділ освіти Станично-Луганської райдержадміністрації.

4.  Керівнику відділу освіти Станично-Луганської райдержадміністрації щорічно, у першому кварталі року наступного за звітом, надавати районній раді звіт про хід виконання Програми.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                                  В.О.МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

11 травня 2018 року                                                                                 № 23/4                

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Програми щодо профілактики

та боротьби із захворюванням тварин на сказ на

території населених пунктів та мисливських

угідь Станично-Луганського району на 2018-2022

роки та включення її до Програми економічного

і соціального розвитку Станично-Луганського

району на 2018 рік.

       Розглянувши лист Станично-Луганської районної державної адміністрації №310 від 07 травня 2018 року, з метою здійснення упродовж 2018-2022 років ряду спеціальних профілактичних і оздоровчих заходів, організаційно-господарчих та інших передбачених законодавством заходів, що дадуть змогу забезпечити контрольований стабільний епізоотичний стан на території району щодо сказу серед домашніх тварин і представників дикої фауни, враховуючи розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 лютого 2018 року № 16 «Про схвалення Програми щодо профілактики та боротьби із захворюванням тварин на сказ на території населених пунктів та мисливських угідь Станично-Луганського району на 2018-2022 роки», відповідно до Указу Президента України від 22 березня 2001 року № 192/2001 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення  стабільної епізоотичної ситуації в Україні»,  керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

            1. Затвердити Програму щодо профілактики та боротьби із захворюванням тварин на сказ на території населених пунктів та мисливських угідь Станично-Луганського району на 2018-2022 роки (далі Програма) та включити її до Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік (додається).

            2.  Визначити відповідальним виконавцем Програми Станично-Луганське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

         3. Начальнику  Станично-Луганського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області щорічно надавати звіт про хід виконання Програми.

      4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі Станично-Луганської районної ради.

 

Голова районної ради                                                                          В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

11 травня 2018 року                                                                                 № 23/5                

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Програми надання

одноразової грошової допомоги

громадянам району, направлених

Біловодським РВК для проходження

військової служби за контрактом у ЗСУ

в 2018-2022 роках  та включення її до

 Програми економічного і соціального

розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік.

 

  Розглянувши клопотання Станично-Луганської районної державної адміністрації від 07.05.2018 року за № 309, у відповідності до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про оборону України», «Про місцеві державні адміністрації» від 25.03.1992 р.  2232-XII,    «Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 року   № 352, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Затвердити  Програму надання одноразової грошової допомоги громадянам району, направлених Біловодським районним військовим комісаріатом для проходження військової службі за контрактом у Збройних Силах Україні в  2018-2022 роках (далі - Програма), що додається та включити її до Програми економічного і соціального розвідку району на 2018 рік.

2.     Обсяг фінансування заходів Програми визначати при затвердженні районного бюджету.

3.    Визначити головним розпорядником коштів Програми Управління соціального захисту населення Станично-Луганської районної державної адміністрації.

4.    Сектору з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації щороку проводити звітування щодо виконання заходів програми не пізніше місяця наступного за звітний період.

5.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради: з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

Голова районної ради                                                                          В.О.МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

11 травня 2018 року                                                                                 № 23/6                 

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до районної

Програми відпочинку та оздоровлення

дітей в Станично-Луганському районі 

на 2015-2018 роки

 

Розглянувши лист  Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №302 від 05 травня 2018 року, з метою зміцнення здоров¢я дітей, молоді та сімей з дітьми, забезпечення їх соціального захисту та сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення дітей, відповідно до  п.3 ч.1 ст. 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 року  № 375-VI, керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни до районної Програми відпочинку та оздоровлення  дітей в Станично-Луганському районі на 2015-2018 роки , а саме:

 абзац 3 розділу 7 «Ресурсне забезпечення Програми. Координація та контроль за ходом виконання Програми», викласти в такій редакції:

«Відповідальним виконавцем Програми є Станично-Луганська районна державна адміністрація, відділ освіти Станично-Луганської районної державної адміністрації, управління соціального захисту населення Станично-Луганської районної державної адміністрація та Комунальний заклад «Станично-Луганський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», які забезпечують фінансування передбачене даною Програмою в районному бюджеті на відповідний рік».

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                                   В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

 СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

11 травня 2018 року                                                                              № 23/7

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін та доповнень до Програми 

економічного і соціального розвитку

Станично-Луганського району на 2018 рік

 

         Розглянувши лист від Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 303 від 07 травня 2018 року, відповідно до Закону України «Про державне прогнозування і розробку програм економічного і соціального розвитку України» та постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розробку прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку, основних напрямів бюджетної політики», з метою забезпечення повноцінного функціонування структурних підрозділів райдержадміністрації, забезпечення оптимального балансу інтересів держави, місцевих органів влади та самоврядування, відновлення економічного зростання на базі інвестиційної складової, що стане базовою передумовою для розв‘язання соціально-економічних проблем та підвищення добробуту населення на території району, керуючись п. 16 ч.1 ст. 43   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік, а саме до Додатку 2 «Заходи щодо забезпечення виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік» та Додатку №4 «Перелік інвестиційних проектів за пріоритетними напрямками соціально-економічного розвитку, які передбачається реалізувати у 2018 році у Станично-Луганському районі» (додаються).

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                                  В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

11 травня 2018 року                                                                                 № 23/8                

смт Станиця Луганська

 

Про перейменування комунального закладу

 «Станично-Луганський районний центр

 соціальної реабілітації дітей-інвалідів»

 

         Розглянувши листа управління соціального захисту населення Станично-Луганської райдержадміністрації №296 від 03.05.2018 року, відповідно до  Закону  України  “Про внесення змін до деяких законодавчих актів  України”, на підставі якого виключено із законодавства України термін «інвалід» і замінено його терміном «особа з інвалідністю», керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Перейменувати  комунальний заклад «Станично-Луганський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» на «Станично-Луганський районний центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю».

2. Затвердити  Положення  комунального закладу «Станично-Луганський районний центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю» (додається).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення Станично-Луганської районної ради Станично-Луганського району Луганської області.

 

Голова районної ради                                                                   В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

11 травня 2018 року                                                                                 № 23/9               

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до Статуту

комунального підприємства

«Теплосервіс Станично-Луганського району»

 

            Розглянувши листа  комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району» вхд. №293 від 03.05.2018 року  «Про внесення змін до Статуту КП «Теплосервіс Станично-Луганського району», з метою розширення напрямів діяльності, поліпшення санітарного стану та благоустрою території Станично-Луганського району, вирішення питання спорожнювання та очищення вигрібних ям, відстійників та септиків, обслуговування хімічних туалетів, технічного огляду та чищення каналізації та дренажних каналів, керуючись, п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до Статуту комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району», доповнивши пункт 2.2. розділу 2 «Мета і предмет діяльності підприємства» новим підпунктом: «Каналізація, відведення й очищення стічних вод», відповідно до розділу 37 секції Е Класифікації видів економічної діяльності.

 

2. Затвердити Статут комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району» в новій редакції (додається).

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі Станично-Луганської районної ради.

 

 

 

Голова районної ради                                                                  В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

11 травня 2018 року                                                                                 № 23/10                

смт Станиця Луганська

 

Про погодження КП «Теплосервіс

Станично-Луганського району»

попередньої оплати при здійсненні

закупівлі подрібнювача деревини

 

            Розглянувши листа  комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району» вхд. №287 від 02.05.2018 року , з метою реалізації «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району» шляхом здійснення внесків до статутного капіталу підприємства на 2018 рік», затвердженої рішенням Станично-Луганської районної ради №21/16 від 23.02.2018 року, відповідно до пп. 3 п. 1 постанови Кабінету Міністрів України № 117 від 23.04.2014 року «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», керуючись ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Погодити комунальному підприємству «Теплосервіс Станично-Луганського району»  здійснення попередньої оплати при закупівлі, шляхом проведення відкритих торгів, подрібнювача деревини «Junkkari HJ-170G» або «Farmi СН 180HF-НЕ» наступним чином:

- попередня оплата - 50% вартості товару;

- остаточний розрахунок: у строк не більше  3 місяців з моменту здійснення попередньої оплати.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі Станично-Луганської районної ради.

 

 

Голова районної ради                                                                  В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

11 травня 2018 року                                                                                 № 23/11                

смт Станиця Луганська

 

Про надання згоди на укладання

договору про надання місцевої гарантії

 

         Розглянувши  лист  КП «Теплосервіс Станично-Луганського району»   № 286 від 02.05.2018 року, з метою забезпечення надання послуг з теплопостачання комунальним підприємством, на виконання вимог Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії»,  керуючись ст. 43 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                Виступити гарантом виконання КП «Теплосервіс Станично-Луганського району» зобов’язань за укладеним, відповідно до рішення Станично-Луганської районної ради від 29.08.2017 р. №16/5, договором про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ, та доручити заступнику голови Станично-Луганської районної ради Миронову Максиму Юрійовичу підписати договір про надання місцевої гарантії.

 

2.                Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі Станично-Луганської районної ради.

 

 

 

Голова районної ради                                                                     В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

11 травня 2018 року

смт Станиця Луганська                                                                                  №23/12

 

Про надання згоди на виготовлення проектно-

кошторисної документації та проведення

капітального ремонту (санації) приміщень філії

«Петропавлівська лікарня Станично-Луганського

районного територіального медичного

об’єднання» за адресою: вул. Лікарняна, буд. 2,

смт. Петропавлівка

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації від 10.05.2018 року № 314, згідно із Порядком погодження капітальних ремонтів майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженим рішенням районної ради №7/8 від 28.10.2016 року, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

         1. Надати згоду на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту (санації) приміщень філії «Петропавлівська лікарня Станично-Луганського районного територіального медичного об’єднання».

         2. Надати згоду на проведення капітального ремонту (санації) приміщень філії «Петропавлівська лікарня Станично-Луганського районного територіального медичного об’єднання» за адресою: вул. Лікарняна, буд. 2, смт. Петропавлівка.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

11 травня 2018 року                                                                              №23/14

смт Станиця Луганська

 

Про  розгляд  запита  депутатів

Станично-Луганської районної ради

 

 

         Розглянувши запит депутатів Станично-Луганської районної ради вхд. №315 від 10 травня 2018 року щодо напруженої ситуації  з виплат пенсій громадянам на території Станично-Луганського району, відповідно до ст.22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,  ст. ст.23, 31 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  керуючись п.9 ч.1 ст. 43, ст. 44 Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.            Станично-Луганській райдержадміністрації провести заходи щодо координації роботи управління Пенсійного Фонду України у Станично-Луганському районі по усуненню недоліків.

 

2.            Про результати проведених заходів проінформувати Станично-Луганську районну раду в місячний термін.

 

3.            Контроль виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 квітня  2018 року

смт. Станиця Луганська                                                                         №22/1

 

Про звіт голови районної ради за

період роботи з лютого 2017 року по

березень 2018 року.

 

         Заслухавши звіт голови районної ради Мягкого Віктора Олександровича за період роботи з лютого 2017 року по березень 2018 року, керуючись п.17 ч. 6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Звіт голови районної ради Мягкого Віктора Олександровича за період роботи з лютого 2017 року по березень 2018 року прийняти до відома.

 

 

 

 

Голова районної ради                                                                В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

20 квітня  2018 року

смт. Станиця Луганська                                                                         №22/2  

 

 

«Про хід виконання «Програми

підтримки, соціальної адаптації та

захисту   внутрішньо переміщених

осіб на 2016-2017 роки» за 2017 рік   

 

Розглянувши звіт про хід виконання «Програми підтримки, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2016-2017 роки за 2017 рік», керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                Звіт про хід виконання «Програми підтримки соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2016-2017 роки» за 2017 рік, прийняти до відома.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

          

 

Голова районної ради                                                                               В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 квітня  2018 року                                                                          № 22/3

смт Станиця Луганська  

 

Про хід виконання районної Програми

відпочинку та оздоровлення  дітей в

Станично-Луганському районі на

2015-2018 роки  за 2017 рік

 

    Розглянувши звіт про хід виконання «районної Програми відпочинку та оздоровлення  дітей в Станично-Луганському районі на 2015-2018 роки в новій редакції за 2017 рік», керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Звіт про хід виконання районної Програми відпочинку та оздоровлення  дітей в Станично-Луганському районі на 2015-2018 роки (далі Програма) за 2017 рік, прийняти до відома.

2. Управлінню соціального захисту населення Станично-Луганської райдержадміністрації протягом 1 кварталу 2019 року надати звіт про виконання Програми за 2018 рік.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

 

     Голова районної ради                                                                В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

20 квітня  2018 року                                                                          № 22/4

смт Станиця Луганська  

 

Про звіт з виконання Комплексної

районної програми соціального захисту

ветеранів війни, праці, військової служби,

воїнів  інтернаціоналістів, учасників АТО,

пенсіонерів та громадян похилого віку

на 2017-2021 роки за 2017 рік.      

 

         Розглянувши  звіт  про хід  виконання  Комплексної районної програми соціального захисту ветеранів війни, праці,  військової служби, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО, пенсіонерів та громадян похилого віку на 2017-2021 роки за 2017 рік, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт  про хід  виконання  заходів Комплексної районної програми соціального захисту ветеранів війни, праці,  військової служби, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО, пенсіонерів та громадян похилого віку на 2017-2021 роки (далі Програма) за 2017 рік прийняти до відома.

2. Управлінню соціального захисту населення Станично-Луганської райдержадміністрації протягом 1 кварталу 2019 року надати звіт про виконання Програми за 2018 рік.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                                               В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 квітня  2018 року                                                                          № 22/5

смт Станиця Луганська  

 

Про хід виконання Районної цільової

соціальної програми протидії

ВІЛ-інфекції/СНІДу  в

Станично-Луганському районі

на 2016-2018 роки за 2017 рік.

 

Розглянувши звіт про хід виконання «Районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Станично-Луганському районі на 2016-2018 роки» за 2017 рік, керуючись  пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Звіт про хід виконання «Районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Станично-Луганському районі на 2016-2018 роки» у Станично-Луганському районі за 2017 рік прийняти до відома.

2.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію районної ради з питань бюджету і фінансів.

3.     Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                                  В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО -  ЛУГАНСЬКА   РАЙОННА   РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

  ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

20 квітня 2018 року                                                                             № 22/6

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін до Районної

програми цивільного захисту

Станично-Луганського району

на 2017-2020 роки

 

          Розглянувши лист Станично-Луганської районної державної адміністрації від 29.03.2018 р. за № 1336, з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного ті природного характеру, керуючись Кодексом цивільного захисту України,  пунктом 16 частини 1 статті 43 Закон України «Про місцеве самоврядування  в Україні» районна рада

        

В И Р І Ш И Л А:

         

1. Затвердити зміни до Районної програми цивільного захисту Станично-Луганського району на 2017-2020 роки та включити їх до Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                             В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

 СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

20 квітня 2018 року                                                                             № 22/7

смт Станиця Луганська

 

Про внесення  змін та

доповнень до  Програми 

економічного   і соціального розвитку

Станично-Луганського району на 2018 рік

 

Розглянувши лист від Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 225   від  04.04.2018   року, керуючись статтями 6, 13, пункту 1 статті 17, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про державне прогнозування і розробку програм економічного і соціального розвитку України» та постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розробку прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку, основних напрямів бюджетної політики», з метою забезпечення повноцінного функціонування структурних підрозділів райдержадміністрації, забезпечення оптимального балансу інтересів держави, місцевих органів влади та самоврядування, відновлення економічного зростання на базі інвестиційної складової, що стане базовою передумовою для розв‘язання соціально-економічних проблем та підвищення добробуту населення на території району,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік, а саме до Додатку 2 «Заходи щодо забезпечення виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік», згідно додатку.

 

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                                В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

20 квітня 2018 року                                                                            № 22/8

смт Станиця Луганська

 

Про припинення юридичної особи Комунальний

заклад «Станично-Луганський  районний центр

первинної медико-санітарної допомоги”

шляхом реорганізації (перетворення)

у некомерційне комунальне підприємство

З метою впровадження нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоров'я та їх фінансового забезпечення, покращення якості медичних послуг у Станично-Луганському районі шляхом зміни моделі організації та фінансування первинної медичної допомоги,  відповідно до   ст. 59 Господарського кодексу України, ст. 104-108  Цивільного кодексу України, Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, «Основ законодавства України про охорону здоров'я», розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я» від  6 квітня 2017 року № 2002-VIII, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», керуючись п.20 ч.1 ст. 43  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна  рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити юридичну особу Комунальний заклад «Станично-Луганський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”, місцезнаходження:  93600, Луганська область, Станично-Луганський район, селище міського типу Станиця Луганська, вулиця 5-та лінія, будинок 39, код ЄДРПОУ 38380533 (далі – КЗ “Станично-Луганський районний центр ПМСД”) шляхом реорганізації  (перетворення) у некомерційне комунальне підприємство “Станично-Луганський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Станично-Луганської районної ради Станично-Луганського району Луганської  області.

2. Утворити та затвердити склад комісії з припинення діяльності КЗ «Станично-Луганський районний центр ПМСД» шляхом реорганізації (перетворення) у некомерційне комунальне підприємство, яка знаходиться за адресою: 93600, Луганська область, Станично-Луганський район, селище міського типу Станиця Луганська, вулиця 5-та лінія, будинок 39 (додається).

3. Установити двомісячний строк пред’явлення  кредиторами  своїх вимог до КЗ «Станично-Луганський районний центр ПМСД», що реорганізується, з дня оприлюднення відповідного повідомлення на офіційному сайті Міністерства юстиції України. Встановити, що кредитори не вправі вимагати від  КЗ «Станично-Луганський районний центр ПМСД», що реорганізується  в комунальне некомерційне підприємство, виконання незабезпечених зобов’язань, припинення або дострокового виконання зобов’язання або забезпечення виконання зобов’язання.

4. Голові комісії з припинення діяльності КЗ «Станично-Луганський районний центр ПМСД” у встановленому чинним законодавством України порядку забезпечити вжиття всіх необхідних заходів щодо реорганізації та державної реєстрації припинення діяльності КЗ «Станично-Луганський районний центр ПМСД” шляхом реорганізації (перетворення) у некомерційне комунальне підприємство, в тому числі:

4.1. Проведення інвентаризації майна, яке перебуває на бухгалтерському обліку КЗ «Станично-Луганський районний центр ПМСД” протягом 2 (двох) місяців від дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення КЗ «Станично-Луганський районний центр ПМСД” шляхом реорганізації (перетворення) у некомерційне комунальне підприємство, складання передавального акту та надання його для затвердження до Станично-Луганської районної ради;

4.2. Надання за запитом голови Станично-Луганської районної ради звіту про стан виконання заходів з припинення шляхом реорганізації (перетворення) КЗ «Станично-Луганський районний центр ПМСД”.

4.3.  Для проведення державної реєстрації, подати державному реєстратору рішення про припинення юридичної особи КЗ «Станично-Луганський районний центр ПМСД” шляхом реорганізації (перетворення) у некомерційне комунальне підприємство.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                                 В.О.МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 квітня 2018 року                                                                             №22/9

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Положення

КУ «Станично-Луганський

територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)» у новій редакції

 

         Розглянувши лист  КУ  «Станично-Луганський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» №89 від  02.04.2018 року  щодо затвердження Положення про комунальну установу «Станично-Луганський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у новій редакції у зв’язку зі зміною адреси місцезнаходження територіального центру відповідно до рішення сесії Станично-Луганської селищної ради № 43/3 від 26.05.2016 року, а також згідно Закону України від 19.12.2017 року № 2249-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» щодо заміни терміну «інвалід» на термін «особа з інвалідністю», керуючись п.20 ч.1 ст. 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Положення про комунальну установу «Станично-Луганський

територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» у новій редакції (додається).

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 квітня 2018 року                                                                           № 22/10

смт Станиця Луганська  

 

Про внесення змін до рішення сесії районної

ради №21/29 від 23 лютого 2018 року «Про

створення тендерного комітету та затвердження

Положення про тендерний комітет

Станично-Луганської районної ради»

 

    З метою забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвитку добросовісної конкуренції, відповідно до ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі», наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30 березня 2016 року № 557 «Про затвердження Типового положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб)», враховуючи розпорядження голови районної ради про призначення начальника відділу районного комунального майна виконавчого апарату районної ради №1-ос від 28.02.2018 року, керуючись ч.2 ст. 43 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до складу тендерного комітету та викласти додаток 1 в новій редакції  (додається).

 

2.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності прав людини, депутатської діяльності та етиці.

 

 

Голова  районної ради                                                      В.О. МЯГКИЙ                                          

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 квітня 2018 року                                                                     №22/11

смт Станиця Луганська

Про надання згоди на укладання договору оренди між КУ «Стадіон «Нива» та КУ «Об`єднаний трудовий архів Станично-Луганського району»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розглянувши лист від Комунальної установи «Стадіон «Нива» Станично-Луганського району» вхд. №218 від 03.04.2018 року, згідно із Положенням про оренду майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району від 06.04.2012 року, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на укладання договору оренди між КУ «Стадіон «Нива» Станично-Луганського району» та КУ «Об`єднаний трудовий архів Станично-Луганського району», код ЄДРПОУ 40898156. Місцезнаходження: 93600, Луганська обл., Станично-Луганський район, селище міського типу Станиця Луганська, вулиця Москва-Донбас, будинок 34, як з бюджетною організацією.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв'язку й торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО - ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

20 квітня  2017 року                                                                            №22/12

смт Станиця Луганська

 

Про надання згоди на виготовлення

проектно-кошторисної документації

КУ «Станично-Луганське  РТМО»

 

         Розглянувши листа  Станично-Луганської районної державної адміністрації  № 210 від 02.04.2018 року, відповідно до Додатку № 1 до рішення сесії від 30.03.2011 року № 6/18 «Про затвердження Порядку погодження будівництва, реконструкції, реставрації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району», керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування», районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати згоду на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт хірургічного відділення  Станично-Луганського районного  територіального медичного об’єднання.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 квітня 2018 року                                                                     №22/13

смт Станиця Луганська

 

Про надання дозволу на передачу автомобіля ГАЗ 32213-420 з балансу

КЗ «Станично-Луганський центр первинної медико-санітарної допомоги»

на баланс КП «Теплосервіс Станично-Луганського району»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації  вхд. № 211 від 02.04.2018 року щодо передачі автомобіля ГАЗ 32213-420, та враховуючи лист Комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району» вхд. № 102 від 05.04.2018 року,  згідно із Положенням про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженого рішенням сесії районної ради № 28/19 від 20.09.2013 року, керуючись п. 20 ч.1 ст. 43, ч. 4,5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на передачу автомобіля ГАЗ 32213-420, реєстраційний номер ВВ 7458 СР,  2006 року випуску, інвентарний номер 10502015 балансовою вартістю 75600,00 грн. з балансу КЗ «Станично-Луганський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на баланс КП «Теплосервіс Станично-Луганського району»

2. Передачу матеріальних цінностей зробити відповідно до Положення про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженого рішенням сесії районної ради № 28/19 від 20.09.2013 року .

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв'язку й торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ

СТАНИЧНО - ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

20 квітня  2018 року                                                                            №22/14

смт Станиця Луганська

 

 
 

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік при здійсненні будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення та поточного ремонту) за рахунок коштів районного бюджету.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.10.2016 року № 281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів», враховуючи лист Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 7/15-1904 від 22.02.2018 року,  керуючись ч.2 ст. 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити розмір кошторисної заробітної плати на 2018 рік при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок  коштів  районного бюджету - в розмірі       5500,0 грн.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку й торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 квітня 2018 року                                                                    № 22/15

смт Станиця Луганська

 

 
 

Про надання згоди на виготовлення  проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту адміністративної будівлі за адресою: вул. Центральна, 10, смт. Станиця Луганська (вимощення тротуарної плитки та зведення огорожі прилеглої території будівлі)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розглянувши лист Головного управління Національної поліції в Луганській області від 11 квітня 2018 року № 1834/111/59/05-2018 та доповідну начальника відділу районного комунального майна виконавчого апарату районної ради, згідно із Порядком погодження капітальних ремонтів майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженим рішенням районної ради №7/8 від 28.10.2016 року, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт адміністративної будівлі за адресою: вул. Центральна, 10, смт. Станиця Луганська (вимощення тротуарної плитки та зведення огорожі прилеглої території будівлі).

2. Надати згоду на проведення капітального ремонту адміністративної будівлі за адресою: вул. Центральна, 10, смт. Станиця Луганська (вимощення тротуарної плитки та зведення огорожі прилеглої території будівлі).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 квітня 2018 року                                                                              №22/16

смт Станиця Луганська

 

Про виконання районного

бюджету за І квартал 2018 року

 

Розглянувши звіт про виконання районного бюджету за I квартал 2018 року, районна рада визначає, що організація виконання районного бюджету на протязі звітного періоду здійснювалась у відповідності з вимогами Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» рішенням районної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 20/3 «Про районний бюджету на 2018 рік».

До загального фонду районного бюджету, без урахування міжбюджетних трансфертів за 3 місяці 2018 року надійшло 11 345,7 тис. грн податків, зборів та інших обов'язкових платежів, що становить 134,2 % до планових зобов’язань розпису доходів на звітний період. Понад план отримано доходів на суму 2 892,2 тис. грн.

          У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, доходів загального фонду у звітному періоді надійшло на 3 658,5 тис. грн або на 47,6 % більше (фактичні надходження за 3 місяці 2017 року становили  7 687,2 тис. грн).

Касові видатки на утримання бюджетних установ які фінансуються з районного бюджету та інших заходів склали 92 762,4 тис. грн, що на 13 553,1 тис. грн. більше показників минулого року.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшені видатки на охорону здоров’я на 3 287,2 тис. грн або на 29,5 %, на освіту – на 2 453,4 тис. грн.. або на 10,9 %, на культуру та мистецтво на 20,1 % або на 498,3 тис. грн, на соціальний захист на 15,7%, або на 6 633,2 тис. грн, на фізичну культуру та спорт на 200,7 тис. грн.

Згідно з пунктом 17 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 4 статті 80 Бюджетного кодексу України, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року по доходах в обсязі 104 192 064,97 грн, в тому числі загального фонду – 97 446 276,09 грн, спеціального фонду – 6 745 788,88 грн, по видатках в обсязі 94 437 788,76 грн, в тому числі загального фонду – 92 762 374,7 грн. спеціального фонду – 6 675 414,06 грн., з перевищенням доходів над видатками по загальному фонду 4 683 901,39 грн та по спеціальному фонду –  70 374,82 грн. прийняти до відома.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О.МЯГКИЙ

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                   №21/1

смт Станиця Луганська

 

Про звіт голови районної державної

адміністрації щодо виконання          

повноважень, делегованих  районною

радою  за період з січня по грудень 2017 року.

 

        Заслухавши  звіт голови районної державної адміністрації за період роботи  з січня 2017 року по  грудень 2017 року,  керуючись п. 28 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Станично-Луганська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Звіт голови районної державної адміністрації за період роботи  з січня по грудень 2017  року прийняти до відома.

 

 

Голова районної ради                                                                В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                   №21/2

смт Станиця Луганська

 

Про стан боротьби зі злочинністю 

та корупцією на території

Станично-Луганського району

протягом 2017 року

 

         Заслухавши інформацію керівника Луганської місцевої прокуратури   № 2 «Про стан боротьби зі злочинністю  та корупцією на території  Станично-Луганського району протягом  2017 року », керуючись п. 36 ч.1   ст. 43  Закону України «Про місцеве самоврядування України», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію керівника Луганської місцевої прокуратури № 2 «Про стан боротьби зі злочинністю  та корупцією на території  Станично-Луганського району протягом  2017 року»  прийняти до відома.

 

 

Голова районної ради                                                             В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                           №21/3

смт Станиця Луганська

 

Про підсумки виконання

Програми економічного і

соціального розвитку

Станично-Луганського району

за 2017 рік

 

       Аналіз виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району за 2017 рік свідчить про виконання основних показників розвитку району , що відповідає очікуваним результатам:

за 2017 рік агроформуваннями району вироблено продукції  на суму 201,3 млн.грн., що на 37 % більше рівня минулого року, або на 55,0 млн.грн.

В 2017 році агроформуваннями району зібрано ранніх зернових культур на площі 22052 га, що становить 100% плану. Намолочено 85718 тонн зерна при середній врожайності 38,9 ц/га (у 2016 році 32,7 ц/га).

Зібрано озимої пшениці на площі 17385 га, намолочено 72410 тонн при середній врожайності 41,7 ц/га (2016 рік – 32,7 ц/га);

Під врожай 2017 року  посіяно 20200 га озимих культур, що складає 115 % від запланованого 17600 га.  З них озимої пшениці – 19600 га, жита - 250 га, озимого ячменю – 350 га.

 За 2017 рік до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 70 132,6 тис.грн податків і зборів при уточненому плані 61 335,7 тис.грн. Перевиконання  склало 8 796,9 тис.грн або 114,3 %. У тому числі, районний бюджет виконано на 104,7 %, понад план отримано 1 946,2 тис.грн.

  У порівнянні з минулим роком (факт 2016 року – 44 799,9 тис.грн) до місцевих бюджетів надійшло на 25332,7 тис.грн або на 56,5 % більше податкових та неподаткових надходжень.

Протягом 2017 року  для залучення додаткових інвестиційних ресурсів в економіку і соціальну сферу району було розроблено та направлено  до конкурсного відбору проектів (програм), які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку 6 проектів на загальну суму – 9,2 млн.грн., також було направлено 22 проектних пропозицій на суму 104,6 млн.грн. на розгляд міжнародних організацій або інституцій, які їх представляють, з метою подальшої участі в проектах (програмах) міжнародних організацій.

З червня 2017 року по підписаним угодам на отримання субвенції з Європейського інвестиційного банку у сумі 41,4 млн.грн. проходить узгодження договорів підрядів на виконання робіт для реалізації проектів.

Також в спільному з є Європейським інвестиційним банком проекті «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» було виграно 10 проектів розроблених та поданих до конкурс у 2016 році на загальну сумму 21,5 млн.

Обсяг роздрібного товарообігу  підприємств  району за 12 місяців 2017 року  складає 60  млн. грн., що більше в порівнянні з минулим роком на 12 млн.грн.

Обсяг реалізованої  промислової продукції  склав 18,5 млн. грн.

Обсяг не фінансових послуг населенню за 12 місяців склав 3,2 млн. грн. 

Протягом 12 місяців 2017 року на обліку в центрі зайнятості перебувало  1495 осіб незайнятого населення, працевлаштовано 721 особу.

За період  січені – грудень 2017 року  до служби зайнятості надійшло  783 вакансії від 166  роботодавців Станично-Луганського району, використано 734 вакансії. Загальний рівень  забезпечення роботодавців робочою силою  становить  93,7 %.

-    - з початку року управлінням праці та соціального захисту населення нараховані та виплачені кошти на житлові субсидії населенню, пільги, адресну цільову грошову допомогу малозабезпеченим громадянам, сім'ям з дітьми, інші види соціальної допомоги на загальну суму 149680,98 тис.грн.;

Бюджетне фінансування за 2017 рік по РТМО склало: план 65289,605 тис. грн., фактично використано 46270,018 тис. грн. або 70,87%, це становить 947,79 грн. на 1 мешканця, крім того залучено позабюджетних асигнувань 2766,246 тис. грн. Отримано гуманітарної і спонсорської допомоги на суму 2563,154 тис. грн.,у тому числі медичного обладнання і меблів  на загальну суму 2523,367 тис. грн. В якості гуманітарної допомоги з  благодійних фондів надійшло медичне обладнання і меблі. За рахунок субвенції з державного бюджету – портативний цифровий ультразвуковий сканер, рентгенівська система. Бюджетне фінансування за 2017 рік по рЦПМСД склало план 15603,820 тис. грн. Фактично використано 14725,109 тис. грн., або 94,37%. Позабюджетні фінансування склали 3545,361 тис. грн.

Комунальним закладом «Станично-Луганський районний будинок культури» за 2017 рік було проведено 157 районних заходів, на яких були присутні 24219 особа, з них 16810 дорослих та молоді і 7409 дітей.

Колективи будинків культури неодноразово приймали участь у заходах обласного рівня, а саме в конкурсах, обласних фестивалях та в святкуванні річниць;

У 2017 році  в районі облаштовано 3 нових спортивних майданчика з

не стандартним тренажерним обладнанням в Широківській ЗОШ, Кіндрашівській ЗОШ та Велиоченигівській ЗОШ.                                          В районі відновилися прове

дення змагань серед колективів фізкультури району.                                              

В 2017 році в районі проведено   57   спортивно-масових заходів районного рівня, спортсмени взяли участь у  35 обласних,  11 всеукраїнських змаганнях та  4 міжнародних.

 

     Заслухавши та обговоривши звіт про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району за 2017 рік , керуючись п.16, ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку        Станично-Луганського району за 2017 рік прийняти до відома.

 

2. Рекомендувати сільським та селищним головам:

- провести роботу стосовно визначення основних проблемних питань відповідних територій щодо будівництва, реконструкції та модернізації місцевої інфраструктури, що потребує залучення додаткового фінансування та подати сформовані пропозиції до райдержадміністрації;

- вжити необхідні заходи щодо вирішення проблемних питань, що стримують економічний та соціальний розвиток територій, розробити дійові механізми з  залучення інвестиційних коштів та розробки інвестиційних проектів, спрямованих на залучення грантових коштів  для громад.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                                  В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                   №21/4

смт Станиця Луганська

 

Про хід виконання  районної Програми

розвитку та підтримки

малого та середнього підприємництва

Станично-Луганського району

на 2016-2017 роки за 12 місяців 2017 року.

 

 

Заслухавши інформацію управління економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації про хід виконання  районної Програми розвитку  та підтримки малого та середнього підприємництва у Станично-Луганському  районі на 2016-2017 роки  за 12 місяців 2017 року, керуючись п.16  ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

          1. Інформацію управління економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації про хід виконання  районної Програми розвитку  та підтримки малого та середнього підприємництва у Станично-Луганському  районі на 2016-2017 роки  за  12 місяців 2017 року прийняти до відома.

 

          2. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань підприємницької діяльності, інвестицій, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                                  В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                           №21/5

смт Станиця Луганська

 

 

Про підсумки  виконання

Плану заходів на 2017-2018 роки

з реалізації Стратегії розвитку

Станично-Луганського району

до 2020 року за 2017 рік

 

         З урахуванням аналізу виконання завдань Плану заходів на 2017-2018 роки з реалізації Стратегії розвитку Станично-Луганського району до 2020 року за 2017 рік , затвердженої рішенням сесії  від 23 червня 2017 року № 14/10, відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про засади державної регіональної політики», «Про стимулювання розвитку регіонів», постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385 «Про затвердження Державної  стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», Порядку розроблення  регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також  проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 932, згідно п.16 ч.1 ст.43 Закону України "Про місцеве самоврядування" районна рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

1.     Звіт про підсумки  виконання Плану заходів на 2017-2018 роки з реалізації Стратегії розвитку Станично-Луганського району до 2020 року за 2017 рік взяти до відома.

 

2.     Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                                  В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

РІшенНЯ

23 лютого 2018 року

смт. Станиця Луганська                                                             № 21/6

 

«Про     затвердження       звіту   про

 виконання  районного бюджету за  2017 рік»

 

          Розглянувши звіт про виконання районного бюджету  за 2017 рік районна рада визначає, що організація виконання районного бюджету  на протязі звітного періоду здійснювалась у відповідності з вимогами Бюджетного кодексу України, Закону України „Про Державний бюджет України на 2017 рік” рішенням   районної ради  сьомого скликання  від 23 грудня 2016 року № 10/3  «Про затвердження  районного бюджету  на 2017 рік» (із змінами та доповненнями).

         До загального фонду районного бюджету, без урахування міжбюджетних трансфертів за 12 місяців  2017 року надійшло 43 315,1 тис.грн податків, зборів та інших обов'язкових платежів, що на 1 946,1 тис.грн або на 4,7 %  більше уточнених планових показників звітного періоду, та більше фактичних надходжень минулого року на 17 553,3 тис.грн, або на 68,1 %.        

         Касові видатки на утримання  бюджетних установ  які фінансуються з районного бюджету та інших заходів склали 308 975,7 тис.грн. що на 43 % більше показників  минулого року, або на  93 172  тис.грн.

У порівнянні з минулим роком  збільшені видатки  на державне управління на 55,1%, або на 1 039 тис.грн., на  освіту – на 46,5 %, або на 29 502,9 тис.грн., на охорону здоров’я на 15 610,5 тис.грн. або на 42,7 %, на соціальний захист на 42 487,9 тис.грн.,  на культуру та мистецтво на 65 %  або на  4 296,3 тис.грн., на фізичну культуру та спорт на 518,1 тис.грн.

Згідно з пунктом  4 статті 80 Бюджетного Кодексу України, керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”   районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Затвердити  звіт про виконання районного бюджету за  2017 ріку  по доходах в обсязі  335 024 117,55 грн, в тому числі загального фонду – 317 790 445,14 грн. спеціального фонду – 17 233 672,41 грн, по видатках в обсязі 336 413 364,39 грн. в тому числі загального фонду – 308 975 659,55 грн, спеціального фонду – 27 437 704,84 грн, з перевищенням  доходів над видатками по загальному фонду  8 814 785,59 грн. та видатків над доходами по спеціальному фонду – 10 204 032,43 грн.

2.  Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                          В.О.МЯГКИЙ                                                                              

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                   №21/7

смт Станиця Луганська

 

Про хід виконання Районної програми

соціально-правового захисту дітей на

2015-2018 роки за 2017 рік.

        

           Розглянувши листа  Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 69 від 07.02.2018 року та заслухавши інформацію начальника служби у справах дітей райдержадміністрації «Про хід виконання Районної програми соціально-правового захисту дітей на 2015-2018 роки за 2017 рік», керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Звіт  про хід виконання Районної програми соціально-правового захисту дітей на 2015-2018 роки за 2017 рік  прийняти до відома.

 

 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                   №21/8

смт Станиця Луганська

 

Про виконання Районної програми

реалізації молодіжної політики в

Станично-Луганському районі

на 2016-2020 роки за 2017 рік

 

Розглянувши лист від Станично-Луганської районної державної адміністрації вих. №79  від 09.02.2018 року та заслухавши звіт з виконання Районної програми реалізації молодіжної політики на 2016-2020 роки, на підставі п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт з виконання Районної програми реалізації молодіжної політики на 2016-2020 роки прийняти до відома

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                              В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                   №21/9

смт Станиця Луганська

 

Про  виконання Районної програми

розвитку фізичної культури і спорту

на 2017-2020 роки за 2017 рік

 

Розглянувши листа  Станично-Луганської районної державної адміністрації вих. № 80 від 09.02.2018 року та заслухавши звіт з виконання Районної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки  за 2017 рік, керуючись  п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт з виконання Районної програми Розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2020 роки  за 2017 рік прийняти до відома.

 

2.  Відділу у справах молоді та спорту Станично-Луганської райдержадміністрації протягом 1 кварталу 2019 року надати звіт про виконання Районної програми розвитку фізичної культури та спорту в Станично-Луганському районі на 2017-2020 роки  за 2018 рік.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                                       В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                   №21/10

смт Станиця Луганська

 

Про звіт з виконання

Програми розвитку екологічної

мережі Станично-Луганського району

Луганської області на 2017 – 2020 роки

за 2017 рік.

 

         Розглянувши листа голови райдержадміністрації  вхд. № 95 від 13.02.2018 року та заслухавши звіт   начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації про виконання Програми розвитку екологічної мережі Станично-Луганського району Луганської області на 2017-2020 роки та схеми екологічної мережі Станично-Луганського району Луганської області  за 2017 рік, відповідно до рішення Станично-Луганської районної ради сьомого скликання від 3 березня 2017 року «Про затвердження Програми розвитку екологічної мережі Станично-Луганського району Луганської області на 2017-2020 роки та схеми екологічної мережі Станично-Луганського району Луганської області», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Звіт з виконання Програми розвитку екологічної мережі Станично-Луганського району Луганської області на 2017-2020 роки та схеми екологічної мережі Станично-Луганського району Луганської області за 2017 рік  прийняти до відома.

2.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань з питань агропромислового комплексу, земельним ресурсам та охороні навколишнього середовища.

 

Голова районної ради                                                     В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО -  ЛУГАНСЬКА   РАЙОННА   РАДА

     СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

     ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

                                                                      Р І Ш Е Н Н Я

 

 

23 лютого 2018 року                                                                   №21/11

смт Станиця Луганська

 

Про виконання програми

«Обдаровані діти Станично-Луганського

 району на 2016-2020 роки» за 2017 рік

 

             Заслухавши звіт  відділу освіти райдержадміністрації про виконання районної програми «Обдаровані діти Станично-Луганського району на 2016-2020 роки» за 2017 рік, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.     Інформацію  відділу освіти Станично-Луганської РДА  про виконання районної програми «Обдаровані діти Станично-Луганського району на 2016-2020 роки» за 2017 рік прийняти до відома.

2.     Доручити   відділу освіти райдержадміністрації розробити комплекс заходів для забезпечення  подальшого розвитку системи роботи з обдарованими дітьми району і забезпечити збереження та розширення мережі гуртків, факультативів, курсів за вибором.

3.     Відділу освіти Станично-Луганської райдержадміністрації розглянути можливість оздоровлення обдарованих дітей за рахунок місцевого бюджету.

4.     Відділу освіти Станично-Луганської райдержадміністрації передбачити проведення заходів із заохочення обдарованих дітей.

5.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                   №21/12

смт Станиця Луганська

 

 

 Про  виконання  Програми

 з надання одноразової грошової

 допомоги за рахунок коштів районного

 бюджету в Станично-Луганському районі

 на 2016 – 2018 роки  за 2017 рік

 

Розглянувши листа  Станично-Луганської районної державної адміністрації вих. № 78 від 09.02.2018 року  та заслухавши звіт про хід виконання Програми з надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів районного бюджету в Станично-Луганському районі на 2016 – 2018 роки за 2017 рік, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.    Звіт про хід виконання Програми з надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів районного бюджету в Станично-Луганському районі на 2016 – 2018 роки за 2017 рік  прийняти до відома.

2.    Управлінню соціального захисту населення Станично-Луганської райдержадміністрації протягом 1 кварталу 2019 року надати заключний звіт про  виконання  Програми.

    3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                                               В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                   №21/13

смт Станиця Луганська

 

Про заключний звіт з виконання Програми

зайнятості населення Станично-Луганського

району на період до 2017 року.

 

         Розглянувши лист Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №62 від 06.02 2018 року  щодо розгляду на черговій сесії районної ради питання про заключний звіт з виконання Програми зайнятості населення Станично-Луганського району до 2017 року та заслухавши звіт начальника управління соціального захисту населення Станично-Луганської райдержадміністрації, керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                 Заключний звіт про виконання   Програми зайнятості населення Станично-Луганського району на період до 2017 року  прийняти до відома.

 

2.                 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                                   В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                   №21/14

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Програми зайнятості населення

Станично-Луганського району на 2018-2020 роки

та включення її до Програми економічного і

соціального розвитку Станично-Луганського

району на 2018 рік.

 

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 96  від 13.02.2018 року,  відповідно до статті 18 Закону України „Про зайнятість населення”, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.       Затвердити  Програму зайнятості населення Станично-Луганського району  на 2018-2020 роки та включити її до Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік (додається).

 

2.       Визначити відповідальним виконавцем Програми управління соціального захисту населення райдержадміністрації .

 

3. Управлінню  соціального захисту населення районної державної адміністрації  щороку інформувати районну раду про хід виконання Програми.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення  покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                          В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                   №21/15

смт Станиця Луганська

 

Про звіт про виконання Програми фінансової підтримки

КП «Теплосервіс Станично-Луганського району»

шляхом здійснення внесків до статутного капіталу

підприємства на 2017 рік.

 

 

         Розглянувши звіт комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району» про виконання Програми фінансової підтримки КП «Теплосервіс Станично-Луганського району» шляхом здійснення внесків до статутного капіталу підприємства на 2017 рік, керуючись рішенням Станично-Луганської районної ради №14/6 від 23.06.2017 р. «Про затвердження Програми фінансової підтримки КП «Теплосервіс Станично-Луганського району» шляхом здійснення внесків до статутного капіталу підприємства на 2017 рік та включення її до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2017 рік», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району»  про виконання Програми фінансової підтримки КП «Теплосервіс Станично-Луганського району» шляхом здійснення внесків до статутного капіталу підприємства на 2017 рік прийняти до відома.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів Станично-Луганської районної ради.

 

 

Голова районної ради                                                     В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                   №21/16

смт Станиця Луганська

 

 

Про затвердження Програми

«Фінансової підтримки комунального

підприємства «Теплосервіс Станично-

Луганського району» шляхом здійснення

внесків до статутного капіталу підприємства

на 2018 рік» та включення її до Програми

економічного і соціального розвитку

Станично-Луганського району на 2018 рік.

          

Розглянувши лист Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №85 від 12.02.2018 року, враховуючи розпорядження голови обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 06 квітня 2017 року № 214 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 23.12.2016 № 781», розпорядження Станично-Луганської районної державної адміністрації від 09 лютого 2018 року № 29, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму «Фінансової підтримки комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району» шляхом здійснення внесків до статутного капіталу підприємства на 2018 рік» (додається).

2.  Відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва райдержадміністрації інформувати районну раду про хід виконання Програми у другому півріччі 2018 року.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                     В.О.МЯГКИЙ

 

 

                                                                                                           ПРОЕКТ

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                   №21/17

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Районної цільової програми сприяння розвитку громадського суспільства на 2018-2020 роки та включення її до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік.

         Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 81 від 09 лютого 2018 року, враховуючи розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 лютого 2017 року № 115 «Про затвердження Регіональної цільової програми сприяння розвитку громадського суспільства в Луганській області на 2017-2020 роки», відповідно до Указу Президента України від 26 лютого 2016 року № 68/2016 «Про сприяння розвитку громадського суспільства в Україні», з метою налагодження ефективного діалогу та партнерських відносин між місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями з питань забезпечення прав і свобод людини, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

         1. Затвердити Районну цільову програму сприяння розвитку громадського суспільства на 2018-2020 роки та включити її до Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік (додається).

         2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності прав людини, депутатської діяльності та етиці.

 

 

Голова районної ради                                                     В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                   №21/18

смт Станиця Луганська

 

Про призначення  Порохні С.В.

на посаду директора комунального закладу

«Станично-Луганська районна

дитячо-юнацька спортивна школа »

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської РДА  №475 від 02.02.2018 року та подання відділу освіти райдержадміністрації №82 від 31.01.2018 року на підставі заяви Порохні Сніжани Вікторівни від 31.02.2018 року, керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Станично-Луганська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

       Призначити Порохню Сніжану Вікторівну на посаду директора комунального закладу «Станично-Луганська районна дитячо-юнацька спортивна школа».

 

 

Голова районної ради                                                                       В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                             

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

23 лютого 2018 року

смт. Станиця Луганська                                                             № 21/19

 

Про затвердження Статуту «Комунального

опорного закладу  «Теплівський

навчально-виховний комплекс

Станично-Луганського району Луганської області»

в новій редакції

 

Розглянувши  листа Станично-Луганської РДА   вхд. №54 від 05.02.2018 року, з метою приведення у відповідність до чинного законодавства установчих документів Комунального опорного закладу «Теплівський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області», відповідно до прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про освіту», ст. 57 Господарського кодексу України, ст.15, ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань», рішення сесії Станично-Луганської селищної ради № 17/10 від 27.10.2017 року «Про надання статусу опорного навчального закладу КЗ «Теплівський навчально-виховний комплекс Станично-луганського району Луганської області», керуючись      п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.     Затвердити Статут Комунального опорного закладу «Теплівський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області» у новій редакції (Додається).

2.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

23 лютого 2018 року

смт. Станиця Луганська                                                             № 21/20

 

Про надання згоди на укладання

договору оренди між КУ «Стадіон

«Нива» Станично-Луганського району»

та ТОВ «Будівельна група «Будрегіон»»

 

Розглянувши листа  комунальної установи «Стадіон «Нива» Станично-Луганського району» вхд. № 18 від 16.01.2018 року, згідно із Положенням про оренду майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району від 06.04.2012 року, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на укладання договору оренди між КУ «Стадіон «Нива» Станично-Луганського району» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Будівельна група «Будрегіон»», код ЄДРПОУ 40097158. Місцезнаходження: 93652, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, проспект Гвардійський, буд. 13, офіс 211, згідно чинного законодавства.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв'язку й торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                   №21/21

смт Станиця Луганська

Про надання згоди на укладання договору оренди між КЗ «Станично-Луганський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та Комишненською сільською радою Станично-Луганського району

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Розглянувши лист від Комунального закладу «Станично-Луганський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» вхд. № 68 від 07.02.2018 року, згідно із Положенням про оренду майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженого рішення сесії районної ради від 06.04.2012 року № 16/11, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на укладання договору оренди між КУ «Станично-Луганський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та Камишненською сільською радою, код ЄДРПОУ 04337357. Місцезнаходження: 93644, Луганська область, Станично-Луганський район, с. Комишне, вулиця Центральна, будинок 1, як з бюджетною організацією.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв'язку й торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                   № 21/22

смт Станиця Луганська

Про надання згоди на укладання договору оренди між КЗ «Станично-Луганський районний центр дитячої та юнацької творчості «Світанок»» та ГО «Дитячий Станично-Луганський центр сприяння розвитку дітей з обмеженими можливостями «Бебіленд»»

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Розглянувши лист від Комунального закладу «Станично-Луганський районний центр дитячої та юнацької творчості «Світанок»» вхд. № 116 від 19.02.2018 року, згідно із Положенням про оренду майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського районну від 06.04.2012 року, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на укладання договору оренди між КУ «Станично-Луганський районний центр дитячої та юнацької творчості «Світанок»» та Громадською організацією «Дитячий Станично-Луганський центр сприяння розвитку дітей з обмеженими можливостями «Бебіленд»», код ЄДРПОУ 41773345. Місцезнаходження юридичної особи: 93601, Луганська область, Станично-Луганський район, смт. Станиця Луганська, вулиця Центральна, будинок 9 кв. 1, як з неприбутковою організацією.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв'язку й торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

23 лютого 2018 року

смт. Станиця Луганська                                                             № 21/23

Про надання згоди на укладання договору оренди між Станично-Луганським РТМО та

ФОП Моряк Є.О.

 
 

 

 

 

 

 

 

 


Розглянувши лист від Станично-Луганського РТМО вхд. № 860 від 15.12.2017 року, згідно із Положенням про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району від 06.04.2012 року, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на укладання договору оренди між Станично-Луганським РТМО та ФОП Моряк Є.О., реєстраційний номер облікової картки платника податків - 3333308110, місце проживання: 93602, Луганська область, Станично-Луганський район, смт. Станиця Луганська, вулиця Деповська (Піонерська), будинок 16 кв. 86.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв'язку й торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

23 лютого 2018 року

смт. Станиця Луганська                                                             № 21/24

 

 

 

Про списання основних засобів з балансу

Станично-Луганського районного

територіального медичного об’єднання

 

Розглянувши лист від Станично-Луганського районного територіального медичного об'єднання вхд. № 860  від 15.12.2017 року, керуючись Положенням «Про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району», затвердженого рішенням № 28/19 від 20.09.2013р., на підставі п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Списати з балансу Станично-Луганського районного територіального медичного об’єднання (далі РТМО) рентген апарат РУМ-20.

2. Відповідно до Положення «Про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району», РТМО зробити списання з балансу основних засобів, розібрати списані медичні прилади та комісійне визначити придатність складових обладнання для подальшого використання.

3. Бухгалтерії РТМО оприбуткувати придатні для подальшого використання складові обладнання, непридатні – оприбуткувати, як металобрухт, з подальшою реалізацією, згідно чинного законодавства. Оформити відповідні документи.

4. Бухгалтерії РТМО подати до районної ради у місячний строк після закінчення процедури розбирання та оприбуткування звіт про списання майна.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

                                                 

 

Голова районної ради                                                               В.О. МЯГКИЙ

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

  Рішення

23 лютого 2018 року                                                               № 21/25

смт Станиця Луганська

 

Про надання дозволу на укладання договору

про міжбюджетні розрахунки з ОТГ смт Біловодськ

за надання спеціалізованої  акушерської допомоги

вагітним, роділлям, породіллям та оперативної,

 ургентної  гінекологічної допомоги жінкам 

Станично-Луганського району Луганської області

міжрайонним акушерсько-гінекологічним відділенням

 комунального закладу«Біловодська центральна

районна лікарня»

 

Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №132  від 21.02.2018 року щодо укладання договору між Станично-Луганською районною радою та Біловодською селищною радою про міжбюджетні розрахунки за надання спеціалізованої акушерської допомоги вагітним, роділлям, породіллям та оперативної, ургентної гінекологічної допомоги жінкам Станично-Луганського району Луганської області міжрайонним акушерсько-гінекологічним відділенням комунального закладу «Біловодська центральна районна лікарня», відповідно до ст. 101 Бюджетного кодексу України, Постанови КМУ № 1132 від 15.12.2010 року, керуючись ч. 2 ст. 43  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати голові Станично-Луганської районної ради Мягкому Віктору Олександровичу дозвіл на укладання договору з Біловодською селищною радою в особі голови Олєйнікова Едуарда Миколайовича про міжбюджетні розрахунки за надання спеціалізованої акушерської допомоги вагітним, роділлям, породіллям та оперативної, ургентної гінекологічної допомоги жінкам Станично-Луганського району Луганської області міжрайонним акушерсько-гінекологічним відділенням комунального закладу «Біловодська центральна районна лікарня» у 2018 році.

 

        2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                              В.О. МЯГКИЙ

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

  Рішення

23 лютого 2018 року                                                               № 21/27

смт Станиця Луганська

 

Про надання дозволу на передачу

автомобіля ЗАЗ 110307 з балансу

Станично-Луганської районної ради

на баланс КУ «Районний методичний

кабінет працівників освіти

Станично-Луганського району»

 

Розглянувши лист від КУ «Районний методичний кабінет працівників освіти Станично-Луганського району» вхд. №123 від 20.02.2018 року про передачу на баланс закладу автомобіля, враховуючи лист відділу освіти Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №124 від 20.02.2018 року, згідно Положення про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженого рішенням сесії районної ради від 20.09.2013 № 28/19, керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43, ч. 4, 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Надати дозвіл на передачу з балансу Станично-Луганської районної ради на баланс КУ «Районний методичний кабінет працівників освіти Станично-Луганського району» автомобіль ЗАЗ 110307, реєстраційний номер ВВ 0290 АО, 2003 року випуску, інвентарний номер 10500009, балансовою вартістю 17690 грн.

         2. Передачу матеріальних цінностей зробити відповідно до Положення про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв'язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                       В.О. Мягкий

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

Рішення

23 лютого 2018 року                                                                       № 21/28

смт Станиця Луганська

 

Про надання дозволу на передачу

автомобіля ВАЗ 2107 з балансу

Станично-Луганської районної ради

на баланс КЗ «Станично-Луганський

РЦДЮТ «Світанок»»

 

 

Розглянувши лист від КЗ «Станично-Луганський РЦДЮТ «Світанок» вхд. № 121 від 20.02.2018 року про передачу на баланс закладу автомобіля, враховуючи лист Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №725 від 20.02.2018 року щодо розірвання договору оренди на вищезазначений автомобіль, згідно Положення про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженого рішенням сесії районної ради від 20.09.2013 № 28/19, керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43, ч. 4, 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Надати дозвіл на передачу з балансу Станично-Луганської районної ради на баланс КЗ «Станично-Луганський РЦДЮТ «Світанок» автомобіль ВАЗ 2107, реєстраційний номер ВВ 8921 СР, рік випуску 2005 року, інвентарний номер 10500006, балансовою вартістю 21150 грн.

         2. Передачу матеріальних цінностей зробити відповідно до Положення про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв'язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                            В.О. Мягкий

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

Рішення

23 лютого 2018 року                                                                       № 21/29

смт Станиця Луганська

 

Про створення тендерного комітету

та затвердження Положення про тендерний

комітет Станично-Луганської районної ради

 

 

З метою забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвитку добросовісної конкуренції, відповідно до ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі», наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30 березня 2016 року № 557 «Про затвердження Типового положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб)», на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 166 «Про затвердження Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків», наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 18 березня 2016 року № 473 «Про визначення веб-порталу Уповноваженого органу з питань закупівель у складі електронної системи закупівель та забезпечення його функціонування», керуючись ч.2 ст. 43 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Створити тендерний комітет у Станично-Луганській районній раді та затвердити склад тендерного комітету ( Додаток 1).

2. Затвердити Положення про тендерний комітет Станично-Луганської  районної ради (Додаток 2).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності прав людини, депутатської діяльності та етиці.

 

 

Голова  районної ради                                                      В.О. МЯГКИЙ                                           

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

Рішення

 

23 лютого 2018 року                                                                       № 21/30

смт Станиця Луганська

 

Про надання дозволу Станично-Луганській

районній раді на придбання повнопривідного

легкового  автомобіля вартістю 600000 грн.

 

Розглянувши доповідну записку заступника голови районної ради Миронова М.Ю. від 09 лютого 2018 року щодо придбання повнопривідного легкового автомобіля для Станично-Луганської районної ради, враховуючи надані цінові пропозиції, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ч.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл Станично-Луганській районній раді на придбання  повнопривідного легкового  автомобіля вартістю 600000 грн.  

 

           2. Придбання легкового автомобіля здійснювати відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».

 

          3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                       В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                              

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року

смт. Станиця Луганська                                                             № 21/31

 

Про надання дозволу

на придбання автобусу

КЗ «Станично-Луганський

районній будинок культури»

 

Розглянувши лист Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 108  від 16 лютого 2018 року щодо придбання автобусу, враховуючи надані цінові пропозиції, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ч.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл КЗ «Станично-Луганський районний будинок культури»  на придбання автобусу  вартістю 1600000 грн.

 

           2. Придбання автобусу здійснювати відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».

 

          3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                       В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року

смт. Станиця Луганська                                                             № 21/32

 

Про надання дозволу на забезпечення

харчуванням учнів 5-11 класів у загальноосвітніх

навчальних закладах комунальної форми

власності, розташованих на території Валуйської

сільської ради у  1 півріччі 2018  року.

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації № 130 від 21.02.2018 року, листа Валуйської сільської ради, звернення батьківського комітету та депутатський запит депутатів районної ради, з метою забезпечення учнів повноцінним раціональним харчуванням, збереження здоров'я дітей загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності, та враховуючи спільний наказ Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров'я України від 15 серпня 2006 року  № 620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах» та керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 року № 116 « Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість» (із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України № 16 від 18 січня 2016 року), ст. 25 Закону України «про освіту», враховуючи рішення Валуйської сільської ради №51/5 від 16.02.2018 року, керуючись  ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»   районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Забезпечити харчуванням учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності у 1 півріччі 2018 року, розташованих на території Валуйської сільської ради за рахунок  коштів Валуйської сільської ради та передбачити на зазначену мету відповідні видатки з районного бюджету.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                                В.О.МЯГКИЙ

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

 СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                       № 21/33

смт Станиця Луганська

 

Про внесення  змін та доповнень до  Програми 

економічного   і соціального розвитку

Станично-Луганського району на 2018 рік

 

        Розглянувши лист від Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 91   від 13.02.2018 року,  відповідно до статей 6, 13,  пункту 1 статті 17 Закону України «Про державне прогнозування і розробку програм економічного і соціального розвитку України» та Постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розробку прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку, основних напрямів бюджетної політики», з метою забезпечення повноцінного функціонування структурних підрозділів райдержадміністрації, забезпечення оптимального балансу інтересів держави, місцевих органів влади та самоврядування, відновлення економічного зростання на базі інвестиційної складової, що стане базовою передумовою для розв‘язання соціально-економічних проблем та підвищення добробуту населення на території району, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

       1. Внести зміни  до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік, а саме до Додатку 2 «Заходи щодо забезпечення виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2018 рік»,  до Додатку 3 «Перелік місцевих (цільових) програм, діючих на території Станично-луганського району, які передбачається виконувати у 2018 році та Додатку 4 «Перелік інвестиційних проектів за пріоритетними напрямками соціально-економічного розвитку, які передбачається реалізувати у 2018 році у Станично-Луганському районі», згідно додатків.

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                      В.О. МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року

смт. Станиця Луганська                                                             № 21/35

 

Про встановлення заборони

відвідування лісових (хвойних)

насаджень Станично-Луганського

району в пожежонебезпечний період

з 01.04.18 року  по 31.10.2018  року

 

         З метою недопущення лісових пожеж у лісах району, посилення протипожежного захисту лісів району, відповідно до п.3 Інструкції «З організації ведення обліку пожеж та їх наслідків в системі Держкомлісгоспу України», Правил пожежної безпеки в лісах України, керуючись  ст. 86, ст. 88  Лісового Кодексу України, ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування України», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                 Протягом пожежонебезпечного періоду з 01.04 по 31.10.2018 року встановити заборону на дії, передбачені п. 3 Правил пожежної безпеки в лісах України, затверджених наказом Державного комітету лісового господарства України №278 від 27.12.2004 року згідно додатку 1 до цього рішення.

2.                Посадовим особам  Державного підприємства «Станично-Луганське досвідне лісомисливське господарства» вжити заходи щодо недопущення порушень «Правил пожежної безпеки в лісах України».

3.                Директору Державного підприємства «Станично-Луганське досвідне лісомисливське господарство» надати інформаційний матеріал з роз’ясненням стосовно цього питання у ЗМІ.

4.                Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів і охорони навколишнього природного середовища.

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року

смт. Станиця Луганська                                                             № 21/36

 

Про оголошення в місцях масового                       

розмноження диких тварин та вирощування

потомства дикими тваринами «сезону тиші»

на території Державного підприємства

«Станично-Луганське досвідне

лісомисливське господарство»

 

         На підставі ч.5 статті 39 Закону України «Про тваринний світ», ч.1, ч.2 статті 27 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», Порядком визначення територій для охорони та відтворення мисливських тварин (відтворювальних ділянок), затвердженого наказом Державного комітету лісового господарства України від 22.01.2004 № 4, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 05.02.2004 N 158/8757, розглянувши лист Державного підприємства «Станично-Луганське досвідне лісомисливське господарство», керуючись пунктом 24  частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                               Визначити місця масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами (відтворених ділянках) згідно з додатком №1.

           2. Оголосити з 1 квітня 2018 року  по 15 червня 2018 року «сезон тиші» в місцях масового розмноження диких тварин та вирощування потомства дикими тваринами  та обмежити  господарську діяльність та проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою.

3. Проінформувати населення через засоби масової інформації про заборону проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою у місцях масового розмноження тварин.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів і охорони навколишнього природного середовища.

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

РІшенНЯ

23 лютого 2018 року

смт. Станиця Луганська                                                             № 21/37

 

Про умови оплати праці голови

Станично-Луганської районної ради

на 2018 рік

 

         Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», керуючись ч.2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Умови оплати праці голови районної ради на 2018 рік визначити відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів» у тому числі встановити надбавку за результатами праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг і вислугу років.

2. Встановити доплату у розмірі 5 відсотків посадового окладу, враховуючи науковий ступень кандидата економічних наук  ДК № 058292 Мягкого Віктора Олександровича «Рішення президії Вищої атестаційної комісії від 10.03.2010 року (протокол № 29.06/2)».

        3. Виплату разової матеріальної допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки голови районної ради та матеріальну допомогу на вирішення соціально–побутових питань при наявності економії фонду оплати праці здійснювати  згідно розпорядження голови районної ради сьомого скликання.

        4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О.МЯГКИЙ                                                                             

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року

смт. Станиця Луганська                                                             № 21/38

 

Про преміювання голови

Станично-Луганської районної ради

на 2018 рік

 

         Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», керуючись ч.2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Преміювання голови здійснювати щомісячно у розмірі 30 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок та доплат,  в межах затверджених витрат на оплату праці  на 2018 рік.

         2. При наявності економії фонду оплати праці питання про преміювання голови районної ради вище 30 відсотків виносити на розгляд сесії.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О.МЯГКИЙ                                                                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                               №21/39

смт. Станиця Луганська                                                            

 

Про умови оплати  праці

заступника голови

Станично-Луганської районної

 ради на 2018 рік

 

         Відповідно до Постанови  Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», керуючись ч.2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Умови оплати праці заступника голови районної ради на 2018 рік визначити відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», у тому числі встановити надбавку за результатами праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг і вислугу років.

         2. Виплату разової матеріальної допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки заступнику голови районної ради та матеріальну допомогу на вирішення соціально–побутових питань при наявності економії фонду оплати праці здійснювати  згідно розпорядження голови районної ради сьомого скликання.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                                В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року

смт. Станиця Луганська                                                             №21/39

 

Про умови оплати  праці

заступника голови

Станично-Луганської районної

 ради на 2018 рік

 

         Відповідно до  Постанови  Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», керуючись ч.2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Умови оплати праці заступника голови районної ради на 2018 рік визначити відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», у тому числі встановити надбавку за результатами праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг і вислугу років.

         2. Виплату разової матеріальної допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки заступнику голови районної ради та матеріальну допомогу на вирішення соціально–побутових питань при наявності економії фонду оплати праці здійснювати  згідно розпорядження голови районної ради сьомого скликання.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                                В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року

смт. Станиця Луганська                                                             №21/40

 

Про преміювання заступника голови

Станично-Луганської районної

 ради на 2018 рік

 

         Відповідно до Постанови  Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», керуючись ч.2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                Преміювання заступника голови районної ради здійснювати щомісячно у розмірі 30 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок та доплат,  в межах затверджених витрат на оплату праці  на 2018 рік.

2.                При наявності економії фонду оплати праці питання про преміювання заступника голови районної ради вище 30 відсотків виносити на розгляд сесії.     

 3.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                                      В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

РІшенНЯ

 

23 лютого 2018 року

смт. Станиця Луганська                                                             №21/34

 

Про внесення змін до

районного бюджет на 2018 рік

 

У відповідності до п.17 ч.1 ст. 43, ч.2 ст. 61, ст.ст. 62 - 64  Закону України  «Про місцеве самоврядування  в Україні», ст.ст. 71-72, ст. 78, ст. 89, ст. 91, ст. 93, ст.ст. 96-97 ст. 103(2), ст. 103(4) Бюджетного кодексу України  Станично-Луганська  районна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.         Внести зміни до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 20/3 «Про районний бюджет на 2018 рік»

 

1.1.         Викласти пункт 1 рішення у новій редакції:

 

 « 1. Визначити на 2018 рік:

-  доходи районного  бюджету у сумі 354 358 069 грн., в тому числі доходи загального фонду -  352 344 166 грн., доходи спеціального фонду – 2 013 903 грн., згідно з додатком № 1 цього рішення;

-  видатки районного бюджету у сумі 376 041 832,71  грн., в тому числі видатки загального фонду – 358 341 854,62 грн., видатки спеціального фонду  17 699 978,09 гривень;

          - профіцит районного бюджету у сумі 21 683 763,71 грн., в тому числі загального фонду 5 997 688,62 грн. спеціального фонду 15 686 075,09 грн. згідно з додатком № 2  до цього рішення».

 

          1.2.   У пункті 2 цифри «351 531 692», «1 903 903» замінити цифрами «358 341 854,62», «17 699 978,09»

 

          1.2.   У пункті 7 цифру «903 639» замінити на «1 575 739».

         

          1.3.   Додатки 1 – 6 рішення викласти у новій редакції, що додаються.

 

2. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію районної  ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                                     В.О.МЯГКИЙ

 

             СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

          СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

           ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

23 лютого 2018 року                                                                           №21/41

смт Станиця Луганська

 

Про надання згоди

на співфінансування

 

        Розглянувши листа  Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 134 від 21.02.2018 року, з метою забезпечення повноцінного функціонування комунальних підприємств району, забезпечення інтересів місцевих органів влади та самоврядування, відновлення економічного зростання на базі інвестиційної складової, що стане базовою передумовою для розв‘язання соціально-економічних проблем та підвищення добробуту населення на території району, згідно Закону України «Про державне прогнозування і розробку програм економічного і соціального розвитку України» та постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розробку прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку, основних напрямів бюджетної політики», керуючись  ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна  рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на співфінансування з місцевого бюджету в обсязі 10 % вартості проекту «Придбання комунальної (спеціалізованої) техніки для потреб Станично-Луганського району» в сумі 2440,04 тис.грн.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

   Голова районної ради                                                                В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

           СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

            ДВАДЦАТЬ ПЕРША СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

23 лютого 2018 року                                                                   № 21/26

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до штатного

 розпису комунального закладу

«Станично-Луганський районний

 центр  первинної медико-санітарної

 допомоги»

 

Розглянувши  лист Станично-Луганського районного центру первинної медико-санітарної допомоги № 55 від 29.01.2018р. щодо внесення змін до штатного розпису КЗ «Станично-Луганський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону «Про місцеве самоврядування» в Україні  районна рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до штатного розпису КЗ «Станично-Луганський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» збільшивши штат працівників на три одиниці водіїв у зв'язку з придбанням трьох автомобілів спеціального медичного призначення.

 

2. Нарахування заробітної плати здійснювати в межах фонду оплати праці.

 

3. Контроль за виконанням цього питання покласти на постійну комісію з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО -  ЛУГАНСЬКА   РАЙОННА   РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

  ДЕВ'ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

 

15  грудня  2017 року                                                                            №19/ 1

смт. Станиця Луганська

 

Про затвердження змін до Районної програми цивільного захисту Станично-Луганського району на 2017-2020 роки

 

 

          Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 840 від 12.12.2017 року, з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного ті природного характеру, враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської районної державної адміністрації №432 від 08.12.2017 року «Про схвалення змін до Районної програми цивільного захисту Станично-Луганського району на 2017-2020 роки», керуючись статтею 98  Кодексу цивільного захисту України,  пунктом 16 частини 1 статті 43 Закон України «Про місцеве самоврядування  в Україні» районна рада

        

В И Р І Ш И Л А:

         

1. Затвердити зміни до Районної програми цивільного захисту Станично-Луганського району на 2017-2020 роки та включити їх до Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік (додається).

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА   РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

15  грудня  2017 року                                                                             №19/2

смт. Станиця Луганська

 

Про внесення змін до Комплексної цільової програми для пільгових категорій населення району на 2016-2018 роки.

        

 Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 857 від 14.12.2017 року, з метою соціального захисту пільгових категорій населення району,  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги», керуючись статями 22, 70, 91 Бюджетного кодексу України, пунктом 16 статті 43, пунктом 1 статті 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.  Внести зміни до Комплексної цільової програми для пільгових  категорій населення на 2016-2018 роки та викласти її в новій редакції (додається).

 

2.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                                   В.О.МЯГКИЙ        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА   РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

15  грудня  2017 року                                                                             №19/ 3

смт. Станиця Луганська

 

Про затвердження змін до Основних

заходів для виконання Районної

програми   соціально-правового

захисту дітей на 2015-2018 роки

 

Згідно розпорядження голови Станично-Луганської районної державної адміністрації від 26 листопада 2014 року №216 схвалено Районну програму соціально-правового захисту дітей на 2015-2018 роки , на підставі     Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» № 20/95 від 24.01.1995 року, Закону України «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» № 2348 від 13.01.2005 року, постанови Кабінету Міністрів України «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» № 866 від 24.09.2008 року, керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити зміни до Основних заходів  для виконання Районної програми соціально-правового  захисту дітей на 2015-2018 роки та викласти їх у новій редакції (додається).

        

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

 

Голова районної ради                                                                   В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15  грудня 2017 року                                                                            № 19/4

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін до заходів

для виконання Районної програми  забезпечення

житлом дітей – сиріт та дітей, позбавлених

батьківського піклування, та осіб з їх числа у

Станично-Луганському районі  на 2017-2018 роки.

 

Згідно розпорядження голови Станично-Луганської районної державної адміністрації від 02 жовтня 2017 року схвалено Районну програму забезпечення житлом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Станично-Луганському районі на 2015-2018 роки, на підставі   Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» № 20/95 від 24.01.1995 року, Закону України «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» № 2348 від 13.01.2005 року, постанови Кабінету Міністрів України «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» № 866 від 24.09.2008 року, керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

   1. Затвердити зміни до заходів  для виконання Районної програми забезпечення житлом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Станично-Луганському районі  на 2017-2018 роки та викласти їх у новій редакції (додається).

        

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                                                   В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15  грудня 2017 року                                                                            № 19/5

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін та

доповнень до Програми

економічного і соціального розвитку

Станично-Луганського району на 2017 рік

 

         З метою забезпечення повноцінного функціонування структурних підрозділів райдержадміністрації, забезпечення оптимального балансу інтересів держави, місцевих органів влади та самоврядування, відновлення економічного зростання на базі інвестиційної складової, що стане базовою передумовою для розв‘язання соціально-економічних проблем та підвищення добробуту населення на території району, згідно Закону України «Про державне прогнозування і розробку програм економічного і соціального розвитку України» та постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розробку прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку, основних напрямів бюджетної політики», керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна  рада

 

ВИРІШИЛА :

 

          1. Затвердити зміни до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2017 рік», а саме до пояснювальної записки,  Додатку  № 2 «Заходи щодо забезпечення виконання завдань Програми  економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2017 рік» та Додатку № 4 «Перелік інвестиційних проектів за пріоритетними напрямками соціально-економічного розвитку, які передбачається реалізувати у 2017 році у Станично-Луганському районі» (додаються).

 

        2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                                  В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15  грудня 2017 року                                                                                          № 19/6

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін та

доповнень до діючої Стратегії

соціально-економічного розвитку

Станично-Луганського району

до 2020 року

 

  З метою забезпечення повноцінного функціонування структурних підрозділів райдержадміністрації, забезпечення оптимального балансу інтересів держави, місцевих органів влади та самоврядування, відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про засади державної регіональної політики», «Про стимулювання розвитку регіонів», постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385 «Про затвердження Державної  стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», Порядку розроблення  регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також  проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 932, керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна  рада

 

ВИРІШИЛА :

 

          1. Затвердити зміни та доповнення до діючої Стратегії соціально-економічного розвитку Станично-Луганського району до 2020 року, згідно додатку.

 

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                       В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15  грудня 2017 року                                                                            № 19/7

смт Станиця Луганська

 

Про хід виконання  районної Програми

розвитку і підтримки

малого та середнього підприємництва

Станично-Луганського району

на 2016-2017 роки за 9 місяців 2017 року

 

 

Заслухавши інформацію управління економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації про хід виконання  районної Програми розвитку  і підтримки малого та середнього підприємництва у Станично-Луганському  районі на 2016-2017 роки  за 9 місяців 2017 року, керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , районна рада 

 

ВИРІШИЛА :

 

          1. Інформацію управління економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації про хід виконання  районної Програми розвитку  і підтримки малого та середнього підприємництва у Станично-Луганському  районі на 2016-2017 роки  за 9 місяців 2017 року взяти до відома.

 

         2. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань підприємницької діяльності, інвестицій, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

 

Голова районної ради                                                                  В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

15  грудня 2017 року                                                                            № 19/8

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження перспективного

плану роботи Станично-Луганської

районної ради на 2018 рік

 

 

Перспективний план роботи районної ради розроблений відповідно до діючих норм, закріплених в Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні», та  Регламенті районної ради.

Метою перспективного плану районної ради є: якісне виконання покладених на районну раду функцій, плідна робота постійних комісій районної ради, депутатського корпуса, апарату районної ради.

Виходячи з вищевикладеного, керуючись п. 6 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1      Затвердити перспективний план роботи Станично-Луганської районної ради на 2018 рік (додається).

 

2     Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, прав людини, депутатської діяльності та етиці.

 

 

Голова районної ради                                                        В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ`ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

15  грудня 2017 року                                                                            № 19/9

смт Станиця Луганська

 

 

Про затвердження штатного розпису

виконавчого апарату Станично-

Луганської районної ради на 2018 рік

 

 

        Керуючись ч.4 ст. 10,  п.4 ч.1 ст. 43,  ст. 58 Закону України «Про місцеве 

 самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.    Затвердити штатний розпис  виконавчого апарату Станично-Луганської районної ради на 2018 рік чисельністю 25 одиниць, згідно додатку.

 

       2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію       

 районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                                       В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ'ЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15  грудня 2017 року                                                                           № 19/10

смт Станиця Луганська

 

Про  надання дозволу на укладення

угоди між Станично-Луганською районною

радою та Асоціацією органів місцевого

самоврядування про сплату

вступного та річного членських внесків

 

         Розглянувши лист Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області №22 від 30.11.2017 року про сплату вступного та річного членських внесків, враховуючи рішення Станично-Луганської районної ради № 14/22 від 23.06.2017 року «Про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області», відповідно до пп. 4.6., 8.1., 8.2., 8.3. Статуту Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області, керуючись п.15 ч.1 ст. 43 Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати голові Станично-Луганської районної ради – Мягкому Віктору Олександровичу дозвіл на укладення угоди між Станично-Луганською районною радою та Асоціацією органів місцевого самоврядування Луганської області про сплату вступного членського внеску в розмірі 15000 грн. та річного членського внеску в розмірі 20000 грн.

 

2. Контроль за виконання  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                       В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ'ЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15  грудня 2017 року                                                                            № 19/12

смт Станиця Луганська

 

Про  затвердження плану діяльності

Станично-Луганської районної ради

з підготовки проектів регуляторних актів

на 2018 рік

 

         З метою здійснення районною радою повноважень, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, вдосконалення правового регулювання господарських відносин на території району, відповідно до статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись п. 6 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити План діяльності Станично-Луганської районної ради з підготовки  проектів регуляторних актів на 2018 рік (додається).

 

2. Виконавчому апарату районної ради опублікувати план підготовки регуляторних актів на 2018 рік в районній газеті «Время»  та на офіційному сайті районної ради не пізніш, як у десятиденний строк після прийняття даного рішення.

 

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                       В.О. МЯГКИЙ

                                                                                             

 

 

 

 

                                                         Затверджено

 Рішенням сесії районної ради

 №19/12 від 15.12.2017 року                                                        

 

 

 

ПЛАН

діяльності Станично-Луганської районної ради

з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

 

№ з/п

Вид проекту

Назва регуляторного акту

Ціль прийняття

Строки підготовки проекту регуляторного акту

Найменування органу та підрозділів, відповідальних за розроблення проектів регуляторних актів

1.

Рішення

Рішення «Про затвердження тарифу вартості 1-ї норми-часу на роботи та послуги, що виконуються КП «Станично-Лугнське РБТІ»

Стабілізація фінансового стану та беззбиткова робота підприємства. Збільшення надходжень до державного та місцевого бюджету від сплачених підприємством податків та соціальних платежів.

1 півріччя 2018 рік

КП «Станично-Луганське РБТІ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ'ЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15  грудня 2017 року                                                                            № 19/13

смт Станиця Луганська

 

Про  внесення змін до рішення сесії

Станично-Луганської районної ради № 1/7

від 21 квітня 1998 року «Про делегування

 повноважень районної ради районній

державній адміністрації»

 

 

         З метою приведення рішення районної ради № 1/7 від 21 квітня 1998 року «Про делегування повноважень районної ради районній державній адміністрації» у відповідність до діючого законодавства України, керуючись      п. 27 ч. 1 ст. 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до рішення Станично-Луганської районної ради № 1/7 від 21 квітня 1998 року «Про делегування повноважень районної ради районній державній адміністрації», виклавши Перелік повноважень Станично-Луганської районної ради делегованих Станично-Луганській районній державній адміністрації в новій редакції (Додаток 1).

 

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності прав людини, депутатської діяльності та етики.

 

 

 

Голова районної ради                                              В.О. МЯГКИЙ

                                                                                             

 

 

 

 

                  

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ`ЯТАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

15 грудня  2017 року

смт. Станиця Луганська                                                                 №19/14

 

Про внесення змін до рішення сесії

районної ради від 20.12.2013 року

№ 32/11 «Про закріплення майна

спільної власності територіальних

громад сіл, селищ Станично-Луганського

району на праві господарського та оперативного

управління за балансоутримувачами»

 

Розглянувши лист КП «Теплосервіс Станично-Луганського району» від 08 грудня 2017 року № 727, з метою забезпечення ефективного використання та здійснення обліку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, керуючись п. 20 ч.1 ст. 43, ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до п. 2 Додатку 1 рішення сесії районної ради від 20.12.2013 року № 32/11 «Про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району на праві господарського та оперативного управління  за балансоутримувачами», додавши до нього:

- будівля котельні, яка розташована за адресою: смт. Петропавлівка, вул. Миру, № 64а (КЗ «Петропавлівська спеціалізована школа № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів Станично-Луганського району Луганської області).

2. Виключити з п.1 Додатку 2 будівлю котельні, яка розташована за адресою: смт. Петрівка, вул. Кірова, № 64а (КЗ «Петрівська спеціалізована школа № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів Станично-Луганського району Луганської області).

3. Привести у відповідність до внесених змін Договір № 3 та Договір № 6   від 30.12.2013 року «Про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв`язку та торгівлі.

 

Голова районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННАЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15 грудня  2017 року

смт. Станиця Луганська                                                                 №19/15

 

 
 

Про надання згоди на укладання договору оренди між КП «Станично-Луганське РБТІ» та КУ “Об’єднаний трудовий архів в Станично-Луганському районі»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розглянувши листа Комунального підприємства «Станично-Луганське районне бюро технічної інвентаризації» вхд. №837 від 11.12.2017 року, враховуючи листа Комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів в Станично-Луганському районі» вхд. № 95 від 11.12.2017 року   відповідно до Положення про оренду майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району від 06 квітня 2012 року (зі змінами), керуючись п. 20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на укладання договору оренди між  КП «Станично-Луганське районне бюро технічної інвентаризації» та КУ «Об’єднаний трудовий архів в Станично-Луганському районі».

 

2. Встановити орендну плату, як для бюджетної установи.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв'язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ'ЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15  грудня 2017 року                                                                           № 19/16

смт Станиця Луганська

 

Про списання основних засобів з балансу

філії «Петропавлівська лікарня

Станично-Луганського районного

територіального медичного об’єднання»

 

Розглянувши листа Станично-Луганського районного територіального медичного об'єднання (далі РТМО) вхд. № 811 від 04.12.2017 року,  на підставі Положенням «Про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району», затвердженого рішенням № 28/19 від 20.09.2013 року, керуючись п.20 ч.1 ст. 43, ч.5,6 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.    Списати з балансу філії «Петропавлівська лікарня Станично-Луганського районного територіального медичного об’єднання» (далі Філія) основні засоби, згідно Додатку 1.

2.    Філії, відповідно до Положення «Про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району», зробити списання з балансу основних засобів, розібрати списані медичні прилади та згідно висновку комісії визначити придатність складових обладнання для подальшого використання.

3.    Бухгалтерії Філії оприбуткувати придатні для подальшого використання складові обладнання, непридатні – оприбуткувати, як металобрухт, з подальшою реалізацією, згідно чинного законодавства. Оформити відповідні документи.

4.    Бухгалтерії Філії подати до районної ради у місячний термін звіт про списання майна.

5.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                                  В.О. МЯГКИЙ

 

 

                                                    Затверджено

 Рішенням сесії районної ради

 №19/16 від 15.12.2017 року                                                        

 

 Додаток 1

 

Основні засоби, що підлягають списанню

 

№з/п

Найменування

Інвентарний номер

Первісна балансова вартість за одиницю, грн.

1

Імпульсний оксигегометр 3040 Г

1044147

8644

2

Імпульсний оксигегометр 3040 Г

1044150

8644

3

Імпульсний оксігегометр 3040Г

1044151

8644

4

Електрокардіограф ЕКІТ-04

1044211

4900

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННАЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

15 грудня  2017 року

смт. Станиця Луганська                                                                 №19/17

 

Про надання статусу опорного

закладу КЗ «Нижньовільхівський

навчально-виховний комплекс

Станично-Луганського району

Луганської області»

 

         З метою забезпечення  реалізації права громадян на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, створення умов для оптимізації та модернізації системи освіти району, виявлення ефективних моделей діяльності закладів освіти та формування мережі опорних закладів, відповідно ст. 13 Закону України «Про освіту», п.3 ст. 9  Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 12 Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року № 306, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №777 «Про затвердження положення про освітній округ» (у редакції від 06.05.2017), керуючись   п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування» районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.     З 1 вересня 2018 року надати статус опорного закладу КЗ «Нижньовільхівський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області».

 

2.     Перейменувати КЗ «Нижньовільхівський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області» у «Комунальний опорний заклад  «Нижньовільхівський заклад дошкільної освіти-заклад загальної середньої освіти Станично-Луганського району Луганської області».

 

 

3.     Затвердити Статут Комунального опорного закладу «Нижньовільхівській заклад дошкільної освіти-заклад загальної середньої освіти Станично-Луганського району Луганської області» у новій редакції. (Додається)

 

4.     Відділу освіти районної державної адміністрації до 1 вересня 2018 року провести необхідні організаційні заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази Комунального закладу «Нижньовільхівській навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області».

 

 

5.     Відділу освіти районної державної адміністрації здійснити необхідні заходи щодо державної реєстрації Комунального опорного закладу «Нижньовільхівській заклад дошкільної освіти-заклад загальної середньої освіти Станично-Луганського району Луганської області».

 

6.     Фінансове забезпечення здійснювати у межах передбачених фінансуванням по відділу освіти райдержадміністрації.

 

 

7.     Відділу районного комунального майна виконавчого апарату районної ради внести зміни до Переліку підприємств, організацій та установ, що знаходяться в управлінні Станично-Луганської районної ради, затвердженого рішенням сесії районної ради № 34/19 від 23.12.2009 року.

 

8.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                               В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННАЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

15 грудня  2017 року

смт. Станиця Луганська                                                                      №19/18

 

Про створення філії «Плотинський заклад

дошкільної освіти-заклад загальної середньої

освіти І-ІІ ступенів комунального опорного

закладу Нижньовільхівського закладу дошкільної

освіти - закладу загальної середньої освіти

Станично-Луганського району Луганської області»

 

         З метою забезпечення  реалізації права громадян на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, метою створення умов для оптимізації та модернізації системи освіти району, виявлення ефективних моделей діяльності закладів освіти та формування мережі опорних закладів, відповідно ст. 13 Закону України «Про освіту», п.3 ст. 9  Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 12 Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року № 306, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №777 «Про затвердження положення про освітній округ» (у редакції від 06.05.2017), керуючись   п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування» районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.                Створити філію Комунального опорного закладу «Нижньовільхівський заклад дошкільної освіти-заклад загальної середньої освіти Станично-Луганського району Луганської області», а саме:

-         філія «Плотинський заклад дошкільної освіти-заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Комунального опорного закладу «Нижньовільхівський заклад дошкільної освіти-заклад загальної середньої освіти Станично-Луганського району Луганської області», яка знаходиться за адресою: 93643, Луганська область, Станично-Луганський район, село Плотина, вул. Івана Франка, 38а.

2. Затвердити Положення про філію «Плотинський заклад дошкільної освіти-заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Комунального опорного закладу «Нижньовільхівський заклад дошкільної освіти-заклад загальної середньої освіти Станично-Луганського району Луганської області» (додається).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                                 В.О.МЯГКИЙ

 

станично-Луганська районна РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15 грудня  2017 року

смт. Станиця Луганська                                                                 №19/19

 

Про підтримку звернення членів

Асоціації органів місцевого самоврядування

Луганської області до Президента України,

Верховної Ради України, Кабінету Міністрів

України щодо внесення змін до нормативно

правових актів з питань прийому на навчання

до закладів вищої освіти

 

       Розглянувши звернення членів Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до нормативно-правових актів з питань прийому на навчання до закладів вищої освіти, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

1.                Підтримати звернення членів Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до нормативно правових актів з питань прийому на навчання до закладів вищої освіти.

 

2.  Про прийняте рішення повідомити Асоціацію органів місцевого самоврядування Луганської області.

 

 

 

                Голова районної ради                                                                 В. О. МЯГКИЙ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРОЕКТ

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

15 грудня  2017 року

смт  Станиця Луганська                                                                 №19/20

 

Про преміювання

голови районної ради

 

           Відповідно до Положення про умови оплати праці, преміювання  голови, заступника голови, працівників виконавчого апарату  районної ради та обслуговуючого  персоналу Станично-Луганської  районної ради, затвердженого рішенням   районної ради