14 липня 2020 року на 66 році після тяжкої хвороби пішов із життя Сірий Віктор Савелійович. З 2011 по 2018 рік він працював у  Станично-Луганській районній раді начальником організаційного відділу виконавчого апарату районної ради.
               Віктор Савелійович запам’ятався як відповідальний, комунікабельний, ініціативний, працездатний, кваліфікований спеціаліст та позитивна і доброзичлива людина.
              Станично-Луганська районна рада висловлює співчуття рідним та близьким у зв’язку з тяжкою втратою.

 

  

 

          

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 березня  2020 року                             № 46/1

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до Програми  

розвитку та фінансової підтримки

КНП «Центр первинної медико-санітарної

допомоги Станично-Луганської районної

ради» на 2020 рік

 

Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №191 від 18.03.2020 року, враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської райдержадміністрації від 17.03.2020 року №198 «Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2020 рік»,  на підставі Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постанови КМУ №211 від 11.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України короно вірусу COVID-19» та ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короно вірусної хвороби (COVID—19)», керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

ВИРІШИЛА:

 

          1. Внести зміни до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2020 рік (далі Програма), виклавши її в новій редакції (додається).

2. Зазначені зміни внести до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2020 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                    Віктор МЯГКИЙ

 

  

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 березня  2020 року                              № 46/2

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до фінансового

плану КНП «Центр первинної медико-

санітарної допомоги Станично-

Луганської районної ради» на 2020 рік

 

Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №198 від 18.03.2020 року, з метою вдосконалення системи фінансового планування суб’єктами господарюванню комунального сектору економіки, підвищення ефективності роботи комунальних некомерційних підприємств, покращення якості медичного обслуговування в Станично-Луганському районі, відповідно до ст. 78 Господарського кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року №1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», рішення Станично-Луганської районної ради від 20.03.2020 року № 46/1 «Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного  підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2020 рік, керуючись п. 20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада     

      

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2020 рік  (додається).

2. Контроль за виконанням цього питання покласти на районну комісію з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                Віктор МЯГКИЙ

 

 СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 березня  2020 року                              № 46/3

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін до Програми

розвитку та фінансової підтримки КНП

«Станично-Луганське районне територіальне

медичне об`єднання» на 2020 рік

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації № 207 від 19.03.2020 року, з метою забезпечення надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню району,  враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської районної державної адміністрації № 206  від 19.03.2020  року, на підставі Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я»,постанови КМУ №211 від 11.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України короно вірусу COVID-19» та ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короно вірусної хвороби (COVID—19)», керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити зміни до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Станично-Луганське районне територіальне медичне об`єднання» на 2020 рік, виклавши її у новій редакції (додається).

2. Зазначені зміни внести до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2020 рік.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                         Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 березня  2020 року                              № 46/4

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Порядку складання,

затвердження та контролю виконання

фінансового плану Комунального

некомерційного підприємства

«Станично-Луганське районне територіальне

медичне об’єднання»

 

Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №209 від 19.03.2020 року, з метою вдосконалення системи фінансового планування суб’єктами господарюванню комунального сектору економіки, підвищення ефективності роботи комунальних некомерційних підприємств, засновниками яких є районна рада, відповідно до статей 75, 78 Господарського кодексу України, враховуючи наказ Міністерства економічного розвитку  і торгівлі України від 2 березня 2015 року  № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки»,  керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання» (додається).

2. Затвердити форму фінансового плану (додаток 1) та форму звіту про виконання фінансового плану (додаток  2).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту, та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О. МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 березня  2020 року                                                             № 46/5

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження фінансового плану

Комунального некомерційного підприємства

«Станично-Луганське районне територіальне

медичне об’єднання» на 2020 рік

 

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №208 від 19.03.2020 року з метою впровадження нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення, покращення якості медичного обслуговування в Станично-Луганському районі шляхом зміни моделі організації та фінансування вторинної медичної допомоги, відповідно до ст.ст. 75, 78 Господарського кодексу України, ст.ст. 106-108 Цивільного кодексу України, Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити фінансовий план Комунального некомерційного підприємства «Станично-Луганське районне територіальне  медичне об’єднання» на 2020 рік.(додається).

 

2. Контроль  за виконанням цього питання покласти на районну комісію з питань бюджету та фінансів..

 

 

Голова районної ради                                                Віктор МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

        

20 березня 2020 року                                                            № 46/6

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін та

доповнень до Програми

економічного і соціального розвитку

Станично-Луганського району на 2020 рік

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації  вхд. №210 від 19.03.2020 року, з метою забезпечення повноцінного функціонування структурних підрозділів райдержадміністрації, забезпечення оптимального балансу інтересів держави, місцевих органів влади та самоврядування,  на підставі статті 6, 13, пункту 1 статті 17, Закону України «Про державне прогнозування і розробку програм економічного і соціального розвитку України» та постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розробку прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку, основних напрямів бюджетної політики», враховуючи рішення районної ради від 20.03.2020 року №46/1 та №46/3, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА :

                                                                                     

         1. Затвердити зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2020 рік, а саме до «Заходів щодо забезпечення виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2020 рік», згідно додатку.

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

20 березня  2020 року                              № 46/8

смт Станиця Луганська

 

Про надання згоди Станично-Луганській

районній раді на списання

демонтованих матеріалів

Відповідно до Положення про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженого рішенням районної ради          № 28/19 від 20.09.2013 року (далі Положення), керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду  Станично-Луганській районній раді на списання демонтованих матеріалів, що утворилися під час проведення капітального ремонту будівлі за адресою: стм Станиця Луганська вул. Центральна 10, згідно Додатку 1.

2. Надати згоду  Станично-Луганській районній раді на списання демонтованих матеріалів, що утворилися під час проведення капітального ремонту будівлі за адресою: стм Станиця Луганська вул. Центральна 25, згідно Додатку 2.

3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого апарату районної ради оприбуткувати  демонтовані матеріали, як металобрухт з подальшою реалізацією, згідно чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                       Віктор МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 березня  2020 року                              № 46/9

смт Станиця Луганська

 

Про визначення місць                                              

розмноження диких тварин на території

Державного підприємства «Станично-Луганське

досвідне лісомисливське господарство»

 

         Розглянувши лист Державного підприємства «Станично-Луганське досвідне лісомисливське господарство», відповідно до ч. 5 ст. 39 Закону України «Про тваринний світ», ч.1, ч.2 ст. 27 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», Порядком визначення територій для охорони та відтворення мисливських тварин (відтворювальних ділянок), затвердженого наказом Державного комітету лісового господарства України від 22.01.2004 року № 4, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 05.02.2004 року N 158/8757, керуючись п. 24 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                               Визначити місця масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами (відтворювальних ділянках), згідно з додатком №1.

2. Заборонити з 1 квітня по 15 червня 2020 року проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою у місцях масового розмноження та вирощування потомства.

3. Проінформувати населення через засоби масової інформації про заборону проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою у місцях масового розмноження тварин.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів і охорони навколишнього природного середовища.

 

 

Голова районної ради                                                   Віктор МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

20 березня  2020 року                              № 46/10

смт Станиця Луганська

 

Про заборону відвідування

лісових (хвойних) насаджень Станично-Луганського

району в пожежонебезпечний період з

01.04. по 31.10.2020  року

 

         З метою недопущення лісових пожеж у лісах району, посилення протипожежного захисту лісів району, відповідно до п.3 Інструкції «З організації ведення обліку пожеж та їх наслідків в системі Держкомлісгоспу України», Правил пожежної безпеки в лісах України, керуючись ст. 33, ст. 86, ст. 88  Лісового Кодексу України, ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                 Протягом пожежонебезпечного періоду з 01.04 по 31.10.2020 року заборонити дії, передбачені п. 3 Правил пожежної безпеки в лісах України, затверджених наказом Державного комітету лісового господарства України №278 від 27.12.2004 року згідно додатку 1.

2.                Посадовим особам  Державного підприємства «Станично-Луганське досвідне лісомисливське господарства» вжити заходи щодо недопущення порушень «Правил пожежної безпеки в лісах України».

3.                Директору Державного підприємства «Станично-Луганське досвідне лісомисливське господарство» надати інформаційний матеріал з роз’ясненням стосовно цього питання у районній газеті «Время».

4.                Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів і охорони навколишнього природного середовища.

 

 

Голова районної ради                                            Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 березня 2020 року

cмт Станиця Луганська                                                    № 46/11

 

Про створення комісії з питань прийому-передачі будівлі  з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району

         З метою ефективного та раціонального утримання та використання комунального майна, розглянувши розпорядження КМУ № 139-р від 19.02.2020 року «Про передачу будівлі у спільну власність територіальних громад Станично-Луганського району», враховуючи пропозиції Державної Судової Адміністрації України № 14-5053/20 від 13.02.2020 року щодо включення кандидатур до складу комісії з питань передачі об’єкта державного нерухомого майна – нежитлової будівлі по вул. Барбашова, 1 у смт Станиці Луганській, відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи рішення районної ради № 38/22 від 26.07.2019 року , керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43, частиною 2 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Створити комісію з питань прийому-передачі будівлі (реєстраційний номер 1730139344248), розташованої за адресою: вул. Барбашова, 1, смт Станиця Луганська, Луганської області, з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району та затвердити її склад, згідно з додатком 1.

2. Комісії в місячний термін надати на затвердження районній раді акт прийому-передачі будівлі (реєстраційний номер 1730139344248), розташованої за адресою: вул. Барбашова, 1, смт Станиця Луганська, Луганської області, з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

Голова районної ради                                                   Віктор МЯГКИЙ

 Повідомлення для депутатів

 

 

24 липня 2020 року о 10:00 годині відбудеться засідання сорок восьмої сесії Станично-Луганської районної ради сьомого скликання у залі засідання районної ради за адресою: смт Станиця Луганська, вул. Центральна, 25.
Запрошуємо всіх депутатів районної ради прийняти участь в засіданні сорок восьмої сесії районної ради сьомого скликання.

 

 Розпорядження №26

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

17 січня 2020 року

смт. Станиця Луганська                                                           №44/1

 

Про надання згоди на укладання договору

оренди між КП «Теплосервіс Станично-

Луганського району» та Сєвєродонецькою

квартирно-експлуатаційною частиною (району)

 

Розглянувши лист від Комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району» вхд. № 16 від 16.01.2020 року, відповідно до Постанови КМУ №786 від 04.10.1995 року, Положення про оренду майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району від 06.04.2012 року, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на укладання договору оренди між комунальним підприємством «Теплосервіс Станично-Луганського району» код ЄДРПОУ 35259450 та Сєвєродонецькою квартирно-експлуатаційною частиною (району) код ЄДРПОУ 26614952 на приміщення загальною площею 49,23 м2 у будівлі котельні, розташованій за адресою: Луганська область, Станично-Луганський район, смт Станиця Луганська, вул. Деповська (Піонерська), буд. 38 б, згідно Додатку 1.

2. Установити розмір річної орендної плати, як з бюджетною організацією.

          3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                 Віктор МЯГКИЙ        

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

17 січня 2020 року

смт. Станиця Луганська                                                     №44/2

 

Про надання дозволу на укладання договору

про міжбюджетні розрахунки з Біловодською

селищною радою за надання спеціалізованої

акушерської допомоги вагітним, роділлям,

породіллям та оперативної, ургентної  гінекологічної

допомоги жінкам  Станично-Луганського району

міжрайонним акушерсько-гінекологічним відділенням

КНП «Біловодська центральна районна лікарня»

Біловодської селищної ради

 

Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №15 від 16.01.2020 року щодо укладання договору між Станично-Луганською районною радою та Біловодською селищною радою про міжбюджетні розрахунки за надання спеціалізованої акушерської допомоги вагітним, роділлям, породіллям та оперативної, ургентної гінекологічної допомоги жінкам Станично-Луганського району Луганської області міжрайонним акушерсько-гінекологічним відділенням КНП «Біловодська центральна районна лікарня» Біловодської селищної ради, відповідно до ст. 101 Бюджетного кодексу України, Постанови КМУ № 1132 від 15.12.2010 року, керуючись ч. 2 ст. 43  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати голові Станично-Луганської районної ради Мягкому Віктору Олександровичу дозвіл на укладання договору з Біловодською селищною радою в особі голови Олєйнікова Едуарда Миколайовича про міжбюджетні розрахунки за надання спеціалізованої акушерської допомоги вагітним, роділлям, породіллям та оперативної, ургентної гінекологічної допомоги жінкам Станично-Луганського району Луганської області міжрайонним акушерсько-гінекологічним відділенням КНП «Біловодська центральна районна лікарня» Біловодської селищної ради  у 1 кварталі  2020 року.

2.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                               Віктор МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

20 грудня 2019 року                                                 № 43/1

смт  Станиця-Луганська

 

Про затвердження Програми розвитку та

фінансової підтримки комунального

некомерційного підприємства

«Станично-Луганське районне територіальне

 медичне об`єднання» на 2020 рік

 

Розглянувши листа  Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №742 від 16.12.2019 року, з метою підвищення якості надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню району, забезпечення утримання закладів охорони здоров`я з оновленням матеріально–технічної бази та ефективного використання бюджетних коштів, враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської райдержадміністрації №1726 від 13.12.2019 року «Про схвалення Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Станично-Луганське районне територіальне медичне об`єднання» на 2020 рік, керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.       Затвердити Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Станично-Луганське районне територіальне медичне об`єднання» на 2020 рік, (далі - Програма), що додається.

2. Обсяг фінансування заходів Програми визначити при затвердженні районного бюджету.

3. Визначити відповідальним виконавцем Програми  Комунальне некомерційне підприємство «Станично-Луганське районне територіальне медичне об`єднання».

4. Комунальному некомерційному підприємству «Станично-Луганське районне територіальне медичне об`єднання» звітувати про підсумки виконання Програми у 1 кварталі наступного року за звітним.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                  Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

20 грудня 2019 року                                                 № 43/2

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін до Районної

програми надання пільг у готівковій

формі з оплати проїзду автомобільним

транспортом загального користування на

міських та приміських маршрутах на 2019-2021 роки

 

          Розглянувши листа  Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №738 від 12.12.2019 року, з метою соціального захисту пільгових категорій населення району, враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської райдержадміністрації №1720 від 11.12.2019 року, відповідно до статей 22, 70, 91 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року     № 197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Затвердити зміни до Районної програми надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду автомобільним транспортом загального користування на міських та приміських маршрутах на 2019-2021 роки (далі – Програма).

2.  Визначити головним розпорядником Програми управління соціального захисту населення Станично-Луганської райдержадміністрації Луганської області.

3.  Щорічний обсяг фінансування заходів Програми визначити при затвердженні районного бюджету на кожний бюджетний рік протягом терміну її дії.

4.  Управлінню соціального захисту населення Станично-Луганської райдержадміністрації Луганської області щорічно у 1 кварталі звітувати перед районною радою про хід виконання Програми.

5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                  Віктор МЯГКИЙ        

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

20 грудня 2019 року                                                             № 43/3

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін до Програми

розвитку та фінансової підтримки

Комунального некомерційного

підприємства «Центр первинної

медико-санітарної допомоги  Станично-

Луганської районної ради" на 2019 рік

    

 

 

 

 

 

     

   Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації     №749 від 16.12.2019 року, враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської районної державної адміністрації від  13.12.2019 р. № 1728 «Про схвалення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2019 рік, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону «Про місцеве самоврядування» в Україні районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1. Затвердити зміни до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2019 рік, (далі- Програма), виклавши її у новій редакції, що додається.

2. Зазначені зміни внести до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2019 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

 

Голова районної ради                                               Віктор МЯГКИЙ        

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

20 грудня 2019 року                                                             № 43/4

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до фінансового

плану Комунального некомерційного

підприємства  «Центр первинної медико-

санітарної допомоги Станично-

Луганської районної ради» на 2019 рік

 

Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №751 від 16.12.2019 року, з метою підвищення ефективності роботи комунального некомерційного підприємства, покращення якості медичного обслуговування в Станично-Луганському районі, відповідно до  Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. №1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», рішення Станично-Луганської районної ради від 20.12.2019 року № 43/3 «Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного  підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2019 рік, керуючись п. 20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада     

      

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2019 рік (додається).

2. Контроль за виконанням цього питання покласти на районну комісію з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                     Віктор МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

20 грудня 2019 року                                                 № 43/5

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Програми розвитку

та фінансової підтримки Комунального

некомерційного підприємства «Центр первинної

медико-санітарної допомоги  Станично-Луганської

районної ради» на 2020 рік

         Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 750  від 16.12.2019 року, з метою підвищення якості надання первинної  медичної допомоги населенню району, забезпечення утримання закладів охорони здоров`я з оновленням матеріально–технічної бази та ефективного використання бюджетних коштів,  враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської районної державної адміністрації від   13.12.2019 року № 1729  «Про схвалення  Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2020 рік, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити   Програму   розвитку та фінансової підтримки  Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2020 рік  (далі Програма), що додається.

  2. Обсяг фінансування заходів Програми визначити при затвердженні районного бюджету.

  3. Визначити відповідальним виконавцем Програми  Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради».

  4. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» звітувати про підсумки виконання Програми у 1 кварталі наступного року за звітним.

  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                  Віктор МЯГКИЙ        

  

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 грудня 2019 року                                                             № 43/6

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін та

доповнень до Програми

економічного і соціального розвитку

Станично-Луганського району на 2019 рік

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №  766  від 18.12.2019 року,   з метою забезпечення повноцінного функціонування структурних підрозділів райдержадміністрації, забезпечення оптимального балансу інтересів держави, місцевих органів влади та самоврядування, відновлення економічного зростання на базі інвестиційної складової, що стане базовою передумовою для розв’язання соціально-економічних проблем та підвищення добробуту населення на території району на підставі статті 6, 13, пункту 1 статті 17, Закону України «Про державне прогнозування і розробку програм економічного і соціального розвитку України» та постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розробку прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку, основних напрямів бюджетної політики», враховуючи розпорядження  голови Станично-Луганської районної державної адміністрації №1732 від 17.12.2019 року, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА :

                                                                                      

          1. Затвердити зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2019 рік до Додатку 2 «Заходи щодо забезпечення виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району» (додається).

 

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                             Віктор МЯГКИЙ

  

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 грудня 2019 року                                                            № 43/8

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Програми

економічного і соціального розвитку

Станично-Луганського району на 2020 рік

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №765 від 18.12.2019 року, відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 № 335 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621», враховуючи розпорядження  голови Станично-Луганської районної державної адміністрації №1762 від 18.12.2019 року, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2020 рік (додається).

 

2. Станично-Луганській районній державній адміністрації:

- забезпечити виконання заходів, передбачених цією Програмою та щокварталу  інформувати районну раду про хід її виконання;

- фінансувати заходи цієї Програми, враховуючи можливості районного бюджету на 2020 рік.

 

3. Рекомендувати селищним, сільським радам, управлінням і відділам районної державної адміністрації, керівникам підприємств, установ та організацій району здійснити організаційно-практичні заходи щодо виконання завдань, визначених у Програмі.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                      Віктор МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

20 грудня 2019 року                                                          № 43/9

смт Станиця Луганська

 

Про районний бюджет на 2020 рік

 

У відповідності до п.17 ч.1 ст. 43, ч.2 ст. 61, ст.ст. 62 - 64  Закону України  «Про місцеве самоврядування  в Україні», Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» Станично-Луганська  районна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

           1. Визначити на 2020 рік:

- доходи районного  бюджету у сумі 236 283 828 грн, в тому числі доходи загального фонду - 233 259 951 грн, доходи спеціального фонду – 3 023 877 грн, згідно з додатком  1 до цього рішення;

- видатки районного бюджету у сумі 236 283 828 грн, в тому числі видатки загального фонду – 230 592 545 грн, видатки спеціального фонду     5 691 283 грн;

- профіцит загального фонду районного бюджету  у сумі 2 167 406 грн, дефіцит спеціального фонду у сумі 2 667 406 грн згідно з додатком 4 до цього рішення;

- оборотний залишок бюджетних коштів районного  бюджету у розмірі 40 000 гривень, що становить 0,02 відсотки видатків загального фонду районного бюджету, визначених цим пунктом;

- резервний фонд районного бюджету у розмірі 2 200 000 гривень, що становить 1 відсоток видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2020 рік по загальному фонду 230 592 545 грн та спеціальному фонду 5 691 283 грн згідно з додатком № 2 до цього рішення.

  3.  Затвердити на 2020 рік  міжбюджетні трансферти згідно з додатком   № 3 до цього рішення.

 

Делегувати Станично-Луганській районній державній адміністрації Луганської області за погодженням з головою районної ради після попереднього розгляду в постійній комісії районної ради з питань бюджету та фінансів право щодо прийняття рішень про розподіл та перерозподіл обсягів міжбюджетних трансфертів між бюджетами сіл, селищ та головними розпорядниками коштів районного бюджету у відповідності з фактичними зобов’язаннями щодо здійснення видатків за рахунок таких трансфертів та/або зміну їх обсягу у разі здійснення Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України, Міністерством Фінансів України та Луганською обласною державною адміністрацією протягом 2020 року зміни загального обсягу трансфертів, чи внесення змін до розпису Державного бюджету з подальшим внесенням змін до рішення про районний бюджет.

 

4. Затвердити на 2020 рік розподіл коштів бюджету розвитку згідно з додатком 5 до цього рішення.

 

5. Затвердити розподіл витрат районного бюджету на реалізацію місцевих програм у сумі  24 965 846  гривень згідно з додатком 6 до цього рішення.

 

6. Визначити на 2020 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками районного бюджету видатки загального фонду на:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

оплату енергосервісу.

 

7. Головним розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

 

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних призначень та оцінки ефективності бюджетних програм; ефективне результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

 

3) доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2020 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня їх затвердження;

 

4) затвердження лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних призначень на 2020 рік;

 

5) укладання угод з кожного виду енергоносіїв розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів у межах затверджених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів лімітів їх споживання та проведення у повному обсязі розрахунків за спожиті електричну та теплову енергії, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку.

 

8. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право управлінню фінансів Станично-Луганської районної державної адміністрації Луганської області в особі начальника управління фінансів Лукашової Олени Миколаївни, а у разі відсутності начальника управління (відпустка, хвороба, відрядження) – заступника начальника управління – начальника бюджетного відділу Клецько Діни Петрівни, отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 

9.  Визначити головним розпорядником коштів освітньої субвенції з державного бюджету відділ освіти Станично-Луганської районної державної адміністрації.

 

10.  Визначити головним розпорядником коштів медичної субвенції з державного бюджету Станично-Луганську районну державну адміністрацію. 

 

11. Встановити, що пільги по сплаті податків та зборів (обов’язкових платежів) до районного бюджету у 2020 році не надаються.

 

12.   Додатки № 1 - 6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

   

13. Це рішення набирає чинності з дня його опублікування у газеті «Время» та  застосовується з 1 січня 2020 року.

 

14.  Контроль   за     виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію районної   ради з питань  бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                     Віктор МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

20 грудня 2019 року                                                 № 43/10

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження перспективного

плану роботи Станично-Луганської

районної ради на 2020 рік

 

Перспективний план роботи районної ради розроблений відповідно до діючих норм, закріпленими в Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також Регламентом районної ради.

Метою перспективного плану районної ради є: якісне виконання покладених на районну раду функцій, плідна робота постійних комісій районної ради, депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради.

Виходячи з вищевикладеного, керуючись п. 6 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1      Затвердити перспективний план роботи Станично-Луганської районної ради на 2020 рік (додається).

 

2     Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, прав людини, депутатської діяльності та етиці.

 

 

Голова районної ради                                                      Віктор МЯГКИЙ        

 

  

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 грудня 2019 року                                                 № 43/11

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження штатного розпису

виконавчого апарату Станично-

Луганської районної ради на 2020 рік

 

 Керуючись ч.5 ст. 10, п.4 ч.1 ст. 43, ст. 58 Закону України «Про місцеве 

 самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Затвердити штатний розпис  виконавчого апарату Станично-Луганської районної ради на 2020 рік чисельністю 25 одиниць, згідно додатку.

 

    2.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію       

          районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                         Віктор МЯГКИЙ       

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 грудня 2019 року                                                 № 43/12

смт Станиця Луганська

 

Про умови оплати праці голови

Станично-Луганської районної ради

на 2020 рік

 

         Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», керуючись ч.2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Умови оплати праці голови районної ради на 2020 рік визначити відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів» у тому числі встановити надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг і вислугу років.

2. Встановити доплату у розмірі 5 відсотків посадового окладу, враховуючи науковий ступінь кандидата економічних наук  ДК № 058292 Мягкого Віктора Олександровича «Рішення президії Вищої атестаційної комісії від 10.03.2010 року (протокол № 29.06/2)».

        3. Виплату разової матеріальної допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки голові районної ради та матеріальну допомогу на вирішення соціально–побутових питань при наявності економії фонду оплати праці здійснювати згідно розпорядження голови районної ради сьомого скликання.

        4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                      Віктор МЯГКИЙ        

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20 грудня 2019 року

смт  Станиця Луганська                                          № 43/13

 

Про преміювання голови

Станично-Луганської районної ради

на 2020 рік

 

         Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», керуючись ч.2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Преміювання голови здійснювати щомісячно у розмірі 45 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок та доплат,  в межах затверджених витрат на оплату праці  на 2020 рік.

 

         2. При наявності економії фонду оплати праці питання про преміювання голови районної ради вище 45 відсотків виносити на розгляд сесії районної ради.

 

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                  Віктор МЯГКИЙ        

 

  

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

20 грудня 2018 року                                                                        №43/14

смт  Станиця Луганська             

                                              

Про умови оплати  праці

заступника голови

Станично-Луганської районної

 ради на 2020 рік

 

         Відповідно до Постанови  Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», керуючись ч.2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Умови оплати праці заступника голови районної ради на 2020 рік визначити відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», у тому числі встановити надбавку за результатами праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг і вислугу років.

         2. Виплату разової матеріальної допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки заступнику голови районної ради та матеріальну допомогу на вирішення соціально–побутових питань при наявності економії фонду оплати праці здійснювати  згідно розпорядження голови районної ради.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                  Віктор МЯГКИЙ        

  

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20  грудня 2019 року

смт. Станиця Луганська                                                    №43/15

 

Про преміювання заступника голови

Станично-Луганської районної

 ради на 2020 рік

 

         Відповідно до Постанови  Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, судів і інших органів», керуючись ч.2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                Преміювання заступника голови районної ради здійснювати щомісячно у розмірі 45 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок та доплат,  в межах затверджених витрат на оплату праці  на 2020 рік.

 

2.                При наявності економії фонду оплати праці питання про преміювання заступника голови районної ради вище 45 відсотків виносити на розгляд сесії районної ради.     

 

 3.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                      Віктор МЯГКИЙ        

 

  

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

20  грудня 2019 року

смт. Станиця Луганська                                                              №43/16

 

Про надання згоди на укладання договору

оренди приміщення між КУ «Станично-

Луганський територіальний центр

соціального обслуговування (надання

соціальних послуг)» та в/ч № 1567

Лисичанського прикордонного загону за адресою:

смт Станиця Луганська, вул. Дубравна, 35

 

Розглянувши листа Лисичанського прикордонного загону Донецько-Луганського регіонального управління державної прикордонної служби України вхд. №729 від  05.12.2019 року та листа КУ «Станично-Луганський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» вхд. №745 від 16.12.2019 року, враховуючі Положення про оренду майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженого рішенням районної ради №16/11 від 06.04.2012 року , керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на укладання договору оренди приміщення між Комунальною установою «Станично-Луганський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»  та військовою частиною  №1567 Лисичанського прикордонного загону Донецько-Луганського регіонального управління державної прикордонної служби України,  розташованого за адресою: смт Станиця Луганська, вул. Дубравна, 35  строком з 02.01.2020 року до 01.05.2020 року, як з бюджетною організацією.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку й торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                  Віктор МЯГКИЙ        

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

20  грудня 2019 року

смт Станиця Луганська                                                                №43/17

 

Про надання згоди на укладання

договору безоплатного користування

(позички) між КУ «Стадіон «Нива»

Станично-Луганського району» та

КЗ «Станично-Луганська районна дитячо-

юнацька спортивна школа»

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації Луганської області вхд. № 754 від 16.12.2019 року та листа КУ «Стадіон «Нива» Станично-Луганського району» вхд. № 764 від 18.12.2019 року, відповідно до       гл. 60 Цивільного Кодексу України, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на укладання договору безоплатного користування (позички) спортивним обладнанням та спортивним інвентарем у кількості 72 шт., згідно специфікації (Додаток 1) вартістю 359 428,44 грн. між комунальною установою «Стадіон «Нива» Станично-Луганського району» (далі КУ «Стадіон «Нива») код ЄДРПОУ 38560217 та комунальним закладом  «Станично-Луганська районна дитячо-юнацька спортивна школа» код ЄДРПОУ 36649963.

2. Рішення Станично-Луганської районної ради №41/13 від 11 жовтня 2019 року «Про надання згоди на укладання договору безоплатного користування (позички) між КУ «Стадіон «Нива» Станично-Луганського району» та Петропавлівською селищною радою Станично-Луганського району Луганської області» вважати таким, що втратило чинність.

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                        Віктор МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

20  грудня 2019 року

смт  Станиця Луганська                                                            №43/18

 

Про укладання Меморандуму про партнерство та

співробітництво у соціально-гуманітарній сфері

між Станично-Луганською районною радою та

Переяслав-Хмельницькою районною радою

 

      Враховуючи рішення сесії Переяслав-Хмельницької районної ради № 459-34-VІІ від 29.11.2019 року «Про заключення Меморандуму про партнерство та співробітництво у соціально-гуманітарній сфері між Станично-Луганською районною радою та Переяслав-Хмельницькою районною радою», керуючись ч.2 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.    Укласти Меморандум про партнерство та співробітництво у соціально-гуманітарній сфері між Станично-Луганською районною радою та Переяслав-Хмельницькою районною радою.

 

2.    Доручити голові Станично-Луганської районної ради Мягкому В.О. підписати Меморандум про партнерство та співробітництво у соціально-гуманітарній сфері між Станично-Луганської районною радою та Переяслав-Хмельницької районною радою.

 

3.    Даний Меморандум  набирає чинності з моменту підписання.

 

4.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, прав людини, депутатської діяльності та етиці.

 

 

Голова районної ради                                                         Віктор МЯГКИЙ      

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

29 листопада 2019 року                                                               № 42/1

смт Станиця Луганська

 

Про стан боротьби зі злочинністю 

та корупцією на території

Станично-Луганського району

протягом 9 місяців 2019 року

 

         Заслухавши інформацію керівника Луганської місцевої прокуратури   № 2  С.Григорова «Про стан боротьби зі злочинністю  та корупцією на території  Станично-Луганського району протягом  9 місяців 2019 року», керуючись     п. 36 ч.1 ст. 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію керівника Луганської місцевої прокуратури № 2 С.Григорова  «Про стан боротьби зі злочинністю  та корупцією на території  Станично-Луганського району протягом  9 місяців 2019 року»  прийняти до відома.

 

 

Заступник, в.о. голови

районної ради                                                       Максим МИРОНОВ

 

  

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

29 листопада 2019 року                                                               № 42/2

смт Станиця Луганська

 

Про підсумки виконання Програми

економічного і соціального розвитку

Станично-Луганського району

за 9 місяців 2019 року

 

Розглянувши листа Станично-Луганської РДА вхд. №677 від 11.11.2019  року та заслухавши інформацію про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району за 9 місяців 2019 року, керуючись п. 28 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району за 9 місяців 2019 року прийняти до відома. 

2. Рекомендувати сільським та селищним головам: вжити необхідні заходи щодо вирішення проблемних питань, що стримують економічний та соціальний розвиток територій.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

 

Заступник, в.о. голови

районної ради                                                            Максим МИРОНОВ

  

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

29 листопада 2019 року                                                      № 42/3

смт Станиця Луганська

 

Про  виконання районного

бюджету за 9 місяців 2019 року

 

Розглянувши листа Станично-Луганської РДА вхд. № 684  від 13.11.2019  року та заслухавши звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року, районна рада визначає, що організація виконання районного бюджету на протязі звітного періоду здійснювалась у відповідності з вимогами Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» рішенням районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 33/7 «Про районний бюджет на 2019 рік» зі змінами.

До загального фонду районного бюджету, без урахування міжбюджетних трансфертів за 9 місяців 2019 року надійшло 45 034,4 тис.грн податків, зборів та інших обов'язкових платежів, що становить 103,9 % до затверджених планових зобов’язань розпису доходів на звітний період. Понад план отримано доходів на суму 1 687,7  тис.грн.

          У порівнянні з відповідним періодом 2018 року доходів загального фонду надійшло на 6 622,1 тис.грн або на 17,2 % більше (фактичні надходження за 9 місяців 2018 року становили  38 412,3 тис.грн).

Касові видатки загального фонду на утримання бюджетних установ які фінансуються з районного бюджету та інших заходів склали 238 638,2 тис. грн, що на 3 699,5 тис.грн. менше показників минулого року.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшені видатки на державне управління на 689,4 тис.грн. або на 23,3 %, на освіту – на 15 399,2 тис. грн. або на 20 %, на культуру та мистецтво на 14,3 % або на 1 210,7 тис. грн., на фізичну культуру та спорт на 601,3 тис.грн., зменшені видатки на соціальний захист  на 16 450,9 тис. грн. та  охорону здоров’я на 6 870,2 тис.грн.

 Відповідно до п. 4 ст. 80 Бюджетного кодексу України, керуючись       п. 17 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року по доходах в обсязі 277 403 039,89 грн., в тому числі загального фонду – 268 217 028,80 грн., спеціального фонду – 9 186 011,09 грн., по видатках в обсязі 256 054 655,06 грн., в тому числі загального фонду – 238 638 155,20 грн., спеціального фонду –  17 416 499,86 грн., з перевищенням доходів над видатками по загальному фонду – 29 578 873,6 грн., видатків над доходами  по спеціальному фонду –  8 230 488,77 грн. прийняти до відома.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Заступник, в.о. голови

районної ради                                                       Максим МИРОНОВ

  

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

29 листопада 2019 року                                                 № 42/4

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до Програми

розвитку та фінансової підтримки

Комунального некомерційного

підприємства «Центр первинної

медико-санітарної допомоги  Станично-

Луганської районної ради» на 2019 рік

Розглянувши листа Станично-Луганської РДА вхд. №676 від 08.11.2019  року, враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської РДА  №1574 від 06.11.2019 року «Про схвалення змін до  Програми  розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги  Станично-Луганської районної ради» на 2019 рік», керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада     

 

      

ВИРІШИЛА:

 

       1. Внести зміни до  Програми  розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги  Станично-Луганської районної ради» на 2019 рік, виклавши її в новій редакції (додається).

       2. Зазначені зміни внести до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2019 рік.

       3. Контроль за виконанням цього питання покласти на районну комісію з питань  освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Заступник, в.о. голови

районної ради                                                             Максим МИРОНОВ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

29 листопада 2019 року                                                        № 42/5

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до фінансового плану

Комунального некомерційного

підприємства «Центр первинної медико-санітарної

допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2019 рік

 

Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд.     № 671 від 07.11.2019 року, з метою вдосконалення системи фінансового планування суб’єктами господарюванню комунального сектору економіки, підвищення ефективності роботи комунальних некомерційних підприємств, покращення якості медичного обслуговування в Станично-Луганському районі, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року №1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», рішення Станично-Луганської районної ради від 29.11.2019 року № 42/4 «Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного  підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2019 рік, враховуючи Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради», затверджений рішенням районної ради №35/23 від 22.04.2019 року, керуючись  ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада     

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до фінансового плану на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2019 рік, що додається.

2. Контроль за виконанням цього питання покласти на районну комісію з питань бюджету та фінансів.

 

Заступник, в.о. голови

районної ради                                                           Максим МИРОНОВ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

29 листопада 2019 року                                                  № 42/6

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до Програми розвитку

та фінансової підтримки комунального

некомерційного підприємства «Станично-Луганське районне територіальне медичне об`єднання» на 2019 рік

Розглянувши листа  Станично-Луганської райдержадміністрації   № 705 від 21.11.2019 року, з метою забезпечення соціальної справедливості та захисту конституційних прав громадян на охорону здоров`я, підвищення якості надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню районну, забезпечення утримання закладів охорони здоров`я з оновленням матеріально–технічної бази та ефективного використання бюджетних коштів, враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської РДА  №1636 від 18.11.2019 року, керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.       Внести зміни до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Станично-Луганське районне територіальне медичне об`єднання» на 2019 рік, виклавши її в новій редакції (додається).

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Заступник, в.о. голови

районної ради                                                Максим МИРОНОВ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

29 листопада 2019 року                                                   № 42/7

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін до

переліку розпорядників субвенції за

місцевими бюджетами / одержувачів

субвенції за проєктами, що реалізуються

у рамках Надзвичайної кредитної

програми для відновлення України

Розглянувши листа Станично-Луганської РДА вхд. № 700  від 20.11.2019  року, відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики», Закону України «Про стимулювання розвитку регіонів», постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 932, керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :     

                                     

          1. Затвердити зміни до переліку розпорядників субвенції за місцевими бюджетами / одержувачів субвенції за проєктами, що реалізуються у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (додається).

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

 

 

Заступник, в.о.

голови районної ради                                              Максим МИРОНОВ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

        

29 листопада 2019 року                                                          № 42/8

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін та

доповнень до Програми

економічного і соціального розвитку

Станично-Луганського району на 2019 рік

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської РДА вхд. № 699  від 20.11.2019  року, з  метою забезпечення повноцінного функціонування структурних підрозділів райдержадміністрації, забезпечення оптимального балансу інтересів держави, місцевих органів влади та самоврядування, відновлення економічного зростання на базі інвестиційної складової, що стане базовою передумовою для розв’язання соціально-економічних проблем та підвищення добробуту населення на території району на підставі статті 6, 13, пункту 1 статті 17, Закону України «Про державне прогнозування і розробку програм економічного і соціального розвитку України» та постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розробку прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку, основних напрямів бюджетної політики», враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської РДА  №1634 від 15.11.2019 року, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :     

                                     

          1. Затвердити зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2019 рік до Додатку 2 «Заходи щодо забезпечення виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району», Додатку 4 «Перелік інвестиційних проектів за пріоритетними напрямками соціально-економічного розвитку, які передбачається реалізувати у 2019 році у Станично-Луганському районі», згідно додатків.

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Заступник, в.о. голови

районної ради                                                    Максим МИРОНОВ

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

29 листопада 2019 року                                                  № 42/9

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін та

доповнень до Плану заходів з реалізації

Стратегії розвитку Станично-Луганського

району на 2019-2020 роки

 

       Розглянувши листа Станично-Луганської РДА вхд. № 697  від 19.11.2019  року, відповідно до Законів України «Про засади державної регіональної політики», «Про стимулювання розвитку регіонів», постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року     № 385 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 932, враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської РДА № 1635 від 15.11.2019 року,  керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” районна  рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

         1. Затвердити зміни та доповнення до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Станично-Луганського району на 2019-2020 роки (додається).

 

         2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Заступник, в.о. голови

районної ради                                                       Максим МИРОНОВ

 

Пояснювальна записка до проекту рішення №42/10 районної ради

«Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік»

 

            Передбачено внесення наступних змін до районного бюджету на 2019 рік:

 

1.      Зміни до видаткової частини районного бюджету згідно пропозицій головних розпорядників коштів районного бюджету згідно додатків 1.

 

2.      Зміни до доходної та видаткової частини районного бюджету за рахунок субвенції на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів згідно додатку 2.

 

3.      Зміни до доходної та видаткової частини  районного бюджету  за рахунок Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров'я за рахунок коштів медичної субвенції згідно додатку 3.

 

4.      Зміни до доходної та видаткової частини районного бюджету за рахунок субвенції з місцевого  бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету для забезпечення телемедичним обладнанням комунальних закладів охорони здоров'я у сільській місцевості  згідно додатку 4.

 

5.      Зміни до доходної та видаткової частини  районного бюджету за рахунок субвенції з бюджетів сільських та селищних рад згідно додатку 5.

 

6.      Зміни до доходної та видаткової частини районного бюджету за рахунок субвенції з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, поводження з побутовими відходами (вивезення побутових відходів) та вивезення рідких нечистот, внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку води та теплової енергії, абонентського обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету згідно додатку 6.

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

29 листопада 2019 року                                                 № 42/11

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження районної

Програми діяльності та утримання

Комунальної установи «Об’єднаний

трудовий архів Станично-Луганського

району» на 2020-2022 роки

 

Розглянувши листа КУ «Об’єднаний трудовий архів Станично-Луганського району» вхд. №710  від 21.11.2019 року,  з метою забезпечення зберігання документів з особового складу та документів тимчасового збереження підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, що ліквідовуються та розташовані на території Станично-Луганського району, на підставі  Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи",  Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року №1298 (1298-2002-л) «Про оплату праці працівників на основі єдиної тарифної сітки, розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»,  керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити районну Програму діяльності та утримання комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів Станично-Луганського району» на 2020-2022 роки (далі Програма), що додається.

2. Фінансування заходів, передбачених  Програмою, здійснювати за рахунок коштів районного бюджету.

3 Головним розпорядником коштів визначити Станично-Луганську районну раду.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціальної-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Заступник, в.о. голови

районної ради                                                     Максим МИРОНОВ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

        

29 листопада 2019 року                                               № 42/12

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Районної цільової

програми  «Заходи з лікування хворих 

на цукровий діабет на 2020 рік»

 

            Розглянувши лист Станично-Луганської районної державної адміністрації № 707 від 21.11.2019 року, з метою забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну, збільшення тривалості та підвищення якості життя населення району, відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Конституції України; Бюджетного кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 05.03.2014 року № 73 «Питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну» (зі змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 23.01.2015 року № 11 «Деякі питання медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», Постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 року № 239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну», враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської районної державної адміністрації № 1639 від 21.11.2019 року, керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Районну цільову програму «Заходи з лікування хворих  на цукровий діабет на 2020 рік» (далі – Програма) , що додається та включити її до Програми економічного   і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2020 рік.

 

2. Визначити, що джерелом фінансування даної Програми є районний  бюджет в сумі 2216,400 тис.грн., початок фінансування заходів Програми -  з 1 січня 2020 року.

 

3. Визначити головним розпорядником коштів Програми Станично-Луганську районну державну адміністрацію, відповідальним виконавцем Програми – комунальне некомерційне підприємство «Станично-Луганське районне територіальне медичне обєднання».

 

4. Комунальному некомерційному підприємству «Станично-Луганське районне територіальне медичне обєднання» звітувати перед районною радою про хід виконання заходів Програми до 01 березня 2021 року.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

Заступник, в.о. голови

районної ради                                               Максим МИРОНОВ

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

29 листопада 2019 року                                                 № 42/13

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Районної цільової

програми «Забезпечення лікарськими

засобами пільгових верств населення

Станично-Луганського району на 2020 рік»

 

            Розглянувши лист Станично-Луганської районної державної адміністрації № 704 від 21.11. 2019 року, враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської районної державної адміністрації № 1638 від 21.11.2019 року, з метою реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я шляхом цільового раціонального використання бюджетних коштів щодо безоплатного і пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань, відповідно до Конституції України, Бюджетного кодексу України , Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань», керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Районну цільову програму «Забезпечення лікарськими засобами пільгових верств населення Станично-Луганського району на 2020 рік»  (далі – Програма), та включити її до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2020 рік. (додається).

 

2. Визначити головним розпорядником коштів Програми Станично-Луганську районну державну адміністрацію, відповідальним виконавцем Програми – комунальне некомерційне підприємство «Станично-Луганське районне територіальне медичне обєднання».

 

3. КНП «Станично-Луганське районне територіальне медичне обєднання» звітувати перед районною радою про хід виконання заходів Програми до 01 березня 2021 року.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Заступник, в.о. голови

районної ради                                                   Максим МИРОНОВ

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

29 листопада 2019 року                                                  № 42/14

смт Станиця Луганська

 

Про реорганізацію Теплівського

фельдшерсько-акушерського пункту

в сільську лікарську амбулаторію

загальної практики сімейної медицини

КНП «ЦПМСД Станично-Луганської

районної ради»

 

Розглянувши  листа Станично-Луганської  райдержадміністрації вхд. № 716 від 25.11. 2019 року,  відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», п. 6 Положення про амбулаторію, Затвердженого Наказом МОЗ України від 29.07.2016 № 801, Наказу МОЗ України від 11.09.2012 року № 713 «Про затвердження методичних рекомендацій МОЗ України щодо регіональних планів модернізації мережі закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу», враховуючи рішення Теплівської сільської ради від 02.11.2018 року № 49/3 «Про звернення щодо створення амбулаторії в селі Тепле на базі Теплівського фельдшерсько-акушерського пункту», керуючись ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

        

ВИРІШИЛА:

 

1. Реорганізувати з 01.12.2019 року Теплівський фельдшерсько-акушерський пункт, який розташований  за адресою: Луганська область, Станично-Луганський район, с. Тепле, вул. Миру, 66-а в ФІЛІЮ «ТЕПЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА ЛІКАРСЬКА АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ – СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ КНП «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ».

2.  Головному лікарю КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» забезпечити в ході реорганізації дотримання прав та інтересів працівників медичного закладу відповідно до вимог діючого законодавства України.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

Заступник, в.о. голови

районної ради                                                              Максим МИРОНОВ

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

        

29 листопада 2019 року                                         № 42/15

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Статуту

КНП «ЦПМСД Станично-Луганської

районної ради» в новій редакції

 

Розглянувши листа Станично-Луганської РДА вхд. №702 від 20.11.2019 року, листа головного лікаря КНП «ЦПМСД Станично-Луганської районної ради» вхд. № 723 від 25.11. 2019 року, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи п. 4.8  Статуту  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради», керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

        

ВИРІШИЛА:

 

1.  Затвердити Статут КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» в новій редакції (додається).

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

Заступник, в.о. голови

районної ради                                                       Максим МИРОНОВ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

     

29 листопада 2019 року                                                 № 42/16

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Положення

про конкурс на посаду керівників

комунальних закладів загальної середньої освіти

Станично-Луганського району Луганської області

 

     Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. № 711 від 21.11.2019 року, відповідно до Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 р. № 291, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 16.04.2018 р. за № 454/31906, п.2 ст. 26 Закону України «Про освіту», п.2 ст. 26 Закону України «Про загальну середню освіту», ст.24 КЗпП України, керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

     В И Р І Ш И Л А :

 

1.    Затвердити Положення про конкурс на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Станично-Луганського району Луганської області (додається).

2.    Визначити уповноваженим органом щодо проведення конкурсу на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти району - відділ освіти Станично-Луганської районної державної адміністрації.

3.    Рішення Станично-Луганської районної ради №5/13 від 09.09.2016 р. вважати таким, що втратило чинність.

4.    Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Заступник, в.о. голови

районної ради                                                     Максим МИРОНОВ

  

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

29 листопада 2019 року                                          № 42/17

смт Станиця Луганська

 

Про надання статусу опорного

закладу КЗ «Станично-Луганська

загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів

Станично-Луганського району

Луганської області» з 1 січня 2021р

 

Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд.    № 719 від 25.11.2019 року, з метою забезпечення  реалізації права громадян на здобуття загальної середньої освіти, створення умов для оптимізації та модернізації системи освіти району, виявлення ефективних моделей діяльності закладів освіти та формування мережі опорних закладів, відповідно до ст.13 Закону України «Про освіту», ст.8  Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 р. № 532 «Про затвердження положення про освітній округ і опорний заклад освіти», керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.     З 1 січня 2021 року надати статус опорного закладу КЗ «Станично-Луганська загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області».

2.     Перейменувати КЗ «Станично-Луганська загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області» у Комунальний опорний заклад  «Станично-Луганський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області» з 1 січня 2021 року.

3.     Відділу освіти Станично-Луганської районної державної адміністрації здійснити необхідні заходи щодо державної реєстрації Комунального опорного закладу «Станично-Луганський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області».

4.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

Заступник, в.о. голови

районної ради                                                     Максим МИРОНОВ

  

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

        

29 листопада 2019 року                                                  № 42/18

смт Станиця Луганська

 

Про створення філії «Станично-Луганський

заклад освіти І-ІІ ступенів ім. П.Балабуєва

Станично-Луганського району

Луганської області»

 

 

Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд.    № 720 від 25.11.2019 року, з метою забезпечення  реалізації права громадян на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, метою створення умов для оптимізації та модернізації системи освіти району, виявлення ефективних моделей діяльності закладів освіти та формування мережі опорних закладів, відповідно ст.13 Закону України «Про освіту», п.3 ст.9  Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня № 532 «Про затвердження положення про освітній округ і опорний заклад освіти», керуючись   п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування» районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.                З 1 січня 2021 року створити філію Комунального опорного закладу «Станично-Луганський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області»», а саме:

-         філія «Станично-Луганський заклад освіти І-ІІ ступенів ім. П.Балабуєва Станично-Луганського району Луганської області».

2.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Заступник, в.о. голови

районної ради                                                 Максим МИРОНОВ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

        

29 листопада 2019 року                                                      № 42/19

смт Станиця Луганська

 

Про звільнення Ісаєвої І.О.

від обов’язків директора  КПТеплосервіс

Станично-Луганського району” 

 

 

         На підставі заяви Ісаєвої Ірини Олександрівни від 20.11.2019 року, керуючись п.20 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звільнити Ісаєву Ірину Олександрівну від обов’язків  директора комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району» , у зв’язку з переведенням її на іншу посаду на тому ж підприємстві  29.11.2019 року.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності прав людини, депутатської діяльності та етиці.

 

 

Заступник, в.о. голови

районної ради                                                             Максим МИРОНОВ

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

        

29 листопада 2019 року                                                 № 42/20

смт Станиця Луганська

 

 

Про призначення директора  КПТеплосервіс

Станично-Луганського району” 

 

 

         На підставі заяви Ісаєва Сергія Анатолійовича  від 21.11.2019 року, відповідно до ст. 24 КЗпП України, постанови КМУ №203 від 19.03.1993 року «Про застосування контрактної форми трудового договору з керівником підприємства, що є у державній власності», постанови КМУ №597 від 02.08.1995 року «Про Типову форму контракту з керівником підприємства, що є у державній власності», п.3.2. Статуту комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району», керуючись п.20 ч.1 ст. 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Призначити Ісаєва Сергія Анатолійовича на посаду директора комунального підприємства  “Теплосервіс Станично-Луганського району” з 02 грудня 2019 року  в порядку переведення зі Станично-Луганської райдержадміністрації.

2. Доручити голові Станично-Луганської районної ради укласти з Ісаєвим С.А. контракт строком на 5 років.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  регламенту, законності прав людини, депутатської діяльності та етиці.

 

Заступник, в.о. голови

районної ради                                                       Максим МИРОНОВ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА   РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СОРОК ПЕРША  СЕСІЯ

 

  Р І Ш Е Н Н Я

11 жовтня 2019 року                                                               № 41/1

смт Станиця Луганська                                                             

 

Про визнання повноважень депутатів

Станично-Луганської районної ради

сьомого скликання 

 

         Заслухавши інформацію голови  Станично-Луганської районної  виборчої комісії у Луганській області про визнання повноважень депутатів Станично-Луганської районної ради сьомого скликання, відповідно до  ст. 4  Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 90 Закону України «Про місцеві вибори», враховуючи Постанову Станично-Луганської районної  виборчої комісії у Луганській області № 64 від 30.08.2019 року «Про визнання обраним депутатом Станично-Луганської районної ради Соколова Вячеслава Борисовича та Постанову Станично-Луганської районної  виборчої комісії у Луганській області № 68 від 30.08.2019 року «Про визнання обраним депутатом Станично-Луганської районної ради Пенькової Оксани Валентинівни», керуючись ч.2 ст. 43, ч.1 ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Інформацію голови Станично-Луганської районної  виборчої комісії у Луганській області  «Про визнання повноважень депутатів Станично-Луганської районної ради сьомого скликання  Соколова Вячеслава Борисовича та Пенькової Оксани Валентинівни»  прийняти до відома.

 

2.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, прав людини, депутатській діяльності та етики.

 

 

Голова районної ради                                                                   В. МЯГКИЙ

 

  

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА   РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СОРОК ПЕРША  СЕСІЯ

  Р І Ш Е Н Н Я

11 жовтня 2019 року                                                         № 41/2

смт Станиця Луганська                                                             

 

Про внесення змін до рішення

районної ради  №2/4 від 11.03.2016 року

«Про затвердження персонального

складу постійних комісій

Станично-Луганської районної ради»

 

Відповідно з рішеннями районної ради від:

                                                                                                                                                                

          - 11.03.2016 року  №2/1 «Про затвердження регламенту Станично-Луганської районної ради сьомого скликання»;

          - 11.03.2016 року  №2/2 «Про затвердження Положення  про постійні комісії  Станично - Луганської районної ради»;

          - 11.03.2016 року  №2/4 «Про затвердження персонального складу постійних комісій Станично-Луганської районної ради»;

          - 26.07.2019 року № 38/1 «Про припинення повноважень депутата

Станично-Луганської районної ради сьомого скликання Батальщикова С.В.»;

          - 26.07.2019 року № 38/2 « Про припинення повноважень депутата

Станично-Луганської районної ради сьомого скликання Бережного І.М.»;

          - 11.10.2019  року  № 41/1 «Про визнання повноважень депутатів Станично-Луганської районної ради сьомого скликання», керуючись п.2 ч.1 ст. 43, п.п. 1-3 ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Внести зміни  до рішення районної ради  №2/4 від 11.03.2016 року «Про затвердження персонального складу постійних комісій Станично-Луганської районної ради»:

            вивести  зі складу постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельним ресурсам та охороні навколишнього середовища Батальщикова Сергія Васильовича у зв'язку з припиненням повноважень депутата;

            вивести  зі складу постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів Бережного Івана Миколайовича»;

            ввести до складу постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельним ресурсам та охороні навколишнього середовища Пенькову Оксану Валентинівну. у зв'язку з визнанням повноважень депутатів  районної ради сьомого скликання.  

            ввести до складу постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів Соколова Вячеслава Борисовича.

2.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, законності, прав людини, депутатської діяльності та етики.

 

Голова районної ради                                                                 В. МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА   РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СОРОК ПЕРША  СЕСІЯ

  Р І Ш Е Н Н Я

11 жовтня 2019 року                                                    № 41/3

смт Станиця Луганська                                                              

 

 Про затвердження  Фінансового

 плану  на 2020 рік КНП «Центр

первинної медико-санітарної допомоги

Станично-Луганської  районної ради»     

 

            Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №622 від 09.10.2019 року та клопотання Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської  районної ради» №602 від 04.10.2019 року, з метою вдосконалення системи фінансового планування, підвищення ефективності роботи, відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я»,  ст. 78 Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб'єкта господарювання державного сектору економіки», Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр  первинної медико-санітарної допомоги  Станично-Луганської  районної ради», затвердженого  рішенням районної ради сьомого скликання №35/23 від 22.03.2019 року, керуючись   п. 20 ч.1 ст. 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Фінансовий план Комунального некомерційного підприємства «Центр  первинної медико-санітарної допомоги  Станично-Луганської  районної ради» на 2020 рік  (додається).

2. Головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Центр  первинної медико-санітарної допомоги  Станично-Луганської  районної ради»   забезпечити дієвий контроль за своєчасним виконанням вимог, передбачених фінансовим планом.

          3. Контроль  за виконанням цього питання покласти на районну комісію з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                                       В. МЯГКИЙ

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА   РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СОРОК ПЕРША  СЕСІЯ

  Р І Ш Е Н Н Я

11 жовтня 2019 року                                                            № 41/4

смт Станиця Луганська                                                             

 

Про внесення змін до фінансового

плану КНП «Центр первинної медико-

санітарної допомоги Станично-

Луганської ради» на 2019 рік

 

Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №611 від 08.10.2019 року та листа Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» вхд. № 601 від 04.10.2019 р., з метою вдосконалення системи фінансового планування суб’єктами господарюванню комунального сектору економіки, підвищення ефективності роботи комунальних некомерційних підприємств, покращення якості медичного обслуговування в Станично-Луганському районі, відповідно до ст.78 Господарського кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. №1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», рішення Станично-Луганської районної ради від 18.09.2019 р. № 40/2 «Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного  підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2019 рік, керуючись п. 20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада     

      

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до фінансового плану на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2019 рік  (додається).

2. Контроль за виконанням цього питання покласти на районну комісію з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                                 В. МЯГКИЙ

 

  

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА   РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СОРОК ПЕРША  СЕСІЯ

  Р І Ш Е Н Н Я

11 жовтня 2019 року                                                                            № 41/5

смт Станиця Луганська    

                                                         

Про внесення змін до Програми

розвитку та фінансової підтримки

Комунального некомерційного

підприємства «Центр первинної

медичної допомоги  Станично-

Луганської районної ради» на 2019 рік

 

          Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №612 від 08.10.2019 року та Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» №605 від 04.10.2019 року, враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської районної державної адміністрації від 01.10.2019 р. № 1441 «Про схвалення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2019 рік, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону «Про місцеве самоврядування» в Україні районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

      1. Внести зміни до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2019 рік, затвердженої рішенням Станично-Луганської районної ради № 33/6 від 21.12.2018 року,  (далі- Програма), виклавши її у новій редакції (додається).

     2. Зазначені зміни внести до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2019 рік.

     3. Контроль за виконанням цього питання покласти на постійну комісію з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                                          В. МЯГКИЙ

  

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА   РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СОРОК ПЕРША  СЕСІЯ

  Р І Ш Е Н Н Я

11 жовтня 2019 року                                                              № 41/6

смт Станиця Луганська   

                                                          

Про внесення змін до Районної

програми цивільного захисту

Станично-Луганського району

на 2017-2020 роки

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №579 від 23.09.2019 року, з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного ті природного характеру, відповідно до Кодексу цивільного захисту України, враховуючи розпорядження голови Станично-Луганської районної державної адміністрації № 1323 від 17.09.2019 року  «Про схвалення змін до Районної програми цивільного захисту Станично- Луганського району на 2017-2020 роки», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні» районна рада

        

ВИРІШИЛА:

         

1. Внести зміни до Районної програми цивільного захисту Станично-Луганського району на 2017-2020 роки та включити їх до Програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік (додається).

 

2. Щорічний обсяг фінансування заходів Програми визначити при затверджені районного бюджету.

 

3. Визначити головним розпорядником коштів Програми Станично-Луганську районну державну адміністрацію.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                           В. МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ПЕРША СЕСІЯ

РІШЕННЯ

        

11 жовтня 2019 року                                                                    № 41/7

смт Станиця Луганська

 

Про внесення  змін та

доповнень до Програми

економічного і соціального розвитку

Станично-Луганського району на 2019 рік

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №619 від 10.10.2019 року, з метою забезпечення повноцінного функціонування структурних підрозділів райдержадміністрації, забезпечення оптимального балансу інтересів держави, місцевих органів влади та самоврядування, відновлення економічного зростання на базі інвестиційної складової, що стане базовою передумовою для розв’язання соціально-економічних проблем та підвищення добробуту населення на території району на підставі статті 6, 13, пункту 1 статті 17 Закону України «Про державне прогнозування і розробку програм економічного і соціального розвитку України» та постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розробку прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку, основних напрямів бюджетної політики», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

                                                                                     

          1. Внести зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2019 рік до Додатку 2 «Заходи щодо забезпечення виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району», Додатку 4 «Перелік інвестиційних проектів за пріоритетними напрямками соціально-економічного розвитку, які передбачається реалізувати у 2019 році у Станично-Луганському районі» (додаються).

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                             В. МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОКОВА СЕСІЯ

Рішення

11 жовтня 2019 року                                                                   № 41/8

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження «Угоди

про передачу коштів позики»

№13010-05/33 від 16.03.2017  року

 

 Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №620 від 09.10.2019 року,  з метою забезпечення виконання Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, яка фінансується в рамках Фінансової угоди між Україною та Європейським Інвестиційним Банком від 22 грудня 2014 року, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» від 25 листопада 2015 року  №1068, керуючись п.20 ч.1 ст. 43, ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.    Затвердити «Угоду про передачу коштів позики» №13010-05/33 від 16.03.2017 року між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово–комунального господарства України, Станично-Луганською районною радою Луганської області, Станично-Луганською районною державною адміністрацією та Комунальним підприємством «Теплосервіс Станично-Луганського району».

2.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА   РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СОРОК ПЕРША  СЕСІЯ

Рішення

11 жовтня 2019 року                                                         № 41/9

смт Станиця Луганська   

 

Про затвердження «Угоди

про передачу коштів позики»

№13010-05/34 від 16.03.2017  року

 

 Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №621 від 09.10.2019 року, з метою забезпечення виконання Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, яка фінансується в рамках Фінансової угоди між Україною та Європейським Інвестиційним Банком від 22 грудня 2014 року, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» від 25 листопада 2015 року  №1068, керуючись п.20 ч.1 ст. 43, ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Затвердити «Угоду про передачу коштів позики» №13010-05/34 від 16.03.2017 року між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово–комунального господарства України, Станично-Луганською районною радою Луганської області, Станично-Луганською районною державною адміністрацією та Станично-Луганським районним територіальним медичним об’єднанням.

2 Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                               В.МЯГКИЙ

 

  

Пояснювальна записка до проекту рішення районної ради № 41/10

«Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік»

 

            Передбачено внесення наступних змін до районного бюджету на 2019 рік:

 

1.      Зміни до видаткової частини районного бюджету згідно пропозицій головних розпорядників коштів районного бюджету згідно додатків 1 та 1-а.

 

2.      Зміни до доходної та видаткової частини  районного бюджету  за рахунок іншої дотації з місцевого бюджету на утримання та ремонт доріг селища Станиця Луганська згідно додатку 2.

 

3.      Зміни до доходної та видаткової частини  районного бюджету  за рахунок іншої субвенції з бюджетів сільських та селищних рад згідно додатку 3.

 

4.      Зміни видаткової частини за рахунок субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету для забеспечення телемедичним обладнанням комунальних закладів охорони здоров'я у сільській місцевості згідно додатку 4.

 

5.       Зміни до  видаткової частини районного бюджету за рахунок цільових субвенцій з державного бюджету згідно додатку 5.

  

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА   РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СОРОК ПЕРША  СЕСІЯ

  Р І Ш Е Н Н Я

 

11 жовтня  2019 року                                                     № 41/11

смт Станиця Луганська   

 

Про надання згоди на внесення змін до штатного

розпису КЗ «Станично-Луганський районний

центр дитячої та юнацької творчості «Світанок»».

 

     Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №570 від 16.09.2019 року, згідно Наказу Міністерства праці та соціальної політики України  від 11 травня 2004 року № 105 про «Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації), наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  від 31.10.2012 року № 1230, «Про затвердження Типових штатних нормативів позашкільних навчальних закладів, керуючись п.20 ч.1 ст. 43, ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

 В И Р І Ш И Л А :

 

         1. Надати згоду на  внесення  змін до штатного розпису КЗ «Станично-Луганський  районний  центр  дитячої  та  юнацької  творчості   «Світанок»», збільшивши додатково на одну ставку сторожа, дві ставки опалювача та дві ставки керівника гуртка  з 1 листопада 2019 року.

         2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                                      В. МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА   РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СОРОК ПЕРША  СЕСІЯ

  Р І Ш Е Н Н Я

11 жовтня 2019 року                                                                   № 41/12

смт Станиця Луганська   

 

Про надання згоди на прийняття на баланс

Станично-Луганської районної ради

обладнання та меблів

 

     Розглянувши листа  керівника  Програми ООН з відновлення та розбудови миру Віктора Мунтяна  вхд. №572 від 17.09.2019 року щодо передачі безвідплатно та безповоротно  в якості технічної допомоги обладнання та меблів на баланс Станично-Луганської районної ради для спрощення надання адміністративних та соціальних послуг адміністративного характеру жителям громади, та листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. № 617 від 08.10.2019 року про передачу у тимчасове користування обладнання та меблів для  надання адміністративних  послуг, керуючись  п.20 ч.1 ст. 43, ч.2 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на прийняття на баланс Станично-Луганської районної ради

обладнання та меблів (згідно додатку).

2. Надати згоду на передачу Станично-Луганській районній державній адміністрації обладнання у кількості трьох одиниць, балансова вартість 93888,00 грн. та меблів у кількості шість одиниць, балансова вартість 29034,00 грн.  для надання адміністративних  послуг.

3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності  виконавчого апарату Станично-Луганської районної ради та відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Станично-Луганської районної державної адміністрації здійснити прийом-передачу даного майна, відповідно до чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                           В. МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА   РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СОРОК ПЕРША  СЕСІЯ

  Р І Ш Е Н Н Я

11 жовтня 2019 року                                                                 № 41/13

смт Станиця Луганська   

 

Про надання згоди на укладання

договору безоплатного користування

(позички) між КУ «Стадіон «Нива»

Станично-Луганського району» та

Петропавлівською селищною радою

Станично-Луганського району

Луганської області

Розглянувши лист від комунальної установи «Стадіон «Нива» Станично-Луганського району» вхд. № 586 від 25.09.2019 року та Петропавлівської селищної ради Станично-Луганського району Луганської області вхд. № 560 від 06.09.2019 року, відповідно до гл. 60 Цивільного Кодексу України, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на укладання договору безоплатного користування (позички) спортивного обладнання та спортивного інвентарю  у кількості 72 шт., згідно специфікації (Додаток 1) вартістю 359 428,44 грн. між комунальною установою «Стадіон «Нива» Станично-Луганського району»  код ЄДРПОУ 38560217 та Петропавлівською селищною радою Станично-Луганського району Луганської області, код ЄДРПОУ 04335759, згідно чинного законодавства України.

         2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                                  В.МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА   РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СОРОК ПЕРША  СЕСІЯ

  Р І Ш Е Н Н Я

11 жовтня  2019 року                                                                  № 41/14

смт Станиця Луганська   

 

Про надання згоди на укладання договору оренди

між КНП «Центр первинної медико-санітарної

допомоги Станично-Луганської районної ради»

та  Комишненською сільською радою

Станично-Луганського району Луганської області.

 

Розглянувши листа Станично-Луганської РДА  вхд. №594 від 02.10.2019 року та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради»  вхд. № 604 від 04.10.2019 року, відповідно до Постанови КМУ №786 від 04.10.1995 року, Положення про оренду майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району від 06.04.2012 року, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на укладання договору оренди між Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» та  Комишненською сільською радою Станично-Луганського району Луганської області  на приміщення загальною площею 86,2 м2 у будівлі, розташованою за адресою: с. Комишне, вул. Центральна 1-б (філія «Комишненська сільська  лікарська  амбулаторія» КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради»), (згідно Додатку 1).

2. Установити розмір орендної плати, як з бюджетною організацією.

          3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                                       В.МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ПЕРША СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

 

11 жовтня 2019 року                                                                      № 41/15

смт Станиця Луганська

 

Про надання згоди на укладання договору

оренди між КНП «Центр первинної медико-

санітарної допомоги Станично-Луганської

районної ради» та Сєвєродонецькою

квартирно-експлуатаційною частиною (району)

 

Розглянувши листа Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» № 547 від 27.09.2019 року, відповідно до Постанови КМУ №786 від 04.10.1995 року, Положення про оренду майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району від 06.04.2012 року, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на укладання договору оренди між Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» та Сєвєродонецькою квартирно-експлуатаційною частиною (району) код ЄДРПОУ 26614952 на приміщення загальною площею 76,4 м2 у будівлі, розташованою за адресою: с. Войтове, вул. Центральна, буд. 31 (Войтівський фельдшерсько-акушерський пункт КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради»), (згідно Додатку 1).

2. Установити розмір орендної плати, як з бюджетною організацією.

          3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                       В. МЯГКИЙ

  

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ПЕРША СЕСІЯ

РІШЕННЯ

11 жовтня  2019 року                                                                  № 41/16

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін та доповнень до рішення

Станично-Луганської районної ради  № 38/7

від 26.07.2019 року  «Про укладення Додаткової

угоди до контракту укладеного між Станично-

Луганською районною радою та керівником

КНП «ЦПМСД Станично-Луганської районної ради»

 

      Розглянувши листа Станично-Луганської РДА вхд. №616 від 08.10.2019 року, листа головного лікаря КНП «ЦПМСД Станично-Луганської районної ради» вхд. №610 від 08.10.2019 року, враховуючи п. 4.8 Колективного договору  КНП «ЦПМСД Станично-Луганської райради», з метою запобігання виникненню конфлікту інтересів, відповідно до статті 28 Закону України «Про запобігання корупції», Закону України «Про оплату праці», постанови КМУ № 792 від 21.08.2019 року «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Внести зміни до рішення Станично-Луганської районної ради № 38/7 від 26.07.2019 року «Про укладення Додаткової угоди до контракту укладеного між Станично-Луганською районною радою та керівником КНП «ЦПМСД Станично-Луганської районної ради», виклавши резолютивну частину рішення в наступній редакції:

    «1. Доручити голові Станично-Луганської районної ради укласти Додаткову угоду до контракту від 28.11.2018 року,  укладеного  між Станично-Луганською районною  радою  та керівником КНП «ЦПМСД Станично-Луганської районної ради»,  у зв’язку з приведенням діючого контракту у відповідність до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я, що діє в організаційно-правовій формі казенного або комунального некомерційного підприємства, затвердженого постановою КМУ №№ 792 від 21.08.2019 року,  встановивши керівнику КНП «ЦПМСД Станично-Луганської районної ради» посадовий оклад у розмірі 2,5 мінімальних заробітних плат, встановлених чинним законодавством України на перше січня кожного року.

  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

Голова районної ради                                                                В. МЯГКИЙ

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ПЕРША СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

11 жовтня 2019 року                                                                    № 41/17

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до рішення

Станично-Луганської районної ради

№ 17/14 від 27.10.2017 року

«Про надання згоди на укладання

договору оренди приміщення між

Станично-Луганським РТМО та

ФОП  Баранецька О.А.

 

           Розглянувши листа від КНП «Станично-Луганське РТМО» вхд. № 595 від 02.10.2019 року, згідно із Положенням про оренду майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, керуючись п.20 ч.1 ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Внести зміни до п.1 та п.2 рішення Станично-Луганської районної ради № 17/14 від 27.10.2017 року та викласти їх в наступній редакції:

        «1. Надати згоду на укладання договору оренди між комунальним неприбутковим підприємством «Станично-Луганське районне територіальне медичне об`єднання» (Орендодавець) та фізичною особою-підприємцем Баранецькою Оленою Анатоліївною, реєстраційний номер облікової картки платника податків – 2495601123 (Орендар) на приміщення загальною площею    23 м2 у будівлі, розташованою за адресою: 93600, Луганська область, Станично-Луганський район, смт  Станиця Луганська, вулиця 5-та Лінія, будинок 39.

         2. Об`єктом оренди визначити гардероб на першому поверсі будівлі лікарні (А-5, згідно технічного паспорту від 10.01.2009 року), схема розташування орендованого приміщення додається».

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                       В.  МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК ПЕРША СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

11 жовтня 2019 року                                                                      № 41/18

смт Станиця Луганська

 

Про відміну рішення Станично-Луганської

районної ради № 39/3 від 02.08.2019 року

«Про припинення юридичної особи Комунальне

некомерційне підприємство «Станично-Луганське

районне територіальне медичне об’єднання »

 шляхом реорганізації (поділу)»

Розглянувши лист Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №630 від   10.10.2019,  керуючись п.20 ч.1 ст. 43  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна  рада

ВИРІШИЛА:

 

         1. Відмінити рішення Станично-Луганської районної ради № 39/3 від 02.08.2019 року «Про припинення юридичної особи Комунальне некомерційне підприємство «Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання» шляхом реорганізації (поділу)»

         2. Голові комісії з припинення КНП «Станично-Луганське РТМО» шляхом реорганізації (поділу) Забудковій Світлані Іванівні подати дане рішення державному реєстратору для вчинення відповідних дій згідно чинного законодавства. 

        3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                        В. МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ  ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

26 липня 2019 року                                                                 № 38/1

смт Станиця Луганська

 

Про припинення повноважень депутата

Станично-Луганської районної ради

сьомого скликання  Батальщикова С.В.

 

          На підставі особистої заяви депутата Станично-Луганської районної ради сьомого скликання Батальщикова С.В. від 01.07.2019 року «Про припинення повноважень депутата», відповідно до п.2 частини 2, статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 81 Закону України «Про вибори депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних міських голів», керуючись пунктом 10 частини 1 статті 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Достроково припинити повноваження депутата Станично-Луганської районної ради сьомого скликання Батальщикова Сергія Васильовича з          01 липня 2019 року.

 

2. Про прийняте рішення проінформувати  Станично-Луганську районну територіальну виборчу комісію в Луганській області.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, прав людини, депутатській діяльності та етики.

 

 

Голова районної ради                                                   В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ  ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

26 липня 2019 року                                                       № 38/2

смт Станиця Луганська

 

Про припинення повноважень депутата

Станично-Луганської районної ради

сьомого скликання  Бережного І.М.

 

          На підставі особистої заяви депутата Станично-Луганської районної ради сьомого скликання Бережного І.М. від 01.07.2019 року «Про припинення повноважень депутата», відповідно до п.2 частини 2, статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 81 Закону України «Про вибори депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних міських голів», керуючись пунктом 10 частини 1 статті 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Достроково припинити повноваження депутата Станично-Луганської районної ради сьомого скликання  Бережного Івана Миколайовича з  01 липня 2019 року.

 

2. Про прийняте рішення проінформувати  Станично-Луганську районну територіальну виборчу комісію в Луганській області.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, прав людини, депутатській діяльності та етики.

 

 

Голова районної ради                                                В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ  ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

26 липня 2019 року                                                                № 38/3

смт Станиця Луганська

 

Про підсумки виконання

Програми економічного і

соціального розвитку

Станично-Луганського району

за І півріччя 2019 року

 

Розглянувши листа Станично-Луганської РДА вхд. №495 від 25.07.2019 року та заслухавши звіт про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району за І півріччя 2019 року, керуючись п. 28 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району за 1 півріччя 2019 року прийняти до відома. 

2. Рекомендувати сільським та селищним головам  вжити необхідні заходи щодо вирішення проблемних питань, що стримують економічний та соціальний розвиток територій.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                          В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ  ВОСЬМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

26 липня 2019 року                                                             № 38/4

смт Станиця Луганська

 

Про  виконання районного

бюджету за 1 півріччя 2019 року

Розглянувши листа Станично-Луганської РДА вхд. №496 від 25.07.2019 року та заслухавши звіт про виконання районного бюджету за 1 півріччя 2019 року, районна рада визначає, що організація виконання районного бюджету на протязі звітного періоду здійснювалась у відповідності з вимогами Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» рішенням районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 33/7 «Про районний бюджету на 2019 рік» зі змінами.

До загального фонду районного бюджету, без урахування міжбюджетних трансфертів за 1 півріччя 2019 рік надійшло 28 725,9 тис.грн податків, зборів та інших обов'язкових платежів, що становить 102,9 % до затверджених планових зобов’язань розпису доходів на звітний період. Понад план отримано доходів на суму 811,9  тис.грн.

          У порівнянні з відповідним періодом 2018 року доходів загального фонду надійшло на 3 584,1 тис.грн або на 14,3 % більше (фактичні надходження за 1 півріччя 2018 року становили  25 141,8 тис.грн).

Касові видатки загального фонду на утримання бюджетних установ які фінансуються з районного бюджету та інших заходів склали 183 016,3 тис. грн, що на 2 824,9 тис.грн. менше показників минулого року.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшені видатки на державне управління на 666,7 тис.грн. або на 40,2 %, на освіту – на 11 512,8 тис. грн. або на 19 %, на культуру та мистецтво на 13,2 % або на 780,7 тис. грн., на фізичну культуру та спорт на 434,6 тис.грн., зменшені видатки на соціальний захист  на 12 972,4 тис. грн. та  охорону здоров’я на 5 451,3 тис.грн.

Згідно з пунктом 17 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 4 статті 80 Бюджетного кодексу України, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт про виконання районного бюджету за 1 півріччя 2019 року по доходах в обсязі 199 882 116,33 грн., в тому числі загального фонду – 192 683 525,67 грн., спеціального фонду – 7 198 590,66 грн., по видатках в обсязі 194 019 495,30 грн., в тому числі загального фонду – 183 016 302,99 грн., спеціального фонду – 11 003 192,31 грн., з перевищенням доходів над видатками по загальному фонду – 9 667 222,68 грн., видатків над доходами  по спеціальному фонду –  3 804 601,65 грн. прийняти до відома.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

Голова районної ради                            В.О.МЯГКИЙ                    

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ  ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

26 липня 2019 року                                                     № 38/5

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до штатного

розпису  Станично-Луганської

районної ради на 2019 рік

 

        Відповідно  до вимог постанови Кабінету Міністрів України  від               9 березня 2006 року №268, згідно додатку 49 до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 (у редакції постанови КМУ від 19.06.2019 року №525),  керуючись ч.4 ст. 10, п.4 ч.1 ст. 43, ст. 58 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Внести зміни до  штатного розпису Станично-Луганської районної ради на 2019 рік чисельністю 25 одиниць, до графи «Посадовий оклад» та  графи «Фонд заробітної плати на місяць» з 01 липня 2019 року (додається).

 

    2.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію       

 районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                        В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

26 липня 2019 року                                                    № 38/7

смт Станиця Луганська

 

Про укладання Додаткової угоди до контракту 

укладеного  між Станично-Луганською районною

радою  та керівником  КНП «ЦПМСД 

Станично-Луганської райради».   

 

      Розглянувши листа Станично-Луганської РДА вхд. №484 від 22.07.2019 року, враховуючи п. 4.8 Колективного договору  КНП «ЦПМСД Станично-Луганської райради», з метою запобігання виникненню конфлікту інтересів, відповідно до статті 28 Закону України «Про запобігання корупції», Закону України «Про оплату праці», керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Доручити голові районної ради укласти Додаткову угоду до контракту від 28.11.2018 року,  укладеного  між Станично-Луганською районною  радою  та керівником КНП «ЦПМСД Станично-Луганської районної ради»,  у зв’язку з встановленням посадового окладу у розмірі двох мінімальних заробітних плат, встановлених чинним законодавством України на перше січня кожного року.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                       В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

                                                     РІШЕННЯ

26 липня  2019 року                                                              №38/8

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін та затвердження Статуту

КП «Теплосервіс Станично-Луганського району»

у новій редакції

 

         Розглянувши лист КП «Теплосервіс Станично-Луганського району» (далі - Підприємство)  вхд. № 489 від 23.07.2019 року  щодо внесення змін до п.1.10, 1.11.,  3.4.8., 3.4.14. та 3.4.15. Статуту КП «Теплосервіс Станично-Луганського району» та затвердження його у новій редакції, відповідно до ст. 64 Господарського кодексу України, керуючись п.20 ч.1 ст. 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до Статуту  КП «Теплосервіс  Станично-Луганського району» у п.1.10, 1.11., 3.4.8., 3.4.14., 3.4.15.  та викласти їх у новій редакції:

1.10. Повне найменування Підприємства:

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕПЛОСЕРВІС СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКОГО РАЙОНУ»

1.11. Скорочене найменування Підприємства:

КП «ТЕПЛОСЕРВІС СТ-ЛУГАНСЬКОГО РАЙОНУ»

3.4.8. у межах своєї компетенції укладає господарські угоди з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності та підпорядкування, а також фізичними особами відповідно до вимог чинного законодавства;

3.4.14. видає довіреності, відкриває рахунки у відповідних фінансових установах, затверджує калькуляції послуг, які надаються Підприємством;

3.4.15. затверджує штатний розпис працівників Підприємства та зміни до штатного розпису, з підстав, передбачених діючим законодавством України. 

2. Затвердити Статут  КП «Теплосервіс  Станично-Луганського району» у  новій редакції (додається).

3. Уповноваженій особі КП «Теплосервіс Станично-Луганського району», юрисконсульту Півню А.В., вжити заходи для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі  юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, прав людини, депутатській діяльності та етики.

 

Голова районної ради                                                       В.О. МЯГКИЙ

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ  ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

26 липня 2019 року                                                                   № 38/9

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Районної

цільової програми «Заходи з

лікування хворих  на цукровий

діабет на 2019 рік

 

        Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №476 від 18.07.2019 року, з метою забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну, збільшення тривалості та підвищення якості життя населення району, відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Постанови Кабінету Міністрів України від 05 березня 2014 року № 73 «Питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну» (зі змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 23 січня 2015 року № 11 «Деякі питання медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», Постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 року № 239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну», керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Районну цільову програму «Заходи з лікування хворих  на цукровий діабет на 2019 рік»  (додається).

2. Визначити, що джерелом фінансування даної програми є державний  бюджет в сумі 2779,656 тис. грн., початок фінансування заходів Програми -  з 01 липня 2019 року.

3. Визначити головним розпорядником коштів Програми Станично-Луганську районну державну адміністрацію, відповідальним виконавцем Програми – комунальне некомерційне підприємство «Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання».

4. Комунальному некомерційному підприємству «Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання» звітувати перед районною радою про хід виконання заходів Програми до 01 березня 2020 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                             В.О.МЯГКИЙ

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ  ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

26 липня 2019 року                                                      № 38/10

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження Районної цільової

Програми «Забезпечення лікарськими

засобами пільгових верств населення

Станично-Луганського району на 2019 рік»

 

 Розглянувши  лист  Станично-Луганської  районної  державної  адміністрації № 481 від 22.07.2019 року, з метою реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я шляхом цільового раціонального використання бюджетних коштів щодо безоплатного і пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань», керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Районну цільову програму «Забезпечення лікарськими засобами пільгових верств населення Станично-Луганського району на 2019 рік» (додається).

2. Визначити, що джерелом фінансування даної програми є районний  бюджет в сумі 186,412 тис.грн., початок фінансування заходів Програми -  з 01 липня 2019 року.

3. Визначити головним розпорядником коштів Програми Станично-Луганську районну державну адміністрацію, відповідальним виконавцем Програми – комунальне некомерційне підприємство «Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання».

4. Комунальному некомерційному підприємству «Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання» звітувати перед районною радою про хід виконання заходів Програми до 01 березня 2020 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                        В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ  ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

26 липня 2019 року                                                                  № 38/11

смт Станиця Луганска

 

Про затвердження змін до Районної

програми цивільного захисту

Станично-Луганського району

 на 2017-2020 роки

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №486 від 23.07.2019 року, з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, керуючись Кодексом цивільного захисту України,  пунктом 16 частини 1 статті 43 Закон України «Про місцеве самоврядування  в Україні» районна рада

        

 ВИРІШИЛА:

         

1. Затвердити зміни до Районної програми цивільного захисту Станично-Луганського району на 2017-2020 роки та включити їх до Програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік (додається).

2. Щорічний обсяг фінансування заходів Програми визначити при затверджені районного бюджету.

3. Визначити головним розпорядником коштів Програми Станично-Луганську районну державну адміністрацію.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                        В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

26 липня 2019 року                                                                   № 38/12

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін та

доповнень до Програми

економічного і соціального розвитку

Станично-Луганського району на 2019 рік

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №492 від 24.07.2019 року, з метою забезпечення повноцінного функціонування структурних підрозділів райдержадміністрації, забезпечення оптимального балансу інтересів держави, місцевих органів влади та самоврядування, відновлення економічного зростання на базі інвестиційної складової, що стане базовою передумовою для розв’язання соціально-економічних проблем та підвищення добробуту населення на території району на підставі статті 6, 13, пункту 1 статті 17, Закону України «Про державне прогнозування і розробку програм економічного і соціального розвитку України» та постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розробку прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку, основних напрямів бюджетної політики», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

                                                                                      

          1. Затвердити зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району на 2019 рік, а саме до Додатку 3 «Перелік місцевих (цільових) програм, діючих на території Станично-Луганського району, які передбачається виконувати у 2019 році», до Додатку 4 «Перелік інвестиційних проектів за пріоритетними напрямками соціально-економічного розвитку, які передбачається реалізувати у 2019 році у Станично-Луганському районі» (додаються).

 

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                           В.О.МЯГКИЙ

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

26 липня 2019 року                                                              № 38/13

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін та

доповнень до Плану заходів з реалізації

Стратегії розвитку Станично-Луганського

району на 2019-2020 роки

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №493 від 24.07.2019 року, відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про засади державної регіональної політики», «Про стимулювання розвитку регіонів», постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 року № 385 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 932, керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” районна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Затвердити зміни та доповнення до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Станично-Луганського району на 2019-2020 роки (додається).

 

         2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                       В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

26 липня 2019 року                                                                        № 38/14

смт Станиця Луганська

 

Про перерахування залишків коштів

по реєстраційним рахункам

Станично-Луганського РТМО та

філії «Петропавлівська лікарня

Станично-Луганського РТМО»,

призначених для власних

надходжень бюджетних установ

 

Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації № 483 від 22.07.2019 року, відповідно п. п. 8.4 наказу Міністерства фінансів України № 758  від 22.06.2012 року «Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України», керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Здійснити перерахування залишків коштів з реєстраційних рахунків, призначених для надходжень від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно законодавства, та з реєстраційних рахунків для інших джерел власних надходжень бюджетних установ, відкритих в управлінні Державної казначейської служби України у Станично-Луганському районі Луганської області, Станично-Луганського РТМО та філії «Петропавлівська лікарня Станично-Луганського РТМО» на рахунки в банках КНП «Станично-Луганське РТМО».

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                                           В.О.МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

26 липня 2019 року                                                    № 38/15

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до фінансового

плану на 2019 рік Комунального

некомерційного підприємства

«Центр первинної медико-

санітарної допомоги Станично-

Луганської ради»

 

Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №482 від 22.07.2019 року, з метою вдосконалення системи фінансового планування суб’єктами господарюванню комунального сектору економіки, підвищення ефективності роботи комунальних некомерційних підприємств, покращення якості медичного обслуговування в Станично-Луганському районі, відповідно до ст. ст. 75, 78 Господарського кодексу України, ст.ст. 106-108 Цивільного кодексу України, ст.ст. 16, 35-1 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. №1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», рішення Станично-Луганської районної ради від 07.06.2019 р. № 36/23 «Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного  підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2019 рік, керуючись п. 20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада   

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до фінансового плану на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» на 2019 рік (додається).

 

2. Контроль за виконанням цього питання покласти на районну комісію з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                         В.О. МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ  ВОСЬМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

26 липня 2019 року                                                                  №38/17

смт Станиця Луганська

 

Про надання згоди на списання

демонтованих матеріалів

(елементи радіаторів та труб)

будівлі філії «Широківська сільська

лікарська амбулаторія» КНП

«ЦПМСД Станично-Луганської

районної ради»

 

        Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №472 від 17.07.2019 року, відповідно до Положення про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району», затвердженого рішенням районної ради № 28/19 від 20.09.2013 року (далі Положення), керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Надати згоду на списання демонтованих матеріалів (елементи радіаторів та труб) будівлі філії «Широківська сільська лікарська амбулаторія» КНП «ЦПМСД Станично-Луганської районної ради», згідно Додатку №1.

         2. КНП «ЦПМСД Станично-Луганської районної ради», відповідно до Положення, списати демонтовані матеріали (елементи радіаторів та труб) будівлі філії «Широківська сільська лікарська амбулаторія» КНП «ЦПМСД Станично-Луганської районної ради», згідно Додатку №1.

         3. Бухгалтерії КНП «ЦПМСД Станично-Луганської районної ради» оприбуткувати придатні для подальшого використання матеріали (елементи радіаторів та труб), непридатні – оприбуткувати, як металобрухт, з подальшою реалізацією, згідно чинного законодавства України. Оформити відповідні документи.

         4. Бухгалтерії КНП «ЦПМСД Станично-Луганської районної ради» надати до районної ради у місячний строк після закінчення процедури розбирання та оприбуткування звіт про списання майна.

         5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                  В.О. МЯГКИЙ

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ  ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

26 липня 2019 року                                                                           № 38/18

смт Станиця Луганська

 

Про надання згоди на списання демонтованих

матеріалів (елементи радіаторів) будівлі філії

«Комишненська сільська лікарська амбулаторія»

КНП«ЦПМСД Станично-Луганської районної ради»      

                                                                                            

          Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. №471  від 17.07.2019 року, відповідно до Положення про порядок списання та безоплатної передачі майна з балансів комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району», затвердженого рішенням районної ради № 28/19 від 20.09.2013 року (далі Положення), керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

         1. Надати згоду на списання демонтованих матеріалів (елементи радіаторів) будівлі філії «Комишненська сільська лікарська амбулаторія» КНП «ЦПМСД Станично-Луганської районної ради», згідно Додатку №1.                                                                                                                                      2. КНП «ЦПМСД Станично-Луганської районної ради», відповідно до Положення, списати демонтовані матеріали (елементи радіаторів) будівлі філії «Комишненська сільська лікарська амбулаторія» КНП «ЦПМСД Станично-Луганської районної ради», згідно Додатку №1.                                  3. Бухгалтерії КНП «ЦПМСД Станично-Луганської районної ради» оприбуткувати придатні для подальшого використання матеріали (елементи радіаторів), непридатні – оприбуткувати, як металобрухт, з подальшою реалізацією, згідно чинного законодавства України. Оформити відповідні документи.                                                                                                                                        4. Бухгалтерії КНП «ЦПМСД Станично-Луганської районної ради» надати до районної ради у місячний строк після закінчення процедури розбирання та оприбуткування звіт про списання майна                                                                                   5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                  В.О. МЯГКИЙ

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ  ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

26 липня 2019 року                                                     № 38/19

смт Станиця Луганська

 

Про надання згоди на укладання

договору оренди нерухомого майна

за адресою: смт. Станиця Луганська,

вул. Центральна, буд. 10

 

Розглянувши листа ГУНП в Луганській області вхд. № 444 від 27 червня 2019 року про погодження договору оренди нерухомого майна,  відповідно до п.10 «Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу», затвердженої постановою КМУ № 768 від 04.10.1995 р.,  ч.2 ст.19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про оренду майна загальної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженого рішенням сесії районної ради від 06.04.2012 року № 6/11, керуючись ч.1 п.20 ст. 43, ч. 4, 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Надати згоду на укладення договору оренди нерухомого майна розташованого за адресою: Луганська область, Станично-Луганський район, смт. Станиця Луганська, вул. Центральна, 10 (будівля площею 635,5 кв.м. та  земельна ділянка площею 0,0867 га.) між Станично-Луганською районною радою та Головним  управлінням Національної поліції України в Луганській області терміном дії з 01.01.2019 року.

 

2. Визначити розмір орендної плати  1 гривня на рік.

 

        3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                               В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ  ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

26 липня 2019 року                                                                № 38/20

смт Станиця Луганська

 

Про надання згоди на виготовлення проектно-

кошторисної документації на проведення

капітального ремонту частини покрівлі прибудови

та тамбуру КЗ «Петропавлівська спеціалізована

школа № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням

окремих предметів та курсів Станично-Луганського

району Луганської області» за адресою:

смт. Петропавлівка, вул. Миру, буд. 64А

 

         Розглянувши лист Станично-Луганської районної державної адміністрації від 17 липня 2019 року вхд. № 470, згідно із Порядком погодження капітальних ремонтів майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району, затвердженим рішенням районної ради №7/8 від 28.10.2016 року, керуючись п.20 ч.1 ст.43 та ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

         1. Надати згоду на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту частини покрівлі прибудови та тамбуру (Б`-1, б, згідно технічного паспорту від 28.12.2015 року) КЗ «Петропавлівська спеціалізована школа № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Станично-Луганського району Луганської області» за адресою: смт. Петропавлівка, вул. Миру, буд. 64А, згідно креслення     (додаток 1).

         2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                              В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

26 липня 2019 року                                                                        № 38/22

смт Станиця Луганська

 

Про внесення змін до рішення

Станично-Луганської районної ради

№ 35/9 від 22.03.2019 року

«Про надання згоди на прийняття

із державної власності у спільну

власність територіальних громад

сіл, селищ Станично-Луганського  

району нежитлової будівлі»

 

           Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації №2734 від 26.07.2019 року, враховуючи лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України вхд №449 від  02.07.2019 року, відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України №1591 від 27.12.2013 року, Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженого постановою КМУ № 1482 від 21.09.1998 року, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  керуючись п.32 ч.1 ст. 43,  ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Внести зміни до рішення Станично-Луганської районної ради № 35/9 від 22.03.2019 року, виклавши резолютивну частину рішення в наступній редакції:

        «1. Надати згоду на прийняття із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району нежитлової будівлі, розташованої  за  адресою: смт Станиця Луганська вул. Барбашова, 1 для розміщення органів місцевого самоврядування та комунальних установ та не відчужувати його у приватну власність.

 

         2. Після прийняття рішення відповідним органом про передачу об’єкту з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району включити даний об’єкт – нежитлову будівлю, розташовану за адресою: смт Станиця Луганська вул. Барбашова, 1 до Переліку будівель та споруд, які перебувають у спільній  власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району.

 

         3. Відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва Станично-Луганської райдержадміністрації разом з відділом районного комунального майна районної ради підготувати пропозиції щодо передачі об’єкту  та розробити техніко-економічне обґрунтування забезпечення ефективного використання об’єкту за адресою: смт. Станиця Луганська вул. Барбашова, 1, що пропонується до передачі у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району.

 

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі».

 

 

 

 

Голова районної ради                                               В.О. МЯГКИЙ

 

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

29 травня 2020 року                                                          № 47/1

смт Станиця Луганська

 

Про звіт голови районної державної

адміністрації щодо виконання

повноважень, делегованих районною

радою за період з січня по грудень 2019 року.

 

               Розглянувши листа Станично-Луганської райдержадміністрації вхд. № 333 від 25.05.2020 року та заслухавши звіт голови Станично-Луганської районної державної адміністрації щодо виконання повноважень, делегованих  районною радою  за період роботи з січня по грудень 2019 року, керуючись п. 28 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт голови Станично-Луганської районної державної адміністрації щодо виконання повноважень, делегованих  районною радою за період роботи з січня по грудень 2019 року прийняти.

 

 

 

Голова районної ради                                             Віктор МЯГКИЙ

 

  

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

        

29 травня 2020 року                                                                   № 47/2

смт Станиця Луганська

 

Про підсумки виконання Програми

економічного і соціального розвитку

Станично-Луганського району

за 1 квартал 2020 року

 

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 346 від 27.05.2020 року та заслухавши інформацію про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району за 1 квартал 2020 року, керуючись п.16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Станично-Луганського району за 1 квартал 2020 року прийняти до відома. 

 

2. Рекомендувати сільським та селищним головам вжити необхідні заходи щодо вирішення проблемних питань, що стримують економічний та соціальний розвиток територій.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                                        Віктор МЯГКИЙ

  

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 29 травня 2020 року                                                          №47/3

смт Станиця Луганська

 

Про звіт з виконання районного

бюджету за 1 квартал 2020 року

 

Розглянувши  листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №  305 від 15.05.2020 року, районна рада визначає, що організація виконання районного бюджету на протязі звітного періоду здійснювалась у відповідності з вимогами Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» рішенням районної ради сьомого скликання від 20 грудня 2019 року № 43/9 «Про районний бюджету на 2020 рік» зі змінами.

До загального фонду районного бюджету, без урахування міжбюджетних трансфертів за 1 квартал 2020 рік надійшло 23 585,1 тис. грн податків, зборів та інших обов'язкових платежів, що становить 187,4 % до планових зобов’язань розпису доходів на звітний період. Понад план отримано доходів на суму 10 997,1 тис. грн.

Касові видатки загального фонду на утримання бюджетних установ які фінансуються з районного бюджету та інших заходів склали 58 344 тис. грн, що на 42 659 тис. грн менше показників минулого року.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшені видатки на освіту – на 493,4 тис. грн. або на 1,6 %, на культуру та мистецтво на 6,4 % або на 216,1 тис. грн, на соціальний захист – на 46 772,7 тис.грн. Збільшені видатки на фізичну культуру і спорт на 111,8 тис. грн. та на охорону здоров’я на 1 503,2 тис. грн.

Згідно з п. 4 ст. 80 Бюджетного кодексу України, керуючись п. 17 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт з виконання районного бюджету за 1 квартал 2020 року по доходах в обсязі  71 874 351,89 грн., в тому числі загального фонду – 71 334 226,55 грн., спеціального фонду – 540 125,34 грн., по видатках в обсязі 61 003 378,02 грн., в тому числі загального фонду – 58 344 025,08 грн., спеціального фонду – 2 659 352,94 грн., з перевищенням доходів над видатками по загальному фонду - 12 990 201,47 грн. та видатків над доходами по спеціальному фонду –  2 119 227,6 грн. прийняти до відома.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

Голова районної ради                                    Віктор МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

        

 29 травня 2020 року                                                          №47/4

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження змін до

переліку розпорядників субвенції

за місцевими бюджетами / одержувачів

субвенції за проєктами, що реалізуються

 у рамках Надзвичайної кредитної

програми для відновлення України

 

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 277 від 06.05.2020 року, відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики», Закону України «Про стимулювання розвитку регіонів», постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 932 від 11 листопада 2015 року, керуючись  ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Затвердити зміни до переліку розпорядників субвенції за місцевими бюджетами / одержувачів субвенції за проєктами, що реалізуються у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (додається).

 

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                    Віктор МЯГКИЙ

  

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

        

 29 травня 2020 року                                                                   № 47/5

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження «Угоди

про передачу коштів позики»

від 10.02.2020 року № 13010-05/38

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 273/1 від 05.05.2020  року, з метою забезпечення виконання Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, яка фінансується в рамках Фінансової угоди між Україною та Європейським Інвестиційним Банком від 22 грудня 2014 року, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» від 25 листопада 2015 року № 1068 (зі змінами), керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43, ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА :

                                                

         1. Затвердити «Угоду про передачу коштів позики» № 13010-05/38 від 10.02.2020 року між Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад та територій України, Станично-Луганською районною радою Луганської області, Станично-Луганською районною державною адміністрацією Луганської області та комунальним некомерційним підприємством «Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання».

 

2. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                            Віктор МЯГКИЙ

  

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

29 травня 2020 року                                                                    № 47/6

смт Станиця Луганська

 

Про звіт з виконання Програми надання

одноразової грошової допомоги за рахунок

коштів районного бюджету в Станично-Луганському

районі  на 2019-2023 роки  за 2019 рік

 

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 131 від 19.02.2020 року та заслухавши звіт про хід виконання «Програми надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів районного бюджету в Станично-Луганському районі на 2019-2023 роки»  за 2019 рік, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Звіт про хід виконання «Програми надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів районного бюджету в Станично-Луганському районі на 2019-2023 роки» за 2019 рік, прийняти до відома.

 

2.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                              Віктор МЯГКИЙ

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

29 травня 2020 року                                                          № 47/7

смт Станиця Луганська

 

Про хід виконання  Програми зайнятості

населення Станично-Луганського району

на 2018 - 2020 роки за 2019 рік

 

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. 186 від 17.03.2020 року та заслухавши звіт про хід виконання Програми зайнятості населення Станично-Луганського району на 2018 - 2020 роки за 2019 рік, керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт про хід виконання Програми зайнятості населення Станично-Луганського району на 2018 - 2020 роки за 2019 рік прийняти до відома.

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                              Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

29 травня 2020 року                                                                    № 47/8

смт  Станиця Луганська

 

Звіт про хід виконання заходів Комплексної

районної програми соціального захисту ветеранів

війни, праці, військової служби, воїнів-інтернаціоналістів,

учасників АТО, пенсіонерів та громадян похилого віку

на 2017-2021 роки  за 2019 рік

 

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 233 від 06.04.2020 року та заслухавши звіт про хід виконання  Комплексної районної програми соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО, пенсіонерів та громадян похилого віку на 2017-2021 роки за 2019 рік, керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Звіт про хід виконання заходів Комплексної районної програми соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО, пенсіонерів та громадян похилого віку на 2017-2021 роки за 2019 рік,  прийняти до відома.

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                              Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

29 травня 2020 року                                                                    № 47/9

смт  Станиця Луганська

 

Про хід виконання Комплексної

цільової програми для пільгових

категорій населення району

на 2019-2021 роки  за 2019 рік

 

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №234 від 06.04.2020 року та заслухавши звіт про хід виконання Комплексної цільової програми для пільгових категорій населення району на 2019-2021 роки  за 2019 рік, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт про хід виконання Комплексної цільової програми для пільгових категорій населення району на 2019-2021 роки  за 2019 рік, прийняти до відома.

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                              Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

29 травня 2020 року                                                 № 47/10

смт  Станиця Луганська

 

Про виконання Районної програми

надання пільг у готівковій формі з

оплати проїзду автомобільним транспортом

загального користування на міських,

приміських маршрутах на 2019-2021 роки  за 2019 рік.

 

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №235 від 06.04.2020 року та заслухавши звіт про хід виконання «Районної програми надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду автомобільним транспортом загального користування на міських маршрутах на 2019-2021 роки за 2019 рік», керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Звіт про хід виконання «Районної програми надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду автомобільним транспортом загального користування на міських та приміських маршрутах  на 2019-2021 роки» за 2019 рік, прийняти до відома.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                                       Віктор МЯГКИЙ

                                                                                              

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

29 травня 2020 року                                                                    № 47/11

смт  Станиця Луганська

 

Про звіт з виконання Районної програми

відпочинку та оздоровлення дітей в Станично-Луганському районі на 2019-2023 роки  за 2019 рік

 

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 261 від 27.04.2020 року та заслухавши звіт про хід виконання «Районної програми відпочинку та оздоровлення дітей в Станично-Луганському районі на 2019-2023 роки» за 2019 рік, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт про хід виконання   Районної програми відпочинку та оздоровлення дітей в Станично-Луганському районі на 2019-2023 роки за 2019 рік, прийняти до відома.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                             Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

29 травня 2020 року                                                          № 47/12

смт Станиця Луганська

 

Про виконання Районної цільової

програми національно-патріотичного

виховання молоді на 2018-2022 роки

за 2019 рік

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 188 від 17.03.2020 року та заслухавши звіт про виконання Районної цільової програми національно-патріотичного виховання молоді на 2018-2022 роки за 2019 рік, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                Інформацію про виконання Районної цільової програми національно-патріотичного виховання молоді на 2018-2022 роки за 2019 рік прийняти до відома.

2.                Доручити відділу освіти райдержадміністрації передбачити проведення заходів, які сприяють формування у підростаючого покоління системи національних цінностей, патріотичних ідеалів та пріоритетів.

3.                Сільським та селищним радам сприяти проведенню заходів з національно-патріотичного виховання в закладах освіти та культури.

4.                Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                    Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

29 травня 2020 року                                                          №47/13

смт  Станиця Луганська

 

Про виконання програми

«Обдаровані діти Станично-Луганського

 району на 2016-2020 роки» за 2019 рік

 

             Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 189 від 17.03.2020 року та заслухавши звіт про виконання районної програми «Обдаровані діти Станично-Луганського району на 2016-2020 роки» за 2019 рік, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                Звіт про виконання районної програми «Обдаровані діти Станично-Луганського району на 2016-2020 роки» за 2019 рік прийняти до відома.

2.                Доручити відділу освіти райдержадміністрації розробити комплекс заходів для забезпечення  подальшого розвитку системи роботи з обдарованими дітьми району і забезпечити збереження та розширення мережі гуртків, факультативів, курсів за вибором.

3.                Відділу освіти Станично-Луганської райдержадміністрації передбачити проведення заходів із заохочення обдарованих дітей.

4.                Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

 

Голова районної ради                                    Віктор МЯГКИЙ

  

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

29 травня 2020 року                                                          № 47/14

смт  Станиця Луганська

 

Про виконання Програми

інформатизації та комп’ютеризації

загальноосвітніх навчальних закладів

Станично-Луганського району на

2016-2020 роки  за 2019 рік

 

            Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 187 від 14.03.2020 року та заслухавши звіт  про виконання районної Програми інформатизації та комп’ютеризації загальноосвітніх навчальних закладів Станично-Луганського району на 2016-2020 роки за 2019 рік, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт про виконання районної Програми інформатизації та комп’ютеризації загальноосвітніх навчальних закладів Станично-Луганського району на 2016-2020 роки за 2019 рік прийняти до відома.

2. Відділу освіти Станично-Луганської райдержадміністрації продовжити оснащення комп’ютерною та мультимедійною технікою загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району.

3. Відділу освіти Станично-Луганської райдержадміністрації здійснити закупівлю ліцензійного програмного забезпечення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                    Віктор МЯГКИЙ

 

  

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

29 травня 2020 року                                                 №47/15

смт Станиця Луганська

 

Про результати виконання Програми

розвитку та фінансової підтримки комунального

некомерційного підприємства «Станично-Луганське

районне територіальне медичне об’єднання» на 2019 рік

 

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. 339 від 26.05.2020 року та заслухавши звіт про результати виконання Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання» на 2019 рік, з метою забезпечення якісного та ефективного надання вторинної медичної допомоги населенню Станично-Луганського району Луганської області та надання закладам охорони здоров’я, що надають вторинну медичну допомогу, альтернативного джерела фінансування їх діяльності в умовах медичної реформи, керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт про результати виконання Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання» на 2019 рік прийняти до відома.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова районної ради                                                       Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

29 травня 2020 року                                                          №47/16

смт Станиця Луганська

 

Про результати виконання Районної

цільової програми «Забезпечення лікарськими

засобами пільгових верств населення

Станично-Луганського району на 2019 рік»

 

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 284 від 08.05.2020 року та заслухавши звіт про результати виконання Районної цільової програми «Забезпечення лікарськими засобами пільгових верств населення Станично-Луганського району на 2019 рік», з метою забезпечення соціальної справедливості та захисту конституційних прав громадян на охорону здоров`я, реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я шляхом цільового раціонального використання бюджетних коштів щодо безоплатного і пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань, керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

 

ВИРІШИЛА:

 

1.    Звіт про результати виконання Районної цільової програми «Забезпечення лікарськими засобами пільгових верств населення Станично-Луганського району на 2019 рік» прийняти до відома.

      2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                        Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

29 травня 2020 року                                                          №47/17

смт Станиця Луганська

 

Про результати виконання Районної цільової

програми «Заходи з лікування хворих на

цукровий діабет на 2019 рік»

 

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 283 від 08.05.2020 року та заслухавши звіт про результати виконання Районної цільової програми «Заходи з лікування хворих на цукровий діабет на 2019 рік», керуючись п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

      1. Звіт про результати виконання Районної цільової програми «Заходи з лікування хворих на цукровий діабет на 2019 рік» прийняти до відома.

 

      2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

 

Голова районної ради                                                        Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

29 травня 2020 року                                                          № 47/ 18

смт Станиця Луганська

 

Про встановлення розміру

кошторисної заробітної плати,

який враховується при визначенні

вартості будівництва на території

Станично-Луганського району на 2020 рік

 

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. № 248 від 21.04.2020  року, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20 жовтня 2016 року № 281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів», постанови Кабінету Міністрів України від 15.05.2019 № 555  «Про схвалення   Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки», керуючись  ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити розмір кошторисної заробітної плати на 2020 рік при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням  коштів районного бюджету - в розмірі 9954,78 грн., що відповідає середньому розряду складності робіт 3,8 для звичайних умов будівництва.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                              Віктор МЯГКИЙ

 

  

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

29 травня 2020 року                                                                    № 47/19

смт  Станиця Луганська

Про хід виконання «Програми розвитку

екологічної мережі Станично-Луганського

району Луганської області на 2017 – 2020

роки та схеми екологічної мережі

Станично-Луганського району Луганської

області» за 2019 рік

 

         Розглянувши листа  райдержадміністрації вхд. № 286 від 12.05.2020 року та заслухавши звіт про хід виконання «Програми розвитку екологічної мережі Станично-Луганського району Луганської області на 2017-2020 роки та схеми екологічної мережі Станично-Луганського району Луганської області» за 2019 рік, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Звіт за 2019 рік виконання «Програми розвитку екологічної мережі Станично-Луганського району Луганської області на 2017-2020 роки та схеми екологічної мережі Станично-Луганського району Луганської області» прийняти до відома.

 

2.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань з питань агропромислового комплексу, земельним ресурсам та охороні навколишнього середовища.

 

 

Голова районної ради                                    Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

29 травня 2020 року 

смт Станиця Луганська                                                              № 47/20

 

Про хід виконання “Районної програми

підтримки індивідуального житлового

будівництва на селі та покращення умов

життєзабезпечення сільського населення

“Власний дім” на 2018-2022 роки по

Станично-Луганському району” за 2019 рік

 

         Розглянувши листа Станично-Луганської  райдержадміністрації вхд. № 287 від 12.05.2020 року та заслухавши звіт про виконання “Районної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та покращення умов життєзабезпечення сільського населення “Власний дім” на 2018-2022 роки по Станично-Луганському району” за 2019, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.       Звіт за 2019 рік виконання «Районної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та покращення умов життєзабезпечення сільського населення “Власний дім” на 2018-2022 роки по Станично-Луганському району» прийняти до відома.

 

2.       Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельним ресурсам та охороні навколишнього середовища.

 

 

Голова районної ради                           Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

29 травня 2020 року                                                         № 47/21

смт Станиця Луганська

 

Про виконання Програми фінансової підтримки

КП «Теплосервіс Станично-Луганського району»

шляхом здійснення внесків до статутного капіталу

підприємства на 2018-2019 роки

 

         Розглянувши листа КП «Теплосервіс Станично-Луганського району» вхд. №169 від 12.03.2020 року  та заслухавши звіт про виконання Програми фінансової підтримки КП «Теплосервіс Станично-Луганського району» шляхом здійснення внесків до статутного капіталу підприємства на 2018-2019 роки, керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт комунального підприємства «Теплосервіс Станично-Луганського району»  про виконання Програми фінансової підтримки КП «Теплосервіс Станично-Луганського району» шляхом здійснення внесків до статутного капіталу підприємства на 2018-2019 роки прийняти до відома.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

 

Голова районної ради                                    Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

29 травня 2020 року                                                 № 47/22

смт Станиця Луганська

 

Про звіт КП «Станично-Луганське РБТІ»

за 2019 рік щодо діяльності та ефективного

використання майна

 

      Розглянувши листа комунального підприємства  «Станично-Луганське РБТІ»  вхд. № 185 від 17.03.2020 року та заслухавши звіт щодо діяльності та ефективного використання  комунального майна,  керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.    Звіт комунального підприємства «Станично-Луганське  районне бюро технічної інвентаризації»  щодо діяльності та ефективного використання комунального  майна за 2019 рік прийняти до відома.

 

2.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку й торгівлі.

 

 

Голова районної ради                                              Віктор МЯГКИЙ

  

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

29 травня 2020 року                                                          № 47/23

смт Станиця Луганська

 

Про затвердження статуту комунального

підприємства «Станично-Луганське

районне бюро технічної інвентаризації»

у новій редакції

        

 

         Розглянувши листа  КП «Станично-Луганське районне бюро технічної інвентаризації» вхд.  № 310 від  18.05.2020 року щодо затвердження Статуту КП «Станично-Луганське районне бюро технічної інвентаризації» у новій редакції у зв’язку зі зміною п. 1.2, 1.3 та п. 2.1 згідно Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна  затвердженої Наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 24 травня 2001 року № 127( у редакції наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26 липня 2018 року №186), зареєстровано в Міністерстві юстиції України 10 липня 2001р. За №  582/5773, керуючись п.20 ч.1 ст. 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити Статут  комунального підприємства  «Станично-Луганське районне бюро технічної інвентаризації» у новій редакції (додається).

 

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної соціально-економічної політики, промисловості, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                                                        Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

29 травня 2020 року                                                          № 47/24

смт Станиця Луганська

 

Про надання статусу опорного

закладу КЗ «Петропавлівська

спеціалізована школа №2 І-ІІІ ступенів

з поглибленим вивченням окремих

предметів і курсів Станично-Луганського району

Луганської області» з 1 вересня 2020 року

 

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №282 від  08.05.2020 року, з метою забезпечення  реалізації права громадян на здобуття загальної середньої освіти, створення умов для оптимізації та модернізації системи освіти району, виявлення ефективних моделей діяльності закладів освіти та формування мережі опорних закладів, відповідно ст. 13 Закону України «Про освіту», п.1 ст. 8  Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 532  від 19 червня 2019 року «Про затвердження положення про освітній округ і опорний заклад освіти», керуючись ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     З 1 вересня 2020 року надати статус опорного закладу КЗ «Петропавлівська спеціалізована школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів Станично-Луганського району Луганської області».

2.     Перейменувати Комунальний заклад «Петропавлівська спеціалізована школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів Станично-Луганського району Луганської області» у Комунальний опорний заклад  «Петропавлівська спеціалізована школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів Станично-Луганського району Луганської області».

3.     Затвердити Статут Комунального опорного закладу «Петропавлівська спеціалізована школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів Станично-Луганського району Луганської області» (додається).

4.     Визначити Комунальний опорний заклад  «Петропавлівська спеціалізована школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів Станично-Луганського району Луганської області» правонаступником прав та обов’язків Комунального закладу «Петропавлівська загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області».

5.     Відділу освіти районної державної адміністрації до 1 вересня 2020 року провести необхідні організаційні заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази Комунального закладу «Петропавлівська спеціалізована школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів Станично-Луганського району Луганської області».

6.     Відділу освіти районної державної адміністрації здійснити необхідні заходи щодо державної реєстрації Комунального опорного закладу «Петропавлівська спеціалізована школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів Станично-Луганського району Луганської області»

7.     Фінансове забезпечення здійснювати у межах передбачених фінансуванням по відділу освіти райдержадміністрації.

8.     Відділу районного комунального майна виконавчого апарату районної ради внести зміни до Переліку підприємств, організацій та установ, що знаходяться в управлінні Станично-Луганської районної ради, затвердженого рішенням сесії районної ради № 34/19 від 23.12.2009 року.

9.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                             Віктор МЯГКИЙ

  

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

29 травня 2020 року                                                 № 47/25

смт Станиця Луганська

 

Про створення філії  «Петропавлівський

заклад  освіти І-ІІ ступенів

Станично-Луганського району

Луганської області»

 

Розглянувши листа Станично-Луганської районної державної адміністрації вхд. №281 від  08.05.2020 року, з метою забезпечення  реалізації права громадян на здобуття загальної середньої освіти, створення умов для оптимізації та модернізації системи освіти району, виявлення ефективних моделей діяльності закладів освіти та формування мережі опорних закладів, відповідно ст. 13 Закону України «Про освіту», п.1 ст. 8  Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 532 від 19.06.2019 року «Про затвердження положення про освітній округ і опорний заклад освіти», керуючись   ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в  Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Створити філію «Петропавлівський заклад освіти І-ІІ ступенів» комунального опорного закладу «Петропавлівська спеціалізована школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів Станично-Луганського району Луганської області», яка знаходиться за адресою: вул. Зоряна, 4  смт Петропавлівка, Луганська область, 93613 Україна.

     2. Затвердити Положення про філію «Петропавлівський заклад освіти І-ІІ ступенів» комунального опорного закладу «Петропавлівська спеціалізована школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів Станично-Луганського району Луганської області» (додається).

     3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, медицини, культури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                              Віктор МЯГКИЙ

 

 

 

 

СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

29 травня 2020 року                                                          № 47/26

смт Станиця Луганська

 

Про   надання дозволу на   складання